Банк не выдает карты новым клиентам

uchea 2 октября 2020, 2:48
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Победы, 21
Решил что нужна карта банка «Фишка» так как часто покупаю товары их партнеров. На сайте оформить так и не смог, выдает ошибку. Ну ладно, поехал через пол города в отделение где девушка сказала что они не оформляют карты новым клиентам. Это как? Несмотря не кредитный рейтинг ничего подомного… интересно банк борется за привлечение новых клиентов. При чем на сайте нигде не указан этот нюанс… просто потратил свое время зря…
Райффайзен Банк
2 октября 2020, 9:32
Доброго ранку! Дякуємо за відгук. Ми розберемося в ситуації та надамо коментарі найближчим часом. дуже прикро, що у Вас склалося негативне враження про обслуговування в Банку.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 2 октября 2020, 16:50
Доброго дня!
За отриманою інформацією Ви, під час звернення до відділення, бажали випустити саме кредитну картку «Фішка». На жаль, наразі, ми кредитуємо лише діючих Клієнтів, які мають персональні пропозиції☹ Сподіваємось, що скоро ситуація зміниться та ми зможемо і Вам запропонувати нашу кредитну картку, а поки працівники відділення пропонували Вам, як альтернативу, відкрити приватний рахунок та випустити карту «Фішка», за допомогою якої можна накопичувати бали.

Італій .
Італій .
2 октября 2020, 8:50
Можно ж было позвонить. Особенно после того как не удалось оформить карту на сайте.
IvanPetrov
IvanPetrov
6 октября 2020, 11:37
Автор не ищет легких путей )
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex