Шахрайські приховані «умови» транзакцій

Nataliia57 22 мая 2022, 15:28
Провела транзакцію 19.05.2022 за одним курсом. 22.05 (коли курс значно виріс) в мене на рахунку -4500 грн. Пояснюють це тим, що в поточний день зняття Вони блокують гроші, а трошки пізніше (незрозуміло на яких підставах) їх розблоковують і проводять операцію за поточним курсом. Що це за політика банку? Де про неі пише? Перед тим, як знімати гроші, я ознайомилась курсом, зняла гроші ті, які в мене були на карті. А зараз на рахунку в мене мінус 4500! Жоден банк до такого абсурду не доходить! І стільки негативних відгуків ніде ще не бачила, дуже шкода, що звернула увагу на це лише після того, коли сама зіткнулась з їхньою «шахрайською політикою».
Райффайзен Банк
22 мая 2022, 15:36
Доброго дня!
Прохання написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код для перевірки інформації.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

1954 P
1954 P
22 мая 2022, 16:21
Так поступают все банки, кроме Привата и Момо.
iamdimon
iamdimon
23 мая 2022, 9:24
Почитайте правила пользования счетом с которыми Вы подписали что ознакомились при открытии счета и Вам все станет понятно. Писали уже много раз как проводятся Банком платежи где валюта платежа и счета не совпадают.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Шахрайські приховані «умови» транзакцій