Кредитный отпуск на период карантина

0679731306 31 марта 2020, 16:04
Позвонил на горячую линию по поводу кредитного отпуска на период карантина. Ответ оператора: у нас нет кредитного отпуска на период карантина, мы можем уменьшить процентную ставку с 5% до 3% но платить вы должны. Если оплаты не будет мы подадим на суд или передадим вообще дело коллекторам. Замечательный банк!
Райффайзен Банк
31 марта 2020, 17:03
Доброго дня, шановний Клієнт.
Нам дуже прикро за виникле непорозуміння. За кредитами в Банку в період з 01/03/2020 по 30/04/2020 не нараховується штраф (пеня) за несвоєчасну сплату планового платежу та Банком пропонуються індивідуальні програми зміни умов кредитування, при цьому, враховуються інтереси обох сторін, а також велика кількість інших факторів. Ми готові розглянути Ваш варіант погашення заборгованості на підставі заяви у відділенні Банку, для призначення зустрічі зателефонуйте до Інформаційного центру Банку або напишіть нам по внутрішній пошті ««Райффайзен Онлайн» в розділі «Повідомлення» (значок конверта, розміщений в правій стороні верхнього поля web-версії системи або в мобільному додатку — розділ «Повідомлення»).
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»

iamdimon
iamdimon