Незаконні дії з кредитними картками

para53 29 октября 2020, 17:26
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Відкрив кредитну картку в Форвард банку КОКОКРД (кредитна). Коли я сплатив комунальні платежі в інтернет-банкінгу з використанням кредитної картки на підприємства заведені в інтернет-банкінгу, банк такі операції порахував готівковими і нарахував на них 4% місячних.
В договорі на обслуговування картки про це нічого не сказано і працівники банку у відділені і на кол-центрі про це нічого не говорили. Є пункт в договорі, що з умовами на обслуговування картки я ознайомлений. На моє запитання чому безготівкові операції в інтернет-банкінгу рахуються готівковими на кол-центрі банку відповіли, що банк має право встановлювати свої правила. Відповідно до листа НБУ від 16.06.2019 р. №57-0007/26039 де дається розяснення що таке готівкові та безготівкові розрахунки операції в інтернет-банкінгу є безготівковими. Чому банк не встановлє свої поняття і не керується нормативами НБУ мені незрозуміло, може тому що він не український а російський банк?
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 31 октября 2020, 15:12
Доброго дня.
Банк діє в рамках законодавства України.
Інформація щодо Вашої ситуації передана до відповідного підрозділу для проведення перевірки.
Про результати перевірки Вам повідомлять в телефонному режимі.