Блокування рахунку

Karinatakovenko 26 апреля 2024, 20:02
Як вже багато відгуків на цю тему — мій рахунок був заблокований без попередження, про що я дізналась по імейл. Ніякого адкватного пояснення чому і лише банальні кліше- відповіді, неадекватні запити на підверджуючи документи по всім транзакціям за квартал, повне ігнорування моїх відповідей і питань. Я вважаю що таке віднощення до людей є просто неприйнятним. Я намагаюсь вирішити цю ситуацію вже 2 тиждні, але нажаль без успіху. В мене не має можливості вирішити це питання особисто, тому я вимущена писати, сподіваючись що якщо багато людей не будуть терпіти таке відношення, банк буде змушений переглянути неадекватні рішення і формальні процедури, які порушують права людей.
Райффайзен Банк
27 апреля 2024, 8:55

Перш за все, перепрошуємо за очікування відповіді. Будемо за Вами відвертими, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним.

Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Ми розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

З радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 27 апреля 2024, 9:56
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

З повагою та турботою,

Дмитро dmytro
Дмитро dmytro
27 апреля 2024, 9:34
Райфайзен банк — знущається з клієнтів через зловживання правом і вимогами фін моніторингу, вимагаючи довідки на довідки, докази що 1993 році отримали гроші за квартиру, тощо! Повна неадекватність співробітників фін моніторингу!

найгірший банк в Україні

З повагою та турботою,
Karinatakovenko
Karinatakovenko
27 апреля 2024, 12:03
Нажаль знову кліше відповіді. Я не побачила бажання з боку банку вирішити питання з моменту заблокування моїх рахунків. Вирішення питання це не черговий формальний набір неадекатних вимог на підвержуючи документи. Для мене виріритання- це розблокування моїх рахунків.
natashaGra
natashaGra
30 апреля 2024, 10:10
Гнать надо представителя банка с работы, а сам банк проверять и полиции и НБУ. Это уже какая сотня отзывов о неадекватном финмониторинга. И каков результат? Все те же все там же
Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 мая 2024, 16:41
К сожеланию влияние на банки имеет только суд, НБУ это шарашкина контора которая не работает, кроме как посты в инете выкладывать о якобы штрафах) без суда :D