Скарга

gfhfktkm1982 2 августа 2016, 23:09
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Главная, 143
Я та мiй чоловiк отримуемо заробiтню плату через банк аваль дeкiлька рокiв. 24 травня чоловiк прийшов до вiддiлення у Чернiвцях щоб закрити картку, в зв«язку зi змiною роботи. Хоч вiн i не користувався майже мiсяць при закриттi довeлoся заплатити 11 гривeнь. Прeд»явивши квитанцiю прo сплату oтримав iнфoрмацiю вiд oпeратoра прo тe щo рахунoк будe закритий. Чeрeз 2,5 мiсяцi(сьoгoднi) йoму затeлeфoнував прeдставник банку i пoвiдoмив щo забoргoванiсть пo картцi (яка залишилась в oпeратoра) 33 гривнi. Чoлoвiк ствeрджував щo картка вжe закрита, та прeдставник сказала щo так як сплата i закриття були наприкiнцi мiсяця, з пoчаткoм наступнoгo рахунoк автoматичнo вiдкрився тoму виник борг. Чoму oпeратoр нe пoвiдoмила 24 травня про можливi труднoщi з закриттям? Напeвнe тoму щo oбманювати людeй абo нeдогoвoрювати iнфoрмацiю цe дoхiд банку. Чи так малo кoштуе рeпутацiя «РАЙФФАЙЗЕН БАНКУ АВАЛЬ»
Райффайзен Банк
4 августа 2016, 9:34
Шановна gfhfktkm1982!

На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для аналізу описаної ситуації.
Просимо Вашого чоловіка надіслати більш детальну інформацію, а саме: ПІБ та реєстраційний номер облікової картки платника податків, на електронну адресу: info@aval.ua, з посиланням на даний відгук.
Після розгляду ситуації будуть надані роз'яснення на вказану у зверненні адресу електронної пошти.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль».

iamdimon
iamdimon
3 августа 2016, 20:36
Вы можете написать официальное обращение в отделении банка, банк отменит начисленную комиссию и закроет Ваш счет
Palerona
Palerona
5 августа 2016, 17:52
Сьогодні 05.08.16 хотіла закрити картку Аваля у Луцькому відділенні на пр. Перемоги. Без 2х хвилин 17 год уже було закрито. Вийшов охоронець і через скляні двері почав возмущатись, а потім і хамити. Напроти скляних вхідних дверей висіли в середині часи, що на момент нашого відходу прказували без 3х хв. Оголошення, що клієнтів починають не впускати раніше — не було. Завтра в 5 ранку виїжджаю і тепер, як сказав охоронець, «ето вашіє праблєми».
Viki091
Viki091
5 июня 2019, 23:42
Вищий рівень жадності від АвальБанк-для того щоб відключити послугу за яку кожного місяця знімають кошти, потрібно заплатити 50 грн. Тобто підключення безплатне і в телефонному режимі, а відключення в банку з паспортом тай ще гроші плати. Про зняття комісії від перерахування коштів також не повідомляюють, а знімають тихо через день і не повідомляють. Серйозно???? Сподіваюся, що монобанк швидко забере їх клієнтів.
mednolarisa
mednolarisa
19 мая 2020, 10:55
Я маю зарплатню і пенсійну картку в банку Аваль.  З 15 травня перестали приходити
sms з банку, хоча інші - приходять. Неодноразово зверталася до операторів банку,
сказали, що мобільний банкінг установили, а sms з банку так і не  приходять.З телефоном у мене все в порядку.В період карантину я не можу здійснити жодного онлайн плватежу, бо не приходить з банку одноразовий пароль, прийшла зарплата -смс немає, прийшла пенсія - також немає. Це вже не перший раз таке з смс.
Прошу допомоги в вирішенні цієї проблеми.
ViktorUa
ViktorUa
27 мая 2022, 9:04
Банк показав себе як справжнє *** .
Я будучи закордоном розрахувався картою (карта не кредитна, без будь-яких кредитних лімітів) на певну суму.
А через декілька днів банк списав суму по новому курсу, дещо вищому.
Ці дії банку привели до того що в мене
з’явився мінус на рахунку. Це єдина установа в якій я зіткнувся з таким. Я не в Україні в зв’язку з війною і тим більше не планував витрачати кошти більше ніж маю власних на рахунку.
Як можна вийти з такої ситуації?
VladRoma1985
VladRoma1985
22 июля 2022, 5:57
Банк перевів кредит на заробітну карту таким чином в мене мінус на карті,і вся заробітна платня списується, всі100%. Що робити?