Ще раз про обслуговування картки «два кешбеки».

Користуюся карткою «два кешбеки». 06 травня поповнив картку на значну суму і очікував, що за умовами договору мені надійдуть обіцяні бонуси. Цього як ви здогадалися не сталося. При спілкуванні з працівниками гарячої лінії спочатку було заявлено, що «бонусна програма під час військового стану відмінена». Коли ж я довів, що вже здійснював поповнення і мені за нього тоді бонуси прийшли, працівники пообіцяли створити заявку і повідомити про рішення. 18.05 працівниця кол-центру заприсяглась особисто проконтролювати моє питання і особисто передзвонити, «тому що терміни розгляду заявки уже всі вийшли». Звичайно, що цього не сталося, сьогодні була та ж сама відповідь «очікуйте рішення». Так розумію, що все правління банку збирається, люто пріє, щоб знайти вихід вирішення цього надзвичайно складного запитання і все безрезультатно)))). Ну це просто, як мінімум, несолідно.
Райффайзен Банк
19 мая 2022, 14:08
Доброго дня!
Прохання написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код для перевірки інформації.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
19 мая 2022, 14:08
Очікуємо на зворотій зв'язок на запит у приватних повідомленнях
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Halaichuk1971
Halaichuk1971
19 мая 2022, 22:32
У мене така сама ситуація… після третього дзвінка в банк і відповіді що все буде завтра працювати -«забив» на це… Є другі банки де кешбек працює…

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Ще раз про обслуговування картки «два кешбеки».