Порушення моїх особистих прав та невмотивоване втручання в моє особисте життя

milagur 17 октября 2020, 13:26
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
Цілий місяць, щодня, крім суботи і неділі, з різних телефонів відділу примусового стягнення заборгованості, дзвонять працівники Ідея Банку з погрозами по несплаті кредиту незнайомої, чужої мені людини. По договору кредиту я не поручитель, неконтактна особа. Ніякого обгрунтування, що я винна Ідея банку не має. Прошу розібратись по такій «ефективній» роботі з клієнтами. Допоможіть зберегти мій спокій і спокій моєї сім'ї.
Идея Банк
Idea Bank 20 октября 2020, 16:30
Доброго дня!
Дякуємо за відгук залишений на порталі Мінфін. На жаль, наданої інформації не достатньо для ретельного аналізу описаної Вами ситуації.
Для надання вичерпної відповіді просимо вказати номер телефону на який здійснюються дзвінти та ваш ПІБ в особисті повідомлення. А також вкажіть будь ласка вашу електронну адресу для надання відповіді.

17 октября 2020, 15:12
После публикации своего контактного номера телефона на Минфине - будьте готовы к массовым звонкам на предмет предложений кредитных продуктов от всяких МФО и не только...
Anntkd
Anntkd
19 октября 2020, 12:19
Співчуваю!
Також потрапила у неприємну ситуацію з цим же банком  - як контактна особа незнайомої людини

Курс валют в Идея Банке

EUR 42.5 43
USD 39.5 40

Курс валют в Идея Банке

EUR 42.5 43
USD 39.5 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Порушення моїх особистих прав та невмотивоване втручання в моє особисте життя