shveda1712 1 марта 2024, 12:35
Шукала банк для розміщення депозиту, мій знайомий порекомендував відвідати АгропросперісБанк. Співробітники відділення у Вінниці ввічливо зустріли, добре проконсультували та розповіли про інші продукти банку. Оформили депозит швидко. Велике дякую за якісне обслуговування.
bedrak69 29 февраля 2024, 11:19
Звернувся до банку за послугою купівлі валюти. Працівники відділення проконсультували та підібрали найвигідніший для мене варіант. Все було на високому професійному рівні. Настільки сподобалось, що розмістив депозит у гривні. Однозначно рекомендую.
mishaprova 14 февраля 2024, 13:22
Завжди дівчата готові допомогти та обрати найкращі умови. 1 хвилина від метро Олімпійська. Є акції та бонуси. Рекомендую банк!
VARVerak 13 февраля 2024, 12:42
Чудовий, комфортний, надійний. Приємне обслуговування, все, що мені необхідно з банківських послуг тут є. Карта Мрія ТОП!
innaturbova 26 октября 2023, 11:14
Здесь был открыт вклад Солнечный на 95 дней, условия до сих пор можно найти на его сайте https://ap-bank.com/ru/news/post/aktsiynyy-depozyt-sonyachnyy-pid-nayvyschi-vidsotky
Деньги были внесены в кассу днем, а депозит был открыт по выписке 18/07/2023., 14:54. Каким-то странным образом деньги, внесенные в кассу, появились на счету 19/07/ 2023, 09:36 при том что был уже открыт депозит, а в договоре указан срок с 18.07 по 21.10 (95 календарных дней). Далее по договору банк обязуется вернуть деньги 21.10, в субботу, но технически они пришли на счету 23.10 в 00:15 в понедельник по выписке.
После обращения к сотрудникам банка они сослались на кучу внутренних правил, по которым депозит возвращается в следующий рабочий день, а депозит считается, от даты появляния денег на счету, а не от даты договора. т. е. банк обманул на % и недоначислил % по депозиту за 1 день и пользовался 2 дня бесплатно моими деньгами, несмотря на даты, прописанные им же самим в договоре. Например приват даже в субботу возвращает депозиты на счет. В отделении не захотели разбираться и отправили писать письмо на дирекцию

2 Снятия в банкомате появляются на следующий день в выписке после 9 утра
3 Колл-центр не работает по выходным — мы запишем ваше обращение, но ответим в ближайший рабочий день, очень желаю не терять карты, чтоб не думать, каким образом их заблокировать на выходных

Банк не рекомендую, технически видать крайне отсталый, все деньги вывожу и закрываю счета
form12 17 октября 2023, 21:52
Спочатку була проблема з поповненням картки 14.08.2023., не надійшли кошти після поповнення в касі банку відділення № 1. Після звінка оператору та вибачень кошти з’явились. 17 жовтня розраховувався в інтернеті за комунальні, на одному з платежів виникла помилка. Звернувся до підтримки та був вражений відповіддю: виникла помилка в платіжній системі банку та система при такому збою рекомендує проводити операцію через 26!!! годин. Чудовий сервіс.
9898Zub 16 октября 2023, 13:20
Отделение по адресу: Киев, ул. Раисы Окипной, 4
Ввічливі робітники, все швидко та зручно. Дали всю інформацію чітко
Pribega 16 октября 2023, 12:42
Отделение по адресу: Киев, ул. Князей Острожских, 46/2
Обслуговування на високому професійному рівні. Ввічливо та дружня команда. Дай БОГ ВАМ МИРУ ТА професійного зростання!
Christina1977 29 сентября 2023, 15:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Раисы Окипной, 4
Це новий банк, я прийшла перший раз i залишилась задоволена обслуговуванням. Високi вiдсотки за депозитами, безкоштовна картка, онлайн-застосунок, все зручно влаштовано. Обслуговуюсь на метро Лiвобережнiй.
vadikhom1983 29 сентября 2023, 12:03
Обслуговуюсь у банку з моменту відкриття відділення у м.Вінниці. Банк зарекомендував себе з позитивної сторони, ввічливий та компетентний персонал. Довгий процес відкриття рахунків новому клієнту, але в подальшому все швидко. Рекомендую друзям та знайомим.
VARVerak 26 сентября 2023, 9:38
Дякую дівчатам за детальне роз’яснення всіх умов, за поради та вигідні пропозиції. Всім раджу цей банк. Вже три роки з ними, з кожним роком вони стають тільки краще!
vedav 27 января 2023, 18:59
Обслуговування нового клієнта з оформленням картки тривало близько 50 хвилин. Менеджер була ввічлива й надавала вичерпну інформацію щодо кожної операції з відкриття рахунків. При цьому вона зуміла паралельно обслужити ще трьох клієнтів!
31 января 2023, 11:16
Відгук не зарахований (на 31.01.2023).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.
manson 11 января 2023, 22:53
Банк имеет те же недостатки, что и ощад, почти один в один. Нет единой системы, каждое отделение само по себе. Куча бюрократии, все медленно. Минимум сервисов через интернет, большинство операций через отделение. Персонал разный попадается, но чаще советский союз. Заканчивается пластик на выпуск карт. В общем это как филиал ощада.
Володимер Рыжиков 13 декабря 2022, 17:49
При переоформленні депозита (по моїй заяві) вклад зняли з пролангації і не переоформили на наступний термін. Так він і пролежав в банку цілий рік. Дякуючи, чуткости и внимательности" персонала банка, дед потерял порядка 20 т. гривень … Обидно, наука, но вот зделать ничего нельзя… А вот как хочется верить людям. причом интерес ведь взаимний …
1asdfgh 29 октября 2022, 18:27
Прекрасный персонал, хорошее качественное обслуживание, но не выполняют Постанову КМУ о продлении сроков действия паспортов до конца войны
miheeva 6 июля 2021, 14:44
Отделение по адресу: Киев, ул. Князей Острожских, 46/2
В 2 відділені банку я уклала короткостроковий депозитний договір. При цьому з співробітником банку оговорювались умови при яких я можу достроково розірвати договір і повернути свої кошти без банківських %%. За 1.5 місяця до закінчення строку депозиту в мене з’явилась можливість придбати нерухомість і я написала заяву про розірвання нашого договору і повернення мені коштів. Співробітник відділення запевнила мене, що кошти повернуть, але через тиждень. Оформлення купівлі нерухомості прийшлось перенести на 7 днів. За тиждень мені не повідомили з банку нічого: є рішення? коли я можу отримати свої кошти? чому так довго триває ця процедура? Почала дзвонити я, але ж ніхто нічим допомогти не може. К кому звертатись як к остаточній інстанції? Завтра у мене нова дата сделки з купівлі нерухомості, а свої кошти від банку я так і не отримала. Не раджу нікому зв’язуватися з цією банківською установою!
mjqulk 27 июня 2021, 12:15
Декілька днів тому подала заявку на кредитування малого бізнесу і досі ніякого зворотнього зв’язку. Якщо відмова, то чому б не повідомити будь-яким чином? Не задоволена, вважаю що досить відомий банк повинен бути більш клієнтоорієнтованим.
1 июля 2021, 12:22
Відгук не підтверджений «Мінфіном»
Користувачем не надано доказів, які підтверджують, що вона є клієнтом або користувалася послугами даного банку.
naexpi 23 июня 2021, 15:07
Отделение по адресу: Киев, пр-т Оболонский, 22-В
Вже декілька років обслуговуюсь в цьому банку, нарікань немає. Дуже подобається їхній додаток — як для невеликого банку, він функціональніший ніж в деяких більш відомих фінансових установах, має хороший інтерфейс та безліч функцій. З депозитом теж проблем та затримок ніколи не було. Наразі рекомендую.
eduamf 30 мая 2021, 15:29
Не рекомендую, подал заявку на кредит, сначала одобрили всю сумму, приехал в отделение, оказалось что согласованная сумма в три раза меньше. Отказался от кредитования, так как такой лимит мне ничем не поможет. Зря потраченное время.
1 июля 2021, 12:22
Відгук не підтверджений «Мінфіном»
Користувач не надав доказів, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
qiqing3 23 мая 2021, 11:31
Этот банк порекомендовал знакомый, который давно здесь обслуживается. Недавно создал свой небольшой агробизнес, но на всю технику средств не хватило. В то же время в период пандемии очень рискованно брать кредит. Решил предварительно проконсультироваться. Не знаю почему остальных не консультируют на гор. линии, но мне полностью ответили на все вопросы. Решил подать заявку на меньшую сумму кредита, но на такую, которую я точно смогу погасить в случае непредвиденных обстоятельств. Надеюсь на положительное и быстрое решение, ведь сроки поджимают.

Курс валют в Агропросперис Банке

Курс валют в Агропросперис Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Агропросперис Банк 💰 / Отзывы о Агропросперис Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Агропросперис Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.