Безобразное обслуживание

slex 13 декабря 2021, 16:05
Отделение по адресу: Днепр, ул. Шолом-Алейхема, 4/26
Сняли 30 грн. в банкомате привата за 2 транзакции снятия процентов от депозита, хотя при подписании договора уверяли, что 3 транзакции в месяц в любом банкомате Украины бесплатны. Горячая линия вообще отказывается помогать, отправляет на местное отделение. Местное отделение или морозится, или бросает трубку, необходимую информацию не выдает. После окончания депозита ни я ни мои родственники никогда не придут в этот банк. И другим советую не иметь дела с айбоксом.
Айбокс Банк (АгроКомБанк)
16 сентября 2022, 18:03
Вітаємо! Перепрошуємо за незручності. Наразі банк робить усе можливе, аби покращити рівень обслуговування клієнтів. IBOX BANK запустив свій додаток, який дозволяє швидко та якісно здійснити карткові операції. Застосунок постійно оновлюється, а його функціонал постійно розширюється. З його допомогою ви зможете швидко та легко керувати своїми фінансами.

slex
slex
16 сентября 2022, 20:17
Це було ще 13 грудня. В тому ж місяці отримав вибачення від начальника відділення, гроші повернулися, проблему було вирішено. Про що і було написано мною у відгуках. Чому нова відповідь прийшла через 10 місяців, не зрозуміло.