Обманюють людей на курсі

Daria Zheleznova 26 июня 2022, 21:27
Просто представте, як цей нахабний банк обманює людей на курсі валют. Я зараз мешкаю в Європі, ховаючись від війни. І повонила карту цього банку щоб зробити деякі покупки і от що вони роблять. Сьогодні наприклад 23.06 я роблю купівлі вони розраховують мене і приходить мені смс що на балансі така і такая сумма. Конвертують по курсу 31 гривню. Але коли заходиш в їхній додаток то там немає виписки. Виписка з, являється аж 26.06 де вказаний зовсім інший курс набагато невигдніший (майже 40) і що призводить до того що вони перераховують всі покупки і на твоїй карці мінус. Причому в додатку все ще старий курс 31. Друзі будьте дуже обачні з цими шахраями, як можна таке у воєнний стан робити в з людьми! Я вже на них готую позов до суду і юристи сказали що він виграшний, а от всіх застерігаю не користуватись картками банку і тим паче десь закордоном!
Райффайзен Банк
28 июня 2022, 10:16
Доброго дня, перепрошуємо за тривале очікування відповіді.
Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, проте хочемо пояснити чому так спалось. Коли Ви розраховуєтесь карткою або знімаєте готівку в іншій валюті, спочатку блокується орієнтована сума, після того, як банк обслуговування надсилає запит на остаточне списання – сума списується фактично, вона може бути більшою або меншою, в залежності від курсу на дату фактичного списання. На залишку було недостатньо коштів, тому утворюється «мінус».
Курси за картковими операціями знаходяться на сайті Банку: https://raiffeisen.ua/currency, в додатку «Райф Онлайн» вказуються курси на продаж/купівлю між своїми рахунками.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

27 июня 2022, 9:30
Почитайте правила обслуговування у банку, там чітко вказано, що якщо валюта рахунку відрізняється від валюти платежу, то кошти в момент операції спочатку блокуються і остаточно списуються впродовж 3−5 днів після підтвердження торгівцем продажу по актуальному курсу на дату списання. Так працюють 95 % банків в країні.
Про який курс майже 40 йде мова? Якщо звернутися до курсів по платіжних картках (https://raiffeisen.ua/currency) за 26.06 то він 34.71 грн. за 1 євро.
Рекомендую ще раз прочитати правила і потім вже приймати рішення, а чи потрібні ще витрати на юристів.
27 июня 2022, 9:56
Я дивлюсь ви так сміло оперуєте словами 95% процентів банків так працюють. То може хочаб 2−3 приклади наведете?
Бо щось у мене картки в 5 топових банках країни і тильки райф такі тупі схеми робить
27 июня 2022, 15:58
Ощад, Укрексім, Восток, Південний, МТВ…
27 июня 2022, 17:56
Ага, всі топові банки. Я вам дуже співчуваю що ви не знаєте що таке нормальне обсулуговування у банків
Ruslan11111fjfj
Ruslan11111fjfj
28 июня 2022, 9:32
Це топ банки?😂
27 июня 2022, 9:57
І уважно читайте що я пишу, а то бачу вам нічого робити вдома і подобається вступати в дискусії які ви не розумієте
27 июня 2022, 15:59
Дискусію не розуміє мабуть Ви, сенсу Вам щось ще пояснювати не бачу смислу.
27 июня 2022, 20:57
На особистості мабуть не варто переходити. Вдачі Вам у суді.
29 июня 2022, 12:02
А чому ж ви, Райф, не блокуєте одразу сумму по вашому курсу конвертації яка десь у вас на сайті ? а ви рахуєте по одному, а потім через 3 дні просто робите мінус і навіть не присилаєте ніяке повідомлення що ви перерахували по іншому курс? Це все виглядає як шахрайство.

Шахрайській банк!!! Наживаєтесь на людях у воєнний стан!фу