Угорози!!!

daria1212 20 ноября 2019, 11:49
Доброго дня! У 2012 році ми прийшли у банк Форвард з питанням щодо кредиту! Нам подали всі документи, бланки, копії на підписання. Ми все виконали. Сказали йдіть до каси, ми підійшли і дівчина на касі каже(вибачте але вам відмовлено). Ми забрали документи(паспорт і інд код) і вийшли! Ніяких карток банку і т.д нам не давали! Пройшло 7 років,7!!! Нам звонять колектори з погрозами, щоб виплатили заборгованість у розмірі 22 тис! Типу що ви оформляли кредит(але ми не брали нічого). Вислали реквізити для оплати, номер карти і тому подібне! І погрожують заблокувать всі карти для виплат!
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 20 ноября 2019, 11:53
Доброго дня.
Для з'ясування ситуації нам потрібні додаткові дані. Будь ласка, напишіть Ваше ПІБ повністю/номер телефону на abutenko@forward-bank.com.
Наші фахівці служби підтримки з'яжуться с Вами найближчим часом.

20 ноября 2019, 12:00
Про таке надо не на форумі писати, а в заяві до поліції.

І погрожують заблокувать всі карти для виплат!

Не зможуть заблокувати ні копійки. Щоб зробити це треба спочатку виграти суд і довести видачу кредиту.
20 ноября 2019, 17:58
Так було раніше.
Зараз достатньо виконавчої дії приватного виконавця.
Почитайте в інших відгуках - там вскрізь блокує рахунки одна і та ж сама особа-приватний виконавець.
20 ноября 2019, 18:11
Без решения суда?

И это я, значит, необізнаний.
21 ноября 2019, 10:59
Виконавчий напис по боржнику впроваджується без рішення судів.
Не путайте виконавчий напис з вилученням майна та коштів, що відбуваються лише по судовим рішенням.

Почитайте відгуки по Форварду, там приватний судовий виконавець, якщо не помиляюся з прізвищем Вольф, накладає виконавчі написи на рахунки фіз осіб без рішень судів.

Вже втомився вам проводити безкоштовні лікбези:)
21 ноября 2019, 11:03
Вже втомився вам проводити безкоштовні лікбези:)

Как можно устать от того чего не делал?
21 ноября 2019, 11:12
Ликбе́з (ликвида́ция безгра́мотности у населения) — массовое обучение неграмотных взрослых чтению и письму в Советской России и СССР. В переносном смысле — обучение неподготовленной аудитории базовым понятиям какой-либо науки, процесса или явления.
21 ноября 2019, 11:11
Привет, Андрей (с)

постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 22.02.2017 р. у справі
N 826/20084/14 визнано незаконною та нечинною постанову Кабінету Міністрів України
від 26.11.2014 р. N 662

(ухвалою Вищого адміністративного суду України від 01.11.2017 р. у справі N 826/20084/14
постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 22.02.2017 р. залишено без змін

Ось такий тобі цілком безкоштовний лібкез стосовно винованчого надпису нотаріуса.

Прям як в анекдоті: і не в спортлото, а в карти, і не виграв, а програв.

На пошук інформації витрачено не більш ніж 10 хвилин.