Отзывы о Айбокс Банке (АгроКомБанке)

angey6196 22 августа 2022, 10:35
Поповнив 2 платежі в терміналі, поступив тільки другий платіж, а перший типу «на розгляді фін. моніторингу». Такої маячні ще не чув, який фін. моніторинг на суму 5000 грн., ще й в період війни, коли ці ліміти підняли? Чому просто не скажете, що в нас сервіс «не айс» і просте тех. збої по терміналам? Скоріше б Монобанк поставив свої термінали.
Грубе порушення закону та збереження активів.
Перший та останній раз я користуюсь їхніми послугами, краще поповнити через касу.
Не рекомендую поповнювати через цей сервіс картку, оплачувати різні послуги і т.д.
27 октября 2022, 11:32
Вітаємо!
Нам прикро, що ви зіткнулись з проблемами переказу коштів. Проте, хотіли б вас повідомити, що термінальна мережа ibox — це окрема організація, яка не є підконтрольна IBOX BANK. Транзакційний банк IBOX BANK немає доступу до інформації щодо переказів через термінальну мережу ibox та роботи терміналів.

Окрім того, через шахраїв, що посилили на окупованих територіях схеми використання банкнот, що вийшли з обігу, ми запровадили додаткові перевірки усіх транзакцій. Тому можливе тимчасове ускладнення проведення платежів, що раніше миттєво надходили до адресата, а саме впродовж трьох банківських днів.

Якщо у вас виникнули додаткові запитання щодо роботу банку чи складнощі щодо переказу коштів, просимо звернутись на гарячу лінію банку чи у месенджери соціальних мереж.
nicky7 22 августа 2022, 0:28
поповнив картку через термінал Ibox, які обслуговуються ТОВ «Пейбокс» по ліцензії банку АТ «Айбоксбанк», в результаті гроші на картку банку не було зараховано. Гаряча лінія «IBOX» не з'єднує з оператором. В чаті пишуть чекайте 3 робочих дні та відмовляються надати публічний договір по якому я маю чекати ці 3 дні. Пропоную постраждалим від АТ «Айбоксбанк» звертатись до НБУ та не користуватись їх терміналами. Поповнюйте картки тільки в касах банків.
16 сентября 2022, 16:09

as1207 18 августа 2022, 18:05
Я поповнював свою банківську карту через термінал Айбокс, але грошей ще досі немає! Коли будуть гроші на картці, що це за шахрайство? Таке як айбокс прокручує особисті кошти і їм це вигідно. Буду тепер всім розповідать щоб не користувались айбоксом. Тепер як вони кажуть потрібно чекати три робочих дні, а нічого що я поповнював карту на 5500 гривень, і тепер не зможу цими грошима поки користуватися. Мародери, під час війни таке творити
16 сентября 2022, 16:11
Вітаємо!

Окрім того, через шахраїв, що посилили на окупованих територіях схеми використання банкнот, що вийшли з обігу, ми запровадили додаткові перевірки усіх транзакцій. Тому можливе тимчасове ускладнення проведення платежів, що раніше миттєво надходили до адресата, а саме впродовж трьох банківських днів, відповідно до законодавства.

BonAqua 18 августа 2022, 17:48
Отделение по адресу: Киев, Харьковское шоссе, 166-В
При пополнении через терминал ibox карты А-банк, не произвели платеж, не реально дозвонится в тех поддержку. Такое ощущение что банк под ликвидацию, будте осторожны! Пользоваться не рекомендую!!! Проще отстоять очередь и через кассу банка!
16 сентября 2022, 16:13
Вітаємо!
Нам прикро, що ви зіткнулись з такими проблемами. Проте, хотіли б вас повідомити, що термінальна мережа ibox — це окрема організація, яка не є підконтрольна IBOX BANK. Транзакційний банк IBOX BANK немає доступу до інформації щодо переказів через термінальну мережу ibox та роботи терміналів.

Якщо у вас виникнули додаткові запитання щодо роботу банку IBOX BANK, просимо звернутись на гарячу лінію банку чи у месенджери соціальних мереж. Наші оператори намагатимуться оперативно надати вам інформацію та вирішити ваш запит.
wijed5 12 августа 2022, 11:58
У мене жодного разу не вдалося додзвонитися до відділення за вказаними телефонами!
16 сентября 2022, 16:19
Вітаємо!
Нам дуже прикро, що склалась подібна ситуація. Наразі банк робить усе можливе, щоб налагодити безперебійну роботу відділень, які знаходяться у більш безпечній частині України.
На жаль, через військові дії не всі відділення наразі працюють, тому у разі фінансових питань просимо вас звертатись на гарячу лінію банку. Також на нашому сайті щодня оновлююється графік роботи відділень з актуальними телефонами.
Wepixxx 13 июля 2022, 11:48
Я з Києва переїхала до Хмельницька. І все… тут нема відділення, як вирішувати питання? Коли жила в Києві навіть не замислювалася, що десь може не бути відділень… А виявилось, що вони були майже лише в Києві)більше 20 відділень), а по Україні ще 5−10 і все…
16 сентября 2022, 17:20
Вітаємо!
Наразі банк робить усе можливе, аби відновити повноцінну та безперебійну роботу відділень у більш безпечних областях України.
На жаль, через військові дії, частина відділень не працюють.
IBOX BANK планує розширити список та відкрити нові представництва у різних містах України, щоб забезпечити клієнтів вчасним та якісним обслуговуванням.
Юрій Бугайов 24 июня 2022, 21:58
Наша компанія здійснювала роботи по інсталяції інженерних систем в декількох відділеннях банку. З початком війни багато контрагентів припинили свою роботу. Зупинились розрахунки, виплати зарплати, оплати постачальникам. Але Айбокс банк виплатив всі свої зобов’язання не дивлячись на те, що відділення банку, де працювала наша компанія, знаходились у прифронтових зонах. Впевнено можемо рекомендувати банк, як надійного партнера.
16 сентября 2022, 17:22
Вітаємо!
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого банку. Ми намагаємось підтримувати високий рівень обслуговування та з відповідальністю ставимось до кожного клієнта.
Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Минфин
Ответ администратора
29 июня 2022, 9:22
Відгук не зарахований (на 29.06.2022).
Veronik788 27 мая 2022, 12:28
Отделение по адресу: Киев, ул. Сагайдака, 101-Ш
Очень понравилось обслуживание в отделении по улице Сагайдака в Киеве, оформлял там банковскую ячейку, очень вежливые и компетентные сотрудники. Являюсь клиентом давно, но ячейку оформлял впервые по рекомендации знакомых, все очень понравилось.
16 сентября 2022, 17:25
Вітаємо!
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого банку та наших співробітників. IBOX BANK відповідально ставиться до своїх обов'язків та цінує кожного клієнта.
Сподіваємось на подальшу співпрацю.
KracheGGG 5 апреля 2022, 11:41
Закрыли отделение в Запорожье. И что теперь делать? Какие перспективы?
16 сентября 2022, 17:37
Вітаємо! На жаль, через військові дії ми вимушені були закрити відділення, щоб убезпечити своїх працівників та не наражати їх на можливу небезпеку.
Наразі щодо усіх фінансових питань ви можете звертатись на гарячу лінію банку чи на месенджери у соціальних мережах. Також наші відділення зараз працюють у Києві, Житомирі, Львові, Одесі та Дніпрі.
AnnitaMAY 18 марта 2022, 16:17
Дякую банку. Дуже зручно користуватися переказом за номером телефону у додатку.
16 сентября 2022, 17:39
Вітаємо! Дякую, що високо оцінили роботу нашого банку. Мобільний додаток IBOX BANK постійно оновлюється, наші спеціалісти роблять усе, щоб покращити його та зробити більш зручним у користуванні.
slex 18 марта 2022, 15:53
Отделение по адресу: Днепр, ул. Шолом-Алейхема, 4/26
Под клиента вышли на работу, выдали закончившийся депозит в пределах норм НБУ. Остаток депозита без особых проблем перевел на карты других банков и снял.
PETYAfff258 11 февраля 2022, 12:40
Установил приложение «АЙБОКС ПЭЙ» Пока все проходит нормально Претензий нет
16 сентября 2022, 17:40
Вітаємо! Дякую, що високо оцінили роботу нашого банку. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Gawwar 3 февраля 2022, 11:23
Подключил интернет эквайринг от банка. Все супер летает. Комиссии маленькие за переводы. Пользуюсь с огромной благодарностью. Так держать.
16 сентября 2022, 17:41
Вітаємо! Дякую, що високо оцінили роботу інтернет-еквайрингу від нашого банку. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Andrey133 29 января 2022, 13:54
28.01.2022 пополнял карту монобанка в терминале в новой линии по адресу Киев · улица Оноре де Бальзака, 65/1. Пополнил 1550 гривен, последнюю купюру внёс это 50 гривен вторую купюру 50 гривен терминал выплюнул. На горячей линии сказали в течении 2 часов деньги придут и действительно 1100 гривен пришла, остальные 450 гривен пропали. В службе поддержки сказали что проверят и может быть вернут. Ibox в новой линии везде камеры я с одного банкомата снял деньги в ваш положил. Проверьте и отдайте мне мои деньги. Не советую никому пополнять через эти айбоксы карты или что-либо. Почему я должен не из-за своей ошибки ждать проверку 10 дней?
16 сентября 2022, 17:44
Вітаємо!
Нам прикро, що ви зіткнулись з проблемами щодо переказу коштів. Проте, хотіли б вас повідомити, що термінальна мережа ibox — це окрема організація, яка не є підконтрольна IBOX BANK. Транзакційний банк IBOX BANK немає доступу до інформації щодо переказів через термінальну мережу ibox та роботи терміналів.
Якщо у вас виникнути додаткові запитання щодо роботи банку, звертайтесь на нашу гарячу лінію.
xnfbdzqd 21 января 2022, 9:29
ну, сотрудничество банка с мфо это когда «снизу постучали»
Василий Петрович 13 января 2022, 14:02
Отказали в оформлении Veocard аргументируя тем, что это только для клиентов Манивео, что за дискриминация?
16 сентября 2022, 17:47
Вітаємо!
Veocard – це ексклюзивна картка, створена у партнерстві з компанією Moneyveo. Унікальний дизайн та можливості для клієнтів, які були ретельно продумані, аби створити найбільш актуальний продукт для лояльних користувачів Moneyveo.
evgeniy2000 17 декабря 2021, 17:16
Обратился в банк за депозитом. Спустя год сотрудничество не возникло ни одной проблемы, проценты начисляются вовремя, все по договору.
16 сентября 2022, 17:47
Вітаємо!
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого банку. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
slex 15 декабря 2021, 17:15
Отделение по адресу: Днепр, ул. Шолом-Алейхема, 4/26
После предыдущей моей жалобы руководство отделения банка решило мой вопрос и несколько раз извинилось. Деньги на счету. Инцидент исчерпан.
slex 13 декабря 2021, 16:05
Отделение по адресу: Днепр, ул. Шолом-Алейхема, 4/26
Сняли 30 грн. в банкомате привата за 2 транзакции снятия процентов от депозита, хотя при подписании договора уверяли, что 3 транзакции в месяц в любом банкомате Украины бесплатны. Горячая линия вообще отказывается помогать, отправляет на местное отделение. Местное отделение или морозится, или бросает трубку, необходимую информацию не выдает. После окончания депозита ни я ни мои родственники никогда не придут в этот банк. И другим советую не иметь дела с айбоксом.
16 сентября 2022, 18:03
Вітаємо! Перепрошуємо за незручності. Наразі банк робить усе можливе, аби покращити рівень обслуговування клієнтів. IBOX BANK запустив свій додаток, який дозволяє швидко та якісно здійснити карткові операції. Застосунок постійно оновлюється, а його функціонал постійно розширюється. З його допомогою ви зможете швидко та легко керувати своїми фінансами.
Олена Олексіївна 8 декабря 2021, 13:51
Банк непоганий, відправляла гроші за кордон, переказ дійшов швидко, погано тільки, що для цього довелось іти у відділення. Хотілось би щоб було більше можливостей вирішувати питання он-лайн, особливо зважаючи на карантин.
Главная / Банки Украины 🏦 / Айбокс Банк (АгроКомБанк) 💰 / Отзывы о Айбокс Банке (АгроКомБанке) 📝