Шахраї

muroslav muroslav
19 апреля 2016, 10:57
сьогодні зачисляв гроші з банкомату на кредитку 7000 тис. грн, які мав погасити до 20 числа і банкомат дав збій. Гроші не зачислили. Мені склали заяву на спірну транзакцію, і гроші зачислять вже в травні. Тепер мені прийдеться гасити мінімальний платіж і знімуть проценти за користування кредитними коштами а це приблизно 400-500 грн. які б я не платив якби мені були зараховані кошти. Банк наглим способом залишив мене без коштів, ще й здирає за це проценти.
Райффайзен Банк Аваль
20 апреля 2016, 17:50
Шановний muroslav!

В першу чергу, дозвольте принести вибачення за завдані Вам незручності.
19.04.2016 р. дійсно відбувся технічний збій, внаслідок якого операції по картковим рахункам Клієнтів могли проходити некоректно.
Підрозділами Банку було вжито оперативних заходів, спрямованих на відновлення роботи системи.
Запевняємо Вас, що Банк робить усе можливе для вирішення спірних ситуацій у якомога стислі терміни.
Для уточнення статусу Вашої заявки на спірну транзакцію, рекомендуємо звертатися до Інформаційного центру Банку, за номерами телефонів: 0 (800) 500-500 (безкоштовно для стаціонарних та мобільних операторів по Україні) і 521 (безкоштовно для абонентів МТС), 38 (044) 490-88-88 (для м. Києва).
За результатами розгляду заявки, Банком буде прийнято рішення про можливість зарахування на Ваш картковий рахунок оскаржуваної суми коштів (у разі підтвердження наявності такого платежу і відсутності його зарахування коштів на рахунок).
Розгляд питання щодо перерахунку відсотків/штрафів можливий тільки після їх списання, за умови написання Вами письмової заяви (у разі підтвердження вини Банку в несвоєчасному зарахуванні платежу по кредиту).

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль».

iamdimon
iamdimon
19 апреля 2016, 22:13
Добрый день. Напишите письменное обращение на имя Председателя правления с подробным описанием ситуации. Так как ситуация возникла не по Вашей вине Вам обязаны будут не начислять проценты за пользование кредитом, так как Вы вовремя внесли необходимую сумму.