Отзывы о Райффайзен Банке

lexalexaleha1 19 июля 2022, 0:13
Банк просто ужас. Без объяснения причин 3й мес как заморожен счёт с 50к грн. На мой запрос в чем причина был ответ на горячей линии: на ваш счет наложен арест исполнительной службой после 2х мес качель я связался с исполнителем и он мне ответил что у Вас все ок никаких арестов на вас нет. Позвонил в банк попросил назвать номер решения исполнительной службы и ФИО исполнителя наложившего арест услышал что у них нет не решения ни ФИО. Тогда после разбирательства услышал что арест на мой счёт наложил банк и хочет увидеть откуда у меня средства попросили выслать им доки на е-маил. Доки я происхождение средств я с квитанциями отправил и вот чудо ни ответа ни привета уже мес (номер запиту 529622).и теперь они отключили е-маил и в ответ пишут пишите нам в соц сетях :) чего только в соц сетях. Вообще обратной связи и работы с клиентом они не ведут, а тупо игнорируют и не отдают мои личные средства. Вообще если вы находитесь за территорией Украины то получить что-то невозможно. Не рекомендую на них нельзя рассчитывать не представляю если бы у меня все деньги были у них на счёте за что бы я существовал. Стыдно никогда не связывайтесь с этим банком. Если вдруг сотрудники банка появится желание связаться со мной +380956972863(Вайбер) фин номер не пишу в целях безопасности.
19 июля 2022, 9:01
Доброго дня! Перш за все, дякуємо за очікування.
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код власника рахунку та номер телефону, з якого Ви звертались до Інформаційного Центру.
Tamara1980 16 июля 2022, 12:38
Отделение по адресу: Одесса, ул. Дегтярная, 12
Одесса, ул Дегтярная 12,27 отделение.15.07 Отказались выдать перевод Вестерн Юнион в валюте, аргументируя это тем, что я не клиент банка…Хотя передо мной, женщине в очереди выдали перевод в валюте …она тоже не являлась клиентом этого банка…Хамское поведение…Как будто пришёл не в банк, а на привоз в рыбный ряд.Никому и никогда не посоветую этот банк…
16 июля 2022, 12:41
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону) та приблизний час візиту до відділення?
Людмила Владимировна 15 июля 2022, 17:37
З початком війни я була вимушена залишити домівку в Україні і виїхати закордон. У Вашому банку я отримувала пенсію номер картки 4119971011546803 до 11/23
В цьому місяці пенсія не надійшла і виявилося, що на балансі коштів у 15 разів менше ніж повинно бути оскільки дві останні пенсія я берегла до нагальної потреби.
Я намагалася зателефонувати на вашу гарячу лінію звідси це неможливо, вайбер бот надав контакти скайпу для зв’язку, але вашого номера 0443541434 взагалі не існує в скайпі. Ваш мобільний додаток видає технічну помилку.
Ви забираєте в людей навіть ті крохи, що платить держава за наполегливу і самовіддану працю протягом життя.
15 июля 2022, 17:39
Доброго дня!
Банк не виконує сумнівних операцій та обслуговування рахунку відбувається виключно згідно визначених тарифів.
Ми хотіли б проаналізувати Ваше питання у індивідуальному режимі, тому написали Вам у приватні повідомлення.
Graf91 13 июля 2022, 13:08
30.06 мне заблокировали мою карту, счет, и мои средства не нем.
Я обратился в поддержку и мне сказали предоставить объяснения из 7 пунктов о происхождении средств. Я предотавил объяснения, но видимо их эти объяснения не устроили, так как они снова мне скинули скриптовое письмо из 7 пунктов. Ну ок, закрываем счет, и отправляем средтва на указанные мною реквизиты.
На что мне в поддержке отвечают что не могут сделать это дистанционно (А я нахожусь за границей)
Я спрашиваю у работника поддержки могу ли я оформить юридически доверенное лицо что бы закрыть счет и перевести мои средства, на что я получил ответ что нет, при закрытии необходимо только мое личное присутсвие.
Но только вот это противоречит Пункту 9 раздела I в редакции Постановлений Национального банка.
После того как я указал на это постановление, работник поддержки Татьяна сказала что она не владела этой информацией и она всего лишь работник по обработке обращений
Тогда возникает вопрос. Зачем было давать изначально ложную информацию?
Что за некомпетенность работников банка?
13 июля 2022, 13:11
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код власника рахунку та номер телефону, з якого звертались до Інформаційного Центру.
RaiffaizenAlex 13 июля 2022, 19:56
Доброго дня. Перш за все, дякуємо за очікування. Надали коментарі, щодо Вашого запиту, в особисті повідомлення.
gresik 13 июля 2022, 10:47
просьба уточнить сроки возобновления программы лояльности SMARTRAVEL.
13 июля 2022, 10:49
Доброго дня!
Проаналізуємо Ваше питання та надамо відповідь.
RaiffaizenAlex 13 июля 2022, 14:18
Дякуємо Вам за очікуваня відповіді. На даний час, на жаль, нарахування миль у програмі лояльності Smartravel та їх обмін на подарункові сертифікати було призупинено на невизначений термін. При цьому клієнти Райфу можуть продовжувати обмінювати свої накопичені милі на благодійну допомогу Україні.

Machoja1 13 июля 2022, 1:47
Більше 20-років користувався послугами банку і був завжди задоволений якістю послуг. Та на жаль 1-го липня 2022 року стикнувся з проблемою (якої могло і не бути) зняттям власних заощаджень із рахунку за межами України в зв’язку із тим що банк заблокував мою картку. Я двічі звертався онлайн до банку і весь час отримував із запізненням відповідь що треба чекати, а моє звернення направлено в профільний підрозділ. Не знаю де цей підрозділ знаходиться але вже сьогодні минає 12 липня, а результату немає. Сума на рахунку не перевищує передбачений ліміт 50.000 грн. Конкретної відповіді щодо причин блокування я теж не отримав. В зв’язку з цим в мене протилежно змінилася думка щодо цього банку і відношення до нього в цілому. Нікому не можу і не буду рекомендувати банк Райфайзен як це було донедавна.
13 июля 2022, 9:04
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід. Проте, ми готові розглянути питання у індивідуальному порядку та надати коментарі з приводу блокування за результатом аналізу ситуації.
Тому, ми написали Вам у приватні повідомлення для можливості отримання необхідних даних для аналізу обставин.
@RaifHelp
Вобщем в марте этого года была утеряна карта отца, пенсионная и в тот же момент Аваль оперативно свернул отделения на окупированых территориях. Позвонив в колцентр радостно сказали сделаем цифровую, но тут же послали лесом так как не подписана публичная угода, предложили подождать месяц другой пока не разработают новые механики биллинга, или ехать в Запорожье.
Эпопея идет досихпор, выехать в Запорожье нет возможности, т.к. отец болен и банально не высидит сутки в машине, удовольствие туда и обратно 24 000 грн, которых нет, доверенность оформить невозможно, нотариусов нет да и с ген доверенностью оказалось отца везти все равно надо. Предложили оформить карту онлайн и будет автоматом подписана угода, но и тут палки в колеса — Дия+ид паспорт, которого у деда нет конечно же, и сделать на окупированой территории невозможно.
Операторы не реагируют на сложные обстоятельства в стране, кого волнует чужое горе, дело понятное. Правда одна девушка пообещала помочь, зарегистрировала заявку к оператору уровня выше, но конечно же никто не перезвонил, а теперь и не перезвонит тк Россия потушила украинскую связь.
Итог — деньги заработанные отцом лежат мертвым грузом, помочь ничем не можем, ешьте траву или по мусорниках побирайтесь, дело ваше.
11 июля 2022, 11:50
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код власника рахунку та номер телефону, з якого він звертався до Інформаційного Центру.
NINONILLA20 9 июля 2022, 16:13
Доброго дня!

Прошу надати мені ґрунтовну відповідь, чому я до цього часу не отримав допомогу від держави у розмірі 6500 грн як офіційно працюючий пенсіонер у 2021 році, на якого була подана звітність за 4 квартал 2021 року.
Я зареєструвався належним чином на веб-сайті «Дія» і вказав цей банк, де у меня є також зарплатня картка. У мене серед переліку карток банку після реєстрації у «Дії» з’явилась картка Е-підтримки, на яку повинні були перерахувати гроші, але до сих пір їх немає, хоча у ЗМІ було повідомлення, що всім, хто подав відповідну заявку, гроші остаточно вже перерахували. Якщо б були якісь ускладнення з перевіркою, тоді б картка взагалі не з’явилась би.
9 июля 2022, 16:16
Доброго дня!
Ми розуміємо, що ці кошти не були б для Вас зайвими, тим паче у такий складний час. Проте хочемо звернути Вашу увагу, що дані виплати надаються Міністерством Економіки, а не самим Банком. Наразі, дійсно, такі ситуації можуть траплятися у зв'язку з тим, що Міністерству не вистачило фінансування. Зараз це питання знаходиться на розгляді, потрібно очікувати, подібних звернень наразі дуже багато, але до Банку кошти не надходили.
Банк зараховує кошти день в день, або не пізніше наступного дня після отримання коштів, якщо кошти надійшли в операційний час Банку.
Якщо користуєтесь Райффайзен Онлайн, перевіряти наявність зарахування можете у розділі «Рахунки» системи. Як тільки кошти на рахунок надійдуть, вони будуть відображені у виписці рахунку єПідтримка.
Fabula 8 июля 2022, 15:31
Третий раз обращаюсь в банк для получения перевода и третий раз мне открывают карту для выплат без моего разрешения и уведомления. В этот раз еще и депозит открыли.
Если за вами не следить, то можно в один прекрасный день проснуться, а у меня будет открыто сотня карт.
После обращения в банк с этой проблемой неизменно слышу — извините, я не заметила.

Достал Ваш непрофессионализм.
8 июля 2022, 15:36
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону) та яким саме чином Ви звертались до Банку (телефонним дзвінком, у чаті або у відділенні?
Setj1201 3 июля 2022, 7:58
Я долгое время клиент Вашего банка, никаких проблем с кредитной картой не было, ни просроченной задолженности, ничего, была оформлена зарплатная карта здесь. Мне даже звонили, предлагали повысить сумму кредитной истории до 500000 грн. были удивлены, что я не хочу. Но, ПЕРВОЕ, банк повел себя нехорошо, когда началась в стране война, неожиданно кредитная карта обнулилась с 15000 до 0 грн без предупреждения, когда наоборот чужие люди, с других стран массово помогали, чем могли, мой банк решил лишить своих клиентов всего. ВТОРОЕ, возобновили всё-таки 5000 грн на карту через 2 месяца, я онлайн воспользовалась этой суммой, спасибо здесь небольшое. Мне лично в банке менеджер высчитала, назвала и написала на листике сумму, которую нужно положить на карту и закрыть вопрос, что я и сделала в тот же день. НО, спустя 2 недели, я, захожу в приложение и вижу долг, какие то %, консультант на горячей линии объясняет, что неважно закрыли кредит или нет, но 27 числа в обязательном порядке идет списание % за пользование деньгами, даже если деньги были внесены 21 числа все сразу. Первый раз об этом слышу с 2019 г. А если бы я не посмотрела, то сколько бы ещё насчитали?
Раньше для меня это был один из лучших банков в Украине, на данное время неприятная ситуация и непонятные подводные камни, что снижает оценку в целом на 0.
3 июля 2022, 8:59
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код, номер телефону, з якого Ви звертались до Інформаційного Центру та адресу відділення, де Ви отримали консультацію щодо погашення кредитної карти.
elygust 1 июля 2022, 19:53
Отделение по адресу: Львов, ул. Томашевского, 7/2
Доброго дня, потрібно було отримати 50 000 грн тому вирішив скористатись послугами цього банку і оформити в них картку.Можливості прийти у відділення у мене не було, а так як на дворі 2022 рік і більшість банків дають можливість оформити картку онлайн вирішив спробувати і тут.Вроді пройшов реєстрацію, все гуд і скинув реквізити картки людині яка повинна була їх скинути.Отримав. Зараз починається найцікавіше.Через дві години захожу в додаток і бачу що картка заблокована по якихось причинах і потрібно піти з документами в відділення.Вже насторожливо.Але окей, відпросившись з роботи я очікував біля банку за 10 хвилин до відкриття, як тільки банк відкрився я зайшов і думав мені швиденько все зроблять і зможу користуватись своїми коштами, але не тут то було.Працівник банку (імя не памятаю) мені говорить що почекайте 15 хвилин у мене запланований клієнт…Після чого сіли і стали дооформляти картку.Після чого вона така внезапно каже я не можу дооформити картку і цю яку я відкрив (на якій кошти) потрібно закривати.Гроші через касу видати вони не можуть і потрібно писати заяву на закриття рахунку і повернення коштів, які будуть йти 14 ДНІВ!!! Це що взагалі таке за переказ? Як таке взагалі реально в нормальному банку? Як це не можна дооформити картку і потрібно закривати рахунок і чекати СВОЇ ГРОШІ 14 ДНІВ, причому РОБОЧИХ??? А ну і ще працівник дав бланк на який потрібно оформити заяву на повернення коштів на інший рахунок не розказавши АБСОЛЮТНО НІЧОГО як саме це робити і що потрібно саме на своє ім‘я оформляти повернення грошей на картку іншого банку…Прийшлось переписувати (а це щоб ви розуміли хвилин 15).Це взагалі жах як таке можливо в 2022 році? Я вже мовчу про комісії просто за перевод грошей з картки на картку
1 июля 2022, 19:57
Доброго дня!
Для можливості аналізу ситуації та налання коментарів ми написали Вам приватні повідомлення.
RaiffaizenAlex 2 июля 2022, 10:10
Доброго дня! Запит ідентифікаційного коду був необхідний для перевірки інформації. Ми проаналізували ситуацію та надали Вам відповідь у приватних повідомленнях. Прохання перевірити.
Kateryna1968 1 июля 2022, 14:41
Будьте бдительны! Raiffeisen Bank Aval (Райффайзен Банк Аваль) ворует деньги с карточек e-Підтримка. У меня сегодня своровал 3500 грн. Причем деньги возвращать не собираются.
Вчера пришли деньги, а сегодня сняли 10 раз по 350 грн. Якобы абонентская плата за счет за 2019−2021 года. Этот счет ФОПа. ФОП закрыт в 2018 году. А счет они закрыть отказались, тк нет такой технической возможности. Абонентская плата была 0 грн. Я с ними боролась 2 года, потом устала и подумала, пусть будет, раз все равно его не закрыть, а обслуживание бесплатное. А теперь меня ждал такой сюрприз. Вернуть деньги не спешат. Это мне напоминает Приватбанк, когда моему мужу заблокировали карточку. Оказалось за неоплаченый штраф ПДД. А потом выяснилось, что штраф оплачен сразу же, те 6 месяцев назад. Но муж на кассе оказался без денег, потом надо было провести расследование, тк не было понятно, почему заблокирован счет, найти эти квитанции (к слову оплаченные через Приват), выслать их судебному приставу, потом ждать и потом все разблокировали.
1 июля 2022, 14:45
Доброго дня.
Ви вже звертались сьогодні до нашої підтримки в інших соц мережах та ми повідомили, що передали Ваш запит для уточнення та контролю нашим менеджерам.
Просимо очікувати надання відповіді.
З повагою,
@RaifHelp
Найгірше обслуговування в моєму житті
ТОВ оформили кредит в Райффайзен Банк, аирішили його достроково закрити в лютому 22 року. Наш менеджер надала рахунок для закриття ми внесли кошти і все «чудово»
Але через 5 місяців приходить інформація з іншого банку що к нас просрочка
Коли я почала розбиратись що це, то мені 3 дні на гарячій лінії кажуть що ми передзвонимо і все…
Ні розяснення, ні смс не надходило
Мене навіть не перенабрали
Таке відчуття що банку не цікаві його клієнти
1 июля 2022, 13:11
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані (код компанії, Ваш номер телефону для зв'язку) та з якого номеру Ви номеру Ви зв'язувались з інформаційним центром.
khvorost 1 июля 2022, 1:09
Виграли суд у Райфа
Райф не виконуе постанов суду майже примусово за виковчим листом, кажуть класти вони хотіли на закон, бо у них міцні «зв'язки» у Верховному суді та в офісі Президента, також в офісі Генпрокурора і «вони все порішають» і зроблять ухвали у Верховному суді, такі як їм надо і коли надо (навіть за день-два)! Також бахвалятся зв’язками у НБУ, до речи НБУ теж не поспішає виконувати постанову виконавця (тож висловнюваня про «міцні зв’язки» не жарт …
Ми також передали всі документи ЗМІ, оскільки отримували погрози …
Згодом буде ясно про їх вплив, коли побачемо як вони «вирішують питання»
І це Банк який на росеі справно плать до бюжету (це гроші які йдуть на ракети, які до нас прилитають), також на росеі вони справно все виконують!
Я не впевненний що Україна заслуговоє на це!
1 июля 2022, 10:04
Доброго дня, дякуємо за тривале очікування.
Ми розберемось в Вашому питанні та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 14 июля 2022, 17:40
Доброго дня.
Інформація, викладена Вами у коментарі, не відповідає дійсності. Як Вам відомо, розгляд судової справи за Вашої участі наразі ще триває в судових інстанціях, тому належна оцінка всім аргументам сторін буде надана судом під час розгляду справи.
З повагою,
LuidmilaS 29 июня 2022, 10:39
Доброго дня,
НЕ одноразово подаємо запит щодо платежу, який так і не поступив на наш рахунок.

16.05.2022р. з поточного рахунку ФОП в євро, відкритому у Райффайзенбанк, був здійснений платіж на суму 1000 (одна тисяча) євро на особисту валютну картку.
Банк отримувача повідомив про те, що переказ іноземної валюти з поточного рахунку ФОП (2600) на поточний рахунок цієї ж ФО (2620) заборонений (абзац 2 пункту 113 постанови Правління НБУ 5 від 02/01/2019), тому платіж було повернуту назад на рахунок, відкритий у Райффайзенбанк (підтвердження про повернення було надано).
Але ці кошти так і не з’явились на рахунку Райфайзен.
Не одноразово звертались до валютного контролю, відправляли листи в банкінгу.
А рішення цього питання так і не відбулось, яке триває вже понад 40 днів.
Прохання розібратись чому не вирішується це питання і де зависли ці гроші?
29 июня 2022, 10:42
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код) та з якого номеру Ви номеру Ви зв'язувались з валютним відділом.
apollonova 29 июня 2022, 6:52
Отделение по адресу: Одесса, пр-т Добровольского, 135
Являюсь клиентом банка 3 года, есть зарплатая и кредитная карта. При открытии кредитной карты не предупреждали, что процент 54%годовых и страховка 250 грн ежемесячно, вдумайтесь в эту цифру!!! Перечисление процентов и оплаты тела кредита настроено автоматически с зарплатой карты. За период карантина и военного положения кредитные каникулы ни разу не предложили. Пропадают суммы с основной карты, задолженность и процент не перекрыт, а деньги списаны. На вопросы менеджеру в отделение с просьбой сделать выписку за год отправили на горячую линию, на горячей линии пообещали сделать платно и прислать на e-mail. Прошёл месяц, со счета опять списались 5600, на кредитный дошло 4000, остальные исчезли. Выписки нет. На горячей автоответчик. Не рекомендую банк!!! И не рекомендую открывать тут кредитные карты. Полный развод.
29 июня 2022, 9:57
Доброго дня, перепрошуємо за тривале очікування.
Ми розберемось в Вашому питанні та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 30 июня 2022, 8:20
Доброго дня, перш за все вдячні за очікування.
Кредитні картки передбачають пільговий період в користування яким у Вас не списуються відсотки. У випадку, якщо Ви не погашаєте використану суму в зазначений період Банк списує відсотки за користування коштами.
Наші кредитні картки, зазвичай, мають відсоткову ставку в розмірі 42%/45%/48% річних, дана відсоткова ставка прописується в договорі з яким Ви ознайомлюєтесь перед оформленням кредитного рахунку та у випадку, якщо умови Вас влаштовують — Ви його підписуєте.
Також, в кредитному договорі вказується про планове погашення та страхування. Щодо планового погашення, обов’язковий платіж складає 5% від суми Вашої заборгованості на день білінгу (25−28 число кожного місяця) та автоматично перераховується з Вашої дебетової картки. Це зроблено для того, щоб кошти вчасно поступали на погашення та не псувалась кредитна історія.
Щодо страхування, умовами цього ж договору передбачено обов’язкове страхування життя Клієнта в страховій компанії. Платіж також є не в фіксованій сумі, а в відсотковому відношенню до заборгованості. При цьому, страховий платіж списується лише в тому випадку, якщо на 1е число календарного місяця по кредитному рахунку була присутня заборгованість. У випадку її відсутності — страховий платіж не списується.
Щодо кредитних канікул, то Банк в березні місяці запровадив його для всіх клієнтів та суть яких була в тому, що ми відмінили планові платежі в березні, щоб знизити фінансове навантажен
Анастасия Садова 28 июня 2022, 2:26
Доброй ночи, взломали мою страницу в Инстаграмм и от моего имени выставили мою же фотографию с просьбой о помощи моему ребёнку номер карты мошенника 4149 5001 1997 3652, друзья, знакомые и просто не равнодушные люди сбрасывали деньги, на горячую линию банка позвонила, оставила обращение, но как можно вернуть деньги.
28 июня 2022, 9:51
Доброго дня, перепрошуємо за тривале очікування.
Ми направили інформацію щодо шахрайства в профільний підрозділ Банку для аналізу та можливості блокування картки. При цьому, самостійно повернути кошти ми не маємо можливості, Вам необхідно звертатись в правоохоронні органи для написання відповідної заяви.
Daria Zheleznova 26 июня 2022, 21:27
Просто представте, як цей нахабний банк обманює людей на курсі валют. Я зараз мешкаю в Європі, ховаючись від війни. І повонила карту цього банку щоб зробити деякі покупки і от що вони роблять. Сьогодні наприклад 23.06 я роблю купівлі вони розраховують мене і приходить мені смс що на балансі така і такая сумма. Конвертують по курсу 31 гривню. Але коли заходиш в їхній додаток то там немає виписки. Виписка з, являється аж 26.06 де вказаний зовсім інший курс набагато невигдніший (майже 40) і що призводить до того що вони перераховують всі покупки і на твоїй карці мінус. Причому в додатку все ще старий курс 31. Друзі будьте дуже обачні з цими шахраями, як можна таке у воєнний стан робити в з людьми! Я вже на них готую позов до суду і юристи сказали що він виграшний, а от всіх застерігаю не користуватись картками банку і тим паче десь закордоном!
28 июня 2022, 10:16
Доброго дня, перепрошуємо за тривале очікування відповіді.
Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, проте хочемо пояснити чому так спалось. Коли Ви розраховуєтесь карткою або знімаєте готівку в іншій валюті, спочатку блокується орієнтована сума, після того, як банк обслуговування надсилає запит на остаточне списання – сума списується фактично, вона може бути більшою або меншою, в залежності від курсу на дату фактичного списання. На залишку було недостатньо коштів, тому утворюється «мінус».
Курси за картковими операціями знаходяться на сайті Банку: https://raiffeisen.ua/currency, в додатку «Райф Онлайн» вказуються курси на продаж/купівлю між своїми рахунками.
SAR1 23 июня 2022, 7:33
Отделение по адресу: Киев, ул. Декабристов, 12/37
Розумієте, толк у тому, щоб донести цим фінансовим та бізнес-структурам розуміння що Україна, це не поле чудес для їхніх амбіцій. Грабіж має припинитися, ми не терпітимемо фінансового рабства. Від цього розуміння залежить
наше майбутнє. Ми Українці найрозумніші та найпрацюючіші у світі, а останні події показали що й сміливі, в лиху годину здатні згуртуватися та дати відсіч агресору.
Україна стане цивілізованим та найбажанішим кластером фінансових та біржових ринків світу. Їсти і пити хочуть усі.
Але всі надра і створені нами продукти — це наше надбання. Досить його даром віддавати, платіть гідну ціну. Ця війна для нас усіх трагедія, мільйони сімей розлучені, а скількох батьків, братів та чоловіків втрачено?
І в цей хвацький час, сучасні Шейлоки мовчки і зі слиною на губах, не звертаючи уваги на війну, продовжують рвати нашу Україну. Задумайтесь тільки, райфайзен банку є одним із найбільших платників податків рашистів. Скільки він заплатив до бюджету Росії з 2014 року? Скільки ракет та артустановок було профінансовано? Скільки українців постраждало від агресії росії на нашій землі з 2014 року? Шейлоки кажуть, що в Росії це не вони, це інші Шейлоки. Брехня, Шейлок один, але в нього багато доньок.
Шейлоки кажуть, що мільярдні активи євро не так легко вивести, їх потрібно продати або ще якось сховати. Брехня, це війна, Шейлок біситься від запаху свіжої людської крові., він не
відмовиться від можливості доступної здобичі.
Щодо мене. Я розумію, що мій голос у більшому слабкий, але кожен хто прочитає цей пост задумається на частку секунди, а це формує якусь громадську думку. Це наша країна, ми господарі в ній, а не прийшли кравожерні Шейлоки. Указ президента Зеленського про заборону рашистського бізнесу і всіх хто з ним пов’язаний, чомусь не діє на райфайзен банку.
Ми не відмовляємося від боргів, але є закон президента про переведення валютних кредитів у гривневі, його банк ігнорує, тому ми ухвалили рішення на період воєнних дій, гроші спрямовувати на захист батьківщини, а не на знищення українського народу.
Президент Зеленський почитайте, яке місце в Європі було і залишається у лихварів, у нашій країні вони почуваються над державою. Так не повинно бути. Люди головний скарб будь-якої держави, а такі як Українці — це дорожче за будь-яке золото.
Все вище написане — моя особиста думка, ми толерантні, але маю надію, що все стане на свої місця. Наш дух свободи обросте повагою один одному, гідністю за себе та свою, рідну, неповторну та багату Батьківщину.
23 июня 2022, 9:10
Доброго дня!
Перш за все, дякуємо Вам за очікування відповіді.
Ми проаналізували Ваші попередні звернення з питання можливості перерахування валютного кредиту у національну валюту. На жаль, ми не можемо надати такої послуги, про що неодноразово інформували Вас. Сподіваємось на Ваше розуміння.
Murzila5 21 июня 2022, 13:18
Обратилась в банк на электронную почту по запросу нотариуса.Ответ шёл больше месяца, в ответе написали, что я неправильно обратилась, нужно было не на электронную почту слать, а заказным письмом через Укрпочту. Послала Укрпочтой, прошло 3 месяца, ответа нет. На горячей линии отвечают, что из-за войны не смогли мне выслать, но завтра точно вышлем! Спустя 2 недели снова звоню: где ответ на мой запрос?
Ответ меня вообще убил: не надо было вам слать никакой запрос, ваш нотариус сам должен нам позвонить… Очень разочарована банком, за пол года не могу добиться ответ на запрос о наследстве. Позор банку и его нерадивым сотрудникам!
21 июня 2022, 13:33
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані (номер телефону з якого Ви звертались та електронну пошту з якої направляли лист).
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝