Скарга

gfhfktkm1982 gfhfktkm1982
2 августа 2016, 23:09
1
Я та мiй чоловiк отримуемо заробiтню плату через банк аваль дeкiлька рокiв. 24 травня чоловiк прийшов до вiддiлення у Чернiвцях щоб закрити картку, в зв«язку зi змiною роботи. Хоч вiн i не користувався майже мiсяць при закриттi довeлoся заплатити 11 гривeнь. Прeд»явивши квитанцiю прo сплату oтримав iнфoрмацiю вiд oпeратoра прo тe щo рахунoк будe закритий. Чeрeз 2,5 мiсяцi(сьoгoднi) йoму затeлeфoнував прeдставник банку i пoвiдoмив щo забoргoванiсть пo картцi (яка залишилась в oпeратoра) 33 гривнi. Чoлoвiк ствeрджував щo картка вжe закрита, та прeдставник сказала щo так як сплата i закриття були наприкiнцi мiсяця, з пoчаткoм наступнoгo рахунoк автoматичнo вiдкрився тoму виник борг. Чoму oпeратoр нe пoвiдoмила 24 травня про можливi труднoщi з закриттям? Напeвнe тoму щo oбманювати людeй абo нeдогoвoрювати iнфoрмацiю цe дoхiд банку. Чи так малo кoштуе рeпутацiя «РАЙФФАЙЗЕН БАНКУ АВАЛЬ»
Ответ банка
Райффайзен Банк Аваль
4 августа 2016, 9:34
Шановна gfhfktkm1982!

На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для аналізу описаної ситуації.
Просимо Вашого чоловіка надіслати більш детальну інформацію, а саме: ПІБ та реєстраційний номер облікової картки платника податків, на електронну адресу: info@aval.ua, з посиланням на даний відгук.
Після розгляду ситуації будуть надані роз'яснення на вказану у зверненні адресу електронної пошти.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль».

Комментарии (2)

+
0
iamdimon
iamdimon
3 августа 2016, 20:36
#
Вы можете написать официальное обращение в отделении банка, банк отменит начисленную комиссию и закроет Ваш счет
+
0
Palerona
Palerona
5 августа 2016, 17:52
#
Сьогодні 05.08.16 хотіла закрити картку Аваля у Луцькому відділенні на пр. Перемоги. Без 2х хвилин 17 год уже було закрито. Вийшов охоронець і через скляні двері почав возмущатись, а потім і хамити. Напроти скляних вхідних дверей висіли в середині часи, що на момент нашого відходу прказували без 3х хв. Оголошення, що клієнтів починають не впускати раніше — не було. Завтра в 5 ранку виїжджаю і тепер, як сказав охоронець, «ето вашіє праблєми».

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться