Самый ужасный банк в Украине

Taran1985 10 августа 2019, 15:20
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Пушкина, 19
До 9 числа я должна была закрыть кредитную карту, 8 числа я внесла денежные средства на карту, после чего мне пришло сообщение от банка, что деньги зашли на счёт. На следующий день в личном кабинете я увидела что у меня висит ещё долг 2.000 griven. откуда? В Колл центре мне вообще начали говорить бред, они сказали, что деньги зашли на счет, но окончательно они заидут на третьи сутки, поэтому мне начислили проценты и пеню как за просрочку. Я это так оставлять не собираюсь, пусть этим вопросом занимаются прокуратура и суды, если идеа банк занимается мошенничеством
Идея Банк
Idea Bank 12 августа 2019, 17:04
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо Вам за небайдужість. Шкода, що ви не змогли зателефонувати до нашого контакт-центру 080 050 20 30 або прийти у відділення до моменту поповнення картки для закриття кредитних зобов’язань перед нашим банком. В такому разі ми змогли б вам надати цілком достовірну інформацію про повну суму до погашення.
У вашій ситуації потрібно врахувати: справді, сума поповнення зачисляється на рахунок протягом 3 днів, в інтернет-банку не відображається повна сума до погашення, тільки відсотки за попередній період.
Тут до Вашого відома детальніша інформація про порядок зарахування коштів – за цим посиланням https://bit.ly/2H2foYS.
Це практика багатьох банків у нашій країні.
Ми сподіваємося, що надані банком кредитні кошти допомогли Вам вирішити нагальні фінансові питання.
З повагою, Ідея Банк.

Італій .
Італій .
12 августа 2019, 8:49
Думаю что где-то так в .... шестидесяти банках Украины погашение кредита переводом денег в последний день срока закончилось бы точно так же.
224ng
224ng
11 сентября 2019, 18:24
Цікава «практика» грабунку клієнтів: гроші «зайшли», але ми ТРИ дні ЇХ ВАМ НЕ БУДЕМО ЗАРАХОВУВАТИ, тому що хочемо іще нарахувати пеню, штраф, і ..... ще щось! Тобто, гроші взяли, а розрахунку не робите, та ще й на конкурентів киваєте. «А я чё. Я ничё. Другие вон чё и ничё. А я чуть чё и сразу вон чё.»

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке