Кредитну карту здала але рахунки не закрили, нараховується комісія

tata2812 22 июня 2021, 15:45
ЧИТАЮ ВІДГУКИ, І РОЗУМІЮ ЩО ПОВИННА НАПИСАТИ І СВОЮ ІСТОРІЮ, можливо для когось вона стане підказкою, щоб не відкривати в цьому банку ніяких рахунків!

Кілька років тому здала кредитну картку у відділення банку, але рахунки банк не закрив, і тепер приходять смс, що я ніби то винна банку кошти, відповідно — нараховують якісь комісії, страховки та пені всі ці роки, в кол-центрі дуже неприємні особи пояснюють, що я повинна була користуватися карткою, тоді не було б нарахування ніяких комісій, і я повинна пам«ятати чи писала роки назад заяву на закриття рахунку. АБСУРДНА СИТУАЦІЯ — Кредитна картка здана, але я повинна нею користуватися! 10.06.2021 року знову звернулась до банку, пояснила ситуацію, тут мені роздрукували всі мої нарахування по картці, і виникає в 3 рази більша сума до повного погашення! Мені порадили заплатити їх і тільки після цього зможуть закрити цей рахунок АЛЕ ЧЕРЕЗ 10 ДНІВ!

ХТО ПОВИНЕН КОНТРОЛЮВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ БАНКІВ? Відчувається, що моя історія ще не буде закінчена… Сумно, що у нас є такі організації, і до клієнтів їм немає справи, ГОЛОВНЕ _ ЦЕ ПОДОВШЕ НЕ ЗАКРИВАТИ РАХУНКИ ПРАВДАМИ _НЕПРАВДАМИ, щоб побільше грошей з людини висмоктати!
Райффайзен Банк
22 июня 2021, 16:08
Доброго дня!
Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження про роботу Банку. Просимо Вказати свій ідентифікаційний номер (можна в особистих повідомленнях) ми перевірим інформацію і запропонуємо шляхи вирішення питання.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Італій .
Італій .
22 июня 2021, 17:02
===і я повинна пам"ятати чи писала роки назад заяву на закриття рахунку.

Помнить совершенно не обязательно. Достаточно было просто написать заявление о закрытии счетов вместе со сдачей карты банку.

Аваль совершенно не уникальный, многие банк начисляют плату на неактивные счета или же просто у них существует абонплата которая начисляется если по счёту не проводятся операции. И что ж теперь на банк пенять?
24 июня 2021, 10:29
А може і унікальний.У мене в день закінчення депозиту в Укргазбанку спеціаліст сама спитала в мене стосовно закриття рахунків, сказала, що якщо я не продовжую депозит, то їх краще позакривати, щоб не нараховували коміссій .Набрала заяву, я їїї підписпв-і все. Хоча, скоріше за все, це заслуга среціаліста, а не банку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Кредитну карту здала але рахунки не закрили, нараховується комісія