Замовлення карти онлайн потребує доробки

Dima Koshevets 11 ноября 2020, 12:35
Отделение по адресу: Винница, ул. Замостянская, 35
Я завжди беру участь в розіграшах і акціях від банків і нещодавно побачив рекламу у Фейсбуці про розіграш автомобіля. Почитав умови, все наче нормально, потрібно замовити онлайн Райфкартку + Visa Gold і розрахуватись нею на 500 грн протягом акції. Окей, заповнюю анкету, але мені приходить смс «На ваше замовлення карту не відкрито. Зверніться у відділення з паспортом і кодом». В п'ятницю 6 листопада приходжу у відділення після 17 00, прошу відкрити картку, але мені відмовляють, так як в мене відкритий ФОП. За їхнім регламентом банк має повідомляти податкову про відкриття будь яких рахунків, якщо є відкритий ФОП, це не новина, але Райфайзен не може відправляти це повідомлення після 16 00 (за їх словами це порушення їхнього регламенту). Отже, взяти участь в акції я не можу, бо онлайн карту замовити неможливо. Занавіс.
Шановні співробітники банку, перегляньте умови акції та свої «регламенти» і зробіть можливою участь в в акції для всіх, а не тільки для тих, у кого немає відкритого ФОПа, я відкрию вашу картку у відділенні, якщо це буде рахуватись як участь в акції.
У офіційних правилах акції в п 1.8 вказано що «Учасники Акції: повнолітні та громадяни України, які мають повну цивільну дієздатність», ця умова суперечить реальності.
Райффайзен Банк
11 ноября 2020, 12:39
Доброго дня! Дякуємо за викладені зауваження та за те, що зацікавились нашою акцією. Просимо зачекати, перевіримо інформацію та надамо коментарі (постараємось найближчим часом).
RaiffaizenAlex 12 ноября 2020, 10:23
Доброго ранку! Ми підкорегували роботу сайту у відповідності до Ваших зауважень:) Спробуйте, будь ласка, замовити картку. Маємо надію, що все вийде та  приносимо вибачення за те, що прийшлось очікувати. Бажаємо Вам виграти!:)
Dima Koshevets 12 ноября 2020, 11:35
Спробував - прийшло смс, що карту оформлено, очікуйте. Дякую за оперативність, надіюсь більше перепон для отримання карти не буде.

11 ноября 2020, 13:16
Автору. Никогда не верьте акциям. Нарубите два вагона угля и гарантировано получите сосательную конфету. Обидно будет не конфету а просто в рот
11 ноября 2020, 16:20
Ну недавно я от Привата выиграл приз за расчеты картой, небольшой сувенирчик правда, но все равно приятно что то выиграть
11 ноября 2020, 18:53
Игромания болезнь если вы не знали
11 ноября 2020, 23:04
А вы врач? Уж лучше так чем в казино, в моем случае я ничего не теряю
12 ноября 2020, 17:15
Ну ваше право. Кто ж спорит. Хоть у унитаз спускайте свои средства.
12 ноября 2020, 10:23
12 ноября 2020, 11:35
12 ноября 2020, 12:15
Впевнені, що не буде перепон:)Дякуємо за відгук.
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Замовлення карти онлайн потребує доробки