Зоблокували рахунок дочці загиблого воїна за надходження від людей на похорон

Vishenko 19 октября 2023, 0:27
28.09.2023 загинув батько, дочка жила з ним гроші зарплату він перераховув їй, та 28.09.2023−11.10.2023 люди перераховували допомогу на картку побратими, знайомі щоб висловити співчуття та надати посильну допомогу і сьогодні 18.10.2023 Аваль заблокував рахунок, до кінця дня ми спілкувалися з гарячою лінією, в інстаграм але реальної допомоги в вирішенні питання не отримали, нам порадили збирати документи від тих хто надавав допомогу, причому банківські виписки не підходять, потрібні якісь не зрозумілі довідки ,є свідоцтово про смерть 28.09.2023, в банк надавали копію, але цього недостатньо нам прислали перелік: «Шановний клієнте, вимушені повідомити про припинення ділових відносин. Для можливості подальшої співпраці просимо надати пояснення з докладним описом змісту та мети проведених прибуткових та видаткових операцій за період 20.07.2023−11.10.2023, а саме:
-документи, що підтверджують мету здійснених операції;
довідка з ДФС, ОК-05/ОК-07, виписки з рахунків інших банків);
-актуалізувати дані та оновити опитувальник, в т. ч. джерела походження коштів та фінансовий стан.
Документи можуть бути сформовані через застосунок Дія або мобільні застосунки обслуговуючих банків.
Відповіді необхідно надіслати на raif.help@raiffeisen.ua.
У разі ненадання запитуваної інформації радимо звернутися до відділення для закриття рахунків.» На пошту написали, але це ж нетерміново, почекають, мені здається що це вже повний Треш, знайшли тероріста і злодія, схаменіться
Райффайзен Банк
19 октября 2023, 8:59
Добрий день! Перш за все вдячні за очікування відповіді.

Нам надзвичайно шкода, що у Вас склалось таке враження про роботу Банку. При цьому, хочемо зазначити, наш Банк дотримується чинного законодавства та постанови НБУ, тому ми перевіряємо кожну операцію. У разі необхідності, буде надіслано запит, щодо надання документів для перевірки джерела походжень коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.

За зверненням у соціальних мережах з власником рахунку було проведено комунікацію менеджером з питань клієнтського сервісу. У телефонному режимі надали пояснення, щодо ситуації у повному обсязі та дане питання знаходиться на контролі у менеджера.
Запевняємо, що ми завжди готові піти на зустріч та допомогти нашим клієнтам.
Дякуємо за розуміння.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 24 октября 2023, 17:46

Ми вдячні Вам за очікування, терпіння та можливість вирішити ситуацію. Отримали зворотній зв’язок від менеджера з клієнтського сервісу. З Вашою донькою було проведено комунікацію в телефонному режимі та надано пояснення щодо запиту. На поточний момент питання вирішено.
Якщо у майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, будемо раді допомогти.

З повагою та турботою,

19 октября 2023, 0:49
Причому більшість допомоги від тих хто зараз на нулі ,як від них получити довідки
19 октября 2023, 0:51
Хочеться спитати у тих хто блокує рахунки , чому не блокують тим хто мільйони переводить , нікому не бажаю бути в подібній ситуації
19 октября 2023, 22:37
Это делает алгоритм, решение не принимается вручную кем-то. Если на карту поступает 50 — 100 переводов денег за короткий срок то срабатывает автоблокировка и требование предоставить то что от вас требуют. Проблема в том что при сборах на похороны сработал алгоритм который посчитал что вы используете карту физ лица для предпринимательской деятельности. Если банк не сможет разблокировать вручную то просите отравителей денег кто сможет пусть вам скинут справки ок — 5 ок-7 в электронном виде. документи, що підтверджують мету здійснених операції; Сбор на похороны так и пишите. Деньги собирались на похороны. -документи, що підтверджують фінансовий стан у обсягах, відповідних сумам проведених прибуткових операцій по рахунку (довідка з місця роботи, декларація, довідка з ДФС, ОК-05/ОК-07, виписки з рахунків інших банків); С этим будет сложно, пусть банк войдёт в ваше положение и кто сможет тот предоставит, а кто не сможет то нет. -розкрити суть майбутніх прибуткових та видаткових операцій (періодичність, орієнтовна сума в міс., контрагенти); Просто нужно описать куда вы их будете тратить. Имхо, Райфайзен банк должен просто снять блокировку в таких случаях. Да, пробуйте написать в нбу может помогут, но последнее время отписки только идут
22 октября 2023, 21:24
Дякую за пораду будемо пробувати , можливо будемо звертатись у суд тому що заблокували без попередження зовсім (
19 октября 2023, 22:39
У вас будет очень сложно предоставить доки если те кто переводил деньги на передке, просите рассмотреть ваш случай вручную и разблокировать иначе это затянется на 2−4 недели минимум
22 октября 2023, 21:25
Справа в тому що не зрозуміло кого просити ,дуже важко просити в відділені посилають на гарячу ,на гарячій кожен оператор дає свої ввідповіді і так по колу (
19 октября 2023, 9:07
Дякую за чемну відповідь ,почитайте та надайте відповідь по ситуації ,які документи надати від хлопців з нуля щоб підтвердити надходження,і як оперативно вирішити питання
NikolayevichA
NikolayevichA
19 октября 2023, 11:29
Щиро співчуваю Вам!

На рахунок банку.

Цей «банк», сором банківської системи Україні з працівниками рівень компетентністі на нулі.

Закрийте рахунок і забудьте про цю кантору назавжди.
khvorost
khvorost
19 октября 2023, 14:42
Але ж ця банківська група дуже допомогає війскам окупантів , що ви від них чекали , аони визначились на якому вони боці … А ось чому НБУ не реагує не зрозуміло …
22 октября 2023, 21:26
Так нажаль питань більше чим відповідей (
22 октября 2023, 21:22
Дякую за підтримку ,вже закрили ,тепер маємо серіал з перерахуванням грошей (((
OkeyDoki
OkeyDoki
21 октября 2023, 0:32
Меньще донатов собирайте на карты физ лиц и такого не будет…

И на будущее указывайте не номер карты, а реквизиты счета с назначением платежа: война войной правила фин мониторинга никто не отменял…

P.S. а по поводу банка, банк как банк, просто люди у нас слишком грамотные…
22 октября 2023, 21:21
Ситуації бувають різні ,дай бог щоб у Вас не було такої ситуації ,коли ти втрачаєш близьку людину ти не думаєш які реквізити надати і що писати в призначенні платежу ,не можу не погодитись правила моніторингу ніхто не відміняв , але має бути врахована форс мажорність ситуації,війна війною це чиїсь обірвані життя і людські трагедії , Людина перш за все, а не бюрократична машина , всі механізми створені людиною і можуть бути так само вирішені людиною, а саме співробітниками банку.
23 октября 2023, 23:59
За підсумками наша співпраця з Аваль банком завершилися ,дякуємо за допомогу в закритті рахунку,людському розумінні та допомозі особисто менеджеру Анастасії,щодо ТОП менеджменту вважаю що для таких форсмажорних ситуацій має бути форсмажорне відділення ,бо я думаю що ми не перші і не останні ,війна триває і таких звернень побільшає (((Ще раз дякуємо Анастасії ну і тим хто підтримував нас , рахунок закрили на протязі двух днів ,гроші перераховані .
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
24 октября 2023, 17:46
Полезный комментарий

Якщо у майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, будемо раді допомогти.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Зоблокували рахунок дочці загиблого воїна за надходження від людей на похорон