DimaBuksh 30 марта 2022, 9:56
Все добре. Добрий банк. Нема комісій, швидко відповідають в підтримці.
Підтримка Абанку 30 марта 2022, 14:03
Доброго дня!
Дякуємо за відгук та Вашу підтримку, нам дуже приємно.😊
Минфин
Ответ администратора
31 марта 2022, 14:56
Відгук не зарахований (на 31.03.2022).
Анатолий Малина 29 марта 2022, 17:19
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Гагарина, 177
Меня зовут Анатолий, я клиент, а банка.
На период войны (февраль 2022 г)я пользовался кредитной картой.
На данный момент в Харькове круглосуточно идут бои, соответственно не работают ваши банки и терминалы.
По телефону, оператор посоветовал выехать в ближайший город для погашения.
У меня нет возможности это сделать и тем более подвергать себя опасности.
Прошу пойти на встречу, как вашему клиенту, в столь тяжёлое для украинцев время, продлить каникулы на период военного положения по кредитным картам без процентной ставки за пользования кредитных средств.
Банк нарушает условия договора, не предоставляя своих услуг (кассы, терминалы, отделения)
Но при этом требуют выполнять требования по договору.
Підтримка Абанку 29 марта 2022, 19:10
Добрый день! Мы понимаем ситуацию, которая произошла и идем навстречу всем Клиентам, поэтому мы предоставили кредитные каникулы с переносом обязательного платежа.

В случае не внесения платежей в феврале и марте пеня и штрафы не начисляются. Но при этом другие условия договора остаются неизменными, то есть начисление и списание процентов производится в стандартном режиме. Механизм кредитования в Банке тесно связан с другими банковскими программами (депозиты и др.), невозврат предоставленного кредита, процентов и вознаграждений может негативно отразиться на функционировании Банка в целом.

Мы детально рассмотрим Вашу ситуацию и свяжемся с Вами по результату решения вопроса.
Yuliya0707 28 марта 2022, 21:04
5375235123495895 Яременко Світлана — шахрайка з карткою від А-банку. На сайті олх відмовилась оформляти олх-доставку, попросила передоплату 200 грн. В результаті товари не вислала, кошти не повернула!

Претензії до банку не маю, але прошу зафіксувати факт шахрайства та розібратися з клієнтом! Дякую!
Підтримка Абанку 29 марта 2022, 16:49
Доброго дня! Зі свого боку ми зафіксували факт шахрайства і Банком було вжито заходів. Також радимо звернутися до поліції для фіксації заяви про шахрайство.
ruvex 28 марта 2022, 17:26
Банк частенько адресно обращался за сохранением лояльности к клиентам, в первую очередь по депозитным вкладам — переразместить, увеличить средства.
И всегда получал отклик от клиента, знаю на своем опыте.
Теперь же банк посчитал, что может самостоятельно решать, каким образом распоряжаться бонусными баллами кешбека клиентов и односторонним решением заблокировал вывод на карту.
Довольно странная реакция для ответного хода по сохранению лояльности клиентов к банку.
Думаю подобную меру уже стоило пересмотреть с возможностью вывода на карту клиента согласно опубликованных в приложении «Условий и правил», которым действия банка противоречат:
п. 7. При накоплении от 1грн. кешбека клиент может вывести его на помощь украинской армии, на основной счет карты клиент может вывести кешбек после накопления от 100 грн. При выводе средств будет удержан налог с доходов физ. лиц — 19,5% (НДФЛ + военный сбор).
Вывод на карту средств невозможен.
Підтримка Абанку 28 марта 2022, 18:17
Добрый день! Временно вывод средств на личную карту приостановлен. Клиенты вместо вывода на карту накопленной суммы кэшбэка смогут переводить средства на помощь ВСУ.
Банк активно придерживается Украинской позиции и со своей стороны принимает активное участие для поддержки армии Украины. Благодаря такой же активной позиции наших Клиентов и их предложениям, Банк поддержал идею вывода кэшбэка, даже если на счету кэшбэка 1 грн, в поддержку Армии.
Однако выбор остается за Вами. Мы обратили внимание на Ваше пожелание и вывод средств на личную карту также будет доступен в ближайшее время, а для возможности помочь Вам — просим дать ответ в личном сообщении. Надеемся, что данная ситуация не повлияет на наше дальнейшее сотрудничество.
Стас Марущак 28 марта 2022, 15:29
Четко и кратко ответит на все мои вопросы, чем надеюсь будет поощрен, ведь он является одним из лучших операторов в чем не сомневаюсь, очень крутой
Підтримка Абанку 28 марта 2022, 18:01
Благодарим Вас за отзыв и высокую оценку. Мы рады, что Вы оценили работу наших Сотрудников! 😊🍏
Минфин
Ответ администратора
31 марта 2022, 11:09
Отзыв не засчитан (на 31.03.2022).
Serhii Nikulin 28 марта 2022, 10:57
4323357021160821 номер картки шахрая.
Нікнейм у телеграмі — @AIina_andfit (може працювати і з іншим)
Спосіб шахрайства:
У волонтерських телеграм каналах реєструється зі схожим нікнеймом як у адмінів, завантажує та ставить ті ж аватари і потім у інших адмінів цього чату просить грошей під виглядом реальної людини.

Будьте пильні та переказуйте гроші не окремим людям, а фондам.

Підтримка Абанку 28 марта 2022, 15:56
Доброго дня! Зі свого боку ми зафіксували факт шахрайства. Також радимо звернутися до поліції для фіксації заяви про шахрайство. Для уточнення додаткової інформації просимо Вас відповісти в особистому повідомленні.
Airafrica 26 марта 2022, 12:11
Сегодня допустил ошибку в погашении рассрочки (переплатил.).Благодаря умелым действиям специалиста АБанка Марины, ошибка была исправлена, за очень короткое время.Не ожидал, реальное удовольствие от общения с человеком с высоким уровнем коммуникабельности, ума, профессионализма.Очень благодарен.Так держать.Слава Украине! Слава нашим девушкам…Капитан Boeing 737…Александр
Підтримка Абанку 26 марта 2022, 12:26
Благодарим Вас за отзыв и Высокую оценку, нам очень приятно. Постараемся и дальше радовать Вас. Героям Слава!😊
dobro1221 25 марта 2022, 13:39
Керівництву просто начхати на працівників. У багатьох зараз немає можливості вийти на роботу, воєнний стан.
І як ви думаєте, що вигадав цей «диво» банк? Якщо у співробітника немає можливості вийти на роботу до відділення, то пишемо заяву на відпустку. А якщо відпускних днів у співробітника більше немає (закінчилися), то керівництво чекає ЗАЯВУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ. Ви серйозно ??? У країні воєнний стан! Невже не можна працівників залишити у штаті без оплати? І до війни ставлення було собаче, а зараз так взагалі.
Головна мета банку — ВПАРИТИ клієнтам якнайбільше кредитів, карт щоб нажитися на них.
Сто разів подумайте, перш ніж іти сюди працювати. У країні такий важкий час, і робота, на якій ти проводиш більшу частину свого часу, просто плювала на тебе.
Підтримка Абанку 25 марта 2022, 18:19
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Співробітники Банку нарівні з Клієнтами мають величезну цінність для нас. Ми намагаємося чути кожного та враховувати будь-які побажання як у роботі з продуктами Банку, так і в організаційних робочих моментах.
Будемо раді детально розібрати цей сигнал разом із Керівництвом Банку. Просимо Вас надати нам відповідь у приватному повідомленні.
Sasha6021 25 марта 2022, 10:35
6 дней назад заблокировали карты, я сейчас вынужден переехать в более спокойное место та как я с города Харьков, я положил туда все деньги которые у меня были, сейчас 6 день я уже 2 день ничего не ем звоню на горячую линию и он мне оттягивают время и говорят ждите еще 3 дня
Sos
Підтримка Абанку 25 марта 2022, 13:12
Добрый день! Понимаем, что данная ситуация вызвала неудобства. Если в Банк поступают жалобы от отправителей средств о не подтверждении переводов на карту получателя, карта может быть временно ограничена до подтверждения и выяснения операций. Наши Специалисты уже занимаются Вашим вопросом и в ближайшее время свяжутся с Вами.
Артур Урсуляк 25 марта 2022, 10:23
5375 2351 2502 8546 номер карты мошенника. На сайте знакомств представляется беженкой, сиротой с братом на войне. Просит деньги. После перевода средств, телефон не берет, волонтёрам не отвечает. Не ведитесь на это, как я. Переводите не отдельным людям, а фондам.
Підтримка Абанку 25 марта 2022, 11:52
Добрый день! Со своей стороны мы зафиксировали факт мошенничества и приняли необходимые меры. Для уточнения дополнительной информации просим Вас ответить нам в личном сообщении.
Много лет являюсь клиентом банка, регулярно пользуюсь услугами, не смотря на внешние ситуации вношу средства, на второй день войны внесла средства по условиям «Быстрые наличные», а в благодарность банк весь мой кредитный лимит (карта закрыта была уже как пол года) урезали до 5 тыс, проявив лояльность к постоянному клиенту! Сегодня ещё лучше новость, убрали % на остаток средств, учитывая всё, я так понимаю, банку клиенты не нужны, по этому буду рассматривать более комфортные банки.
Підтримка Абанку 24 марта 2022, 19:23
Добрый день! Мы стараемся предоставить кредитование всем Клиентам и сделали даже в текущих условиях доступными до 5000 грн на кредитных картах А-Банка. При этом Вы можете пользоваться деньгами постоянно в рамках доступного баланса на карте.
По вопросу начисления процентов хотим отметить, что лишь временно приостановлено начисление процентов на остаток собственных средств на карте, однако Вы можете рассмотреть наши предложения по депозитам, по которым действуют выгодные процентные ставки или услугу «Копилка». Подробнее по этой ссылке: https://a-bank.com.ua/deposits.
Благодарю банк за быстрое и доступное оформление карты Дия через приложение А24, не был клиентом этого банка, решил оформить счет Дия через А-Банк, что бы получить помощь от государства. Зашел в приложение и оформил карту, было максимально доступно и понятно пошагово. Подал заявку. Сумма пришла в указанный срок. Спасибо за оперативность!!!
Підтримка Абанку 24 марта 2022, 17:18
Спасибо, что Вы с нами😊🤝
Bandik7887 23 марта 2022, 2:26
При поповненні своєї карти в сумі 5000 т.гр, виявив, що одна цифра була помилкова, про що зразу (на протязі 5 хв) було повідомлено в, банк« і складено відповідний запит. Оператор повідомилащо на опрацювання цього запиту ротрібно8 робочих днів!!!(напевне сам міністр економіки його опрацьовував) Через якийсь час мені зателефонували з так званого, банку» і повідомили, що не можуть повернути кошти (оскільки власник карти (на яку помилково зараховані кошти), не вийшов на звязок". На питання операторам: як саме вони це намагалися зробити (і чи взагалі намагалися), в яке цьому підтвердження (офіційне) знаходилась тільки одна відповідь: звертайтесь у поліцію! Тоді постає питання-а для чого ваша служба підтримки (щоб годину музику слухати, поки додзвонишся)??? Чому зразу не заблокувати ці кошти (до вияснення), чому не можете знайти інші канали комунікації(листи, ел.почта, смс). За непогашені кредити ви всіх знаходите!!! І де діваються ці кошти, якщо людина їх не освоїла (бо можливо і не знала про їх існування)??? І для чого поліції витрачати на це час ((якщо вся інформація у вас є,і важелі впливу, вони все одно звернуться довас)? *** і безвідповідальність зашкалює!!!
Підтримка Абанку 23 марта 2022, 10:59
Доброго дня!
Розуміємо, що виникла неприємна ситуація. В подібних випадках Банк докладає всіх зусиль для вирішення питання.
Рішення про повернення помилкового платежу приймає отримувач коштів, якщо від отримувача не має дозволу, Банк не має право самостійно повертати кошти, або блокувати картку.
Згідно з статтями 1071, 1074 Цивільного кодексу України заборонено обмеження права клієнта по розпорядженню грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, а грошові кошти можуть бути списані з рахунку клієнта без його розпорядження на підставі рішення суду, а також у випадках, встановлених законом та договором між банком і клієнтом.
Згідно з п. 33. 2 статті 33 Закону України «Про платіжні системи та переказ грошей в Україну, Платник несе відповідальність за відповідність інформації, зазначеної ним в документі на переказ, суті операції, щодо якої здійснюється цей переказ.
Просимо відповісти нам в особистому повідомленні для уточнення інформації.
Денис Сергеевич 22 марта 2022, 19:01
21 марта ещё в первой половине дня мне заблокировали счета с целью подтверждения средств, я написал сразу же на почту с прилегающей информацией. По началу были встречные ответы, но потом утихли и уже больше суток тишина.
«Благо на карте нет денег.» — подумал я, так как все наши совместные сбережения с моей гражданской женой были у нее на карте А-Банка. Проснулись утром и ее счета были заблокированы. Мы остались совсем без денег в оккупированном городе, наличных денег 0, обращались в поддержку на что получали холоднокровный ответ — Ждать.
Писали на почту и от лица жены, ответа так и небыло. Просили хотябы возможность перевести деньги на другую карту, а дальше уже разбираться, на что получили отрицательный ответ.
Какие могут быть блокировки и выяснения в такое сложное время для людей и Украины?!?
Підтримка Абанку 22 марта 2022, 20:14
Данная ситуация произошла по причине того, что Банк проводит анализ финансовых операций Клиентов согласно закону (Ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації доходів»).
Мы получили документы от Вас сегодня 22.03.2022, также отправили уточняющие вопросы. Мы занимаемся проверкой информации, которую Вы нам предоставили, также просим предоставить ответы на уточняющие вопросы, в ближайшее время мы свяжемся с Вами, чтобы предоставить решение.
swat0717 22 марта 2022, 12:20
Каждый день приходят, почти в одно время (в 16:07 и в 04:07) по 2 сообщения от А-Банка с текстом «?? Vidmova. Nedostatno koshtiv…»
Что это такое? это кто-то пытается что-то купить от моего имени или программа какая-то глючит, но это ужасно. А что самое интересное, я не являюсь клиентом А-Банка!!!
Підтримка Абанку 22 марта 2022, 17:02
Данные уведомления от банка могут быть связаны с отказами в списании средств с интернет-ресурсов, в случае если карта была ранее подвязана на онлайн-сервисе.
Обращаем Ваше внимание, что карты оформляются только с подтверждением от клиентов и после проверки подлинности предоставленных документов.
К сожалению, у нас пока нет Вашего номера для проверки, однако возможно, что на номер включена переадресация, то есть фактически уведомления отправлялись на другой номер телефона, который принадлежит нашему клиенту. Чтобы разобраться детально просим ответить нам в личном сообщении, предоставить номер телефона на который поступают уведомления. Будем рады помочь Вам.
Morhyn 21 марта 2022, 21:16
Позвонил как мой друг и попросил перевести денги на карту 4323357025210465 так как находиться в больнице, перевел 3000гр. И связь с ним пропала.
Підтримка Абанку 22 марта 2022, 8:24
Добрый день! Со своей стороны мы зафиксировали факт мошенничества и приняли необходимые меры. Рекомендуем Вам также обратиться в банк, откуда был выполнен перевод средств и написать заявление в полицию. Для уточнения дополнительной информации просим Вас ответить нам в личном сообщении.
Владислав Власик 19 марта 2022, 15:29
МОШЕННИК 5375 2351 2836 0391
тел.(044)366−66−63
19.03.22 знакомая перекинула этому мошеннику деньги 500 грн.
Своему банку Укрсиббанк она дозвонится не может, банк сб-вс выходной,
звонила в А-Банк там говорят, вы не являетесь клиентом банка.
Підтримка Абанку 19 марта 2022, 16:09
jurarro 19 марта 2022, 8:35
5375 2351 2134 4723
Берет предоплату и исчезает, некоем случае не верьте и ничего не переводите!
Підтримка Абанку 19 марта 2022, 8:41
АЛЛА Гордиенко 17 марта 2022, 15:25
7 березня 2022року я звернулася в А-банк м.Кременчука вул.Шевченка,32 з приводу отримання з сервісу MoneyGram переказу в сумі 483€ в грошовому еквівалент євро. Я неодноразово користувалася до цього послугами, А -Банку в отриманні переказу в іноземній валюті та являють клієнтом А-Банку.
Спочатку я впевнилися в касі, що є 483€ та я зараз можу отримати на руки.
При моєму зверненні з проханням оформити виплату MoneyGram переказу в сумі 483€«спеціаліст «Юля безапеляційно повідомила мені, що для того, щоб отримати переказ MoneyGram на сьогоднішній день я зобов’язана відкрити валютний рахунок (жовта картка)А-Банку. Так як в зв’язку з військовими діями Нацбанк України зобов’язав інші банки проводити такі операції тільки через зарахування на валютні рахунки або в гривневому еквіваленті.Після відкриття рахунку переказ MoneyGram в сумі 483€ буде зараховано на мій відкритий рахунок. І тільки після зарахування 483€ на валютний рахунок я матиму змогу зняти з рахунку 483€ на руки. Та і в подальшому отримати переказ MoneyGram в валюті без відкриття рахунку в мене немає шансу (зі слів «спеціаліста» Юлі).
«Спеціаліст» Юля сфотографувала мене для відкриття картки. Після цього вона повідомила, що відкрити валютний рахунок я повинна з її допомогою в мобільному додатку, А — Банк24 на своєму планшеті.На моє прохання відкрити рахунок без мобільного додатку мені було відмовлено та повідомлено, що тільки в мобільному додатку, А — Банк24 можна відкрити валютний рахунок.
З допомогою «спеціаліста «Юлі (вона весь час говорила на які кнопки натискати в додатку) гроші переказу 483€ було автоматично конвертовану в гривню та зараховано на зелену кредитну картку?!.. Я скажу дальші коротко.
Я зразу звернулася на гарячу лінію А-Банку. Спеціаліст Юля тільки сміялась, до менеджера банку не звернулася за допомогою в даній ситуації.
Через декілька днів мені повідомили з гарячої лінії банку, що це я сама винна в цій ситуації.Але повідомили, що, А -Банк «лояльний «до мене, а тому мені перерахують гривневий еквівалент мого переказу в 483€ на гривневу жовту картку, щоб я могла зняти кошти?! Шок…
Я пішла до банку де вже інший спеціаліст відкрив мені жовту картку в гривні на протязі 1 хвилини. І тільки тоді я зрозуміла, що картка відкриваається буквально за хвилину спеціалістом А-Банку з моменту, коли сфотографують клієнта?! І для цього, як виявляється, не потрібно заходити в мобільний додаток банку на своєму планшеті?!
Я повторно звернулась на гарячу лінію з проханням видати мені переказ в 483€ в валюті, як я і попереджала «спеціаліста»Юлю спочатку.
Я отримала ще раз усну відповідь з гарячої лінії банку, що я можу отримати свій переказ тільки в гривнях, так як це все моя провина?!
Мені було сказано, що «спеціаліст» Юля одночасно з моїм фотографуванням оформила валютну картку на корпоративному банківському обладнанні. А потім (о диво), як виявляється, ще 15 хвилин «спеціаліст» Юля, знущаючись наді мною, без моєї на те згоди, мене «навчала у мобільному додатку А-Банк24 на моєму планшеті вмінню користування А-банкінгом 24?!" — це було сказано спеціалістом Ольгою з гарячої лінії 16.03.2022р.!!! Наді мною в житті ще ніхто так не знущався за мої власні кошти! Я не просила «спеціаліста «Юлю про навчання в мобільному додатку А- Банку24!!! Я не заявляла про цю послугу!
7.03.2022р. Я звернулася до А-Банку з проханням про послугу отримання грошового переказу MoneyGram в сумі 483€…І тільки в євро. Це моє право.
Як виявляється,«спеціаліст»Юля зобов’язана була, згідно з своєю посадовою інструкцією по виплаті сервісу MoneyGram просто оформити виплату сервісу та передати до каси банку на виплату коштів в євро, як завжди звичайним способом. Так як я не заявляла особистого бажання про відкриття валютної картки в, А -Банка!
Як виявляється ,«спеціаліст» Юля збрехала мені про неможливість на даний час отримати з сервісу MoneyGram мої кошти в євро звичайним способом-задля своїх корисливих цілей (так як виявляється, що спеціалісти А-Банку отримують бонус та грошову винагороду за відкриття додаткових карток банку).
Фактично «спеціаліст» Юля збрехала мені та скористалася моєю необізнаністю в проведенні виплат з сервісу MoneyGram задля своїх корисливих цілей-а саме: отримення бонусів та дивідентів в своїй оплаті за відкриття додаткових карток А-Банку.
Це шахрайські дії «спеціаліста «А — Банк24 Юля по відношенню до клієнта А-Банку. Я прийшла отримати офіційну послугу- виплату переказу з сервісу MoneyGram в євро. Я не передбачала, що «спеціалісти» А -Банку проводять шанхайській дії по відношенню до клієнтів А-Банку. 16.03.2022р. я написала офіційну скаргу на ім'я голови правління АТ»Акцент-Банк». З гарячої лінії банку мене попередили, що рішення вже прийняли…А тому я можу отримати тільки в гривнях свій переказ, так як я всі дії по виплаті були проведені на вимогу «спеціаліста» Юлі в моєму мобільному додаткуА-Банк? Важко коментувати… …Особливо, коли з кожною хвилиною гривня знецінюється!!! Я КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ ОБСЛУГОВУВАННЯ В АТ«АКЦЕНТ-БАНК»!!! Я найближчим часом прикладу максимум зусиль, щоб не бути клієнтом А-Банку. Бережіть себе! Гарного вам дня. Про такі дії А-Банку повинні знати всі люди!!!
Підтримка Абанку 17 марта 2022, 19:21
Доброго дня! Ми завжди детально інформуємо Клієнта, при обслуговуванні в нашому Банку через будь-який канал про те, де можна ознайомитися з умовами, в тому числі й з умовами отримання грошових переказів і з умовами діючих правил обміну валюти в країні, оскільки розуміємо як це зараз важливо.
Ми перевірили інформацію за Вашим зверненням до Банку. Розуміємо, що в зазначеній ситуації могло виникнути непорозуміння, тому Банк пішов Вам назустріч і без жодних комісій надав можливість зняти дані кошти з гривневої картки, адже переказ виплачено саме в даній валюті через застосунок АБанк24.
Ваше питання знаходиться на розгляді Спеціалістів і за результатом ми додатково зв'яжемось з Вами.
noskov92 14 марта 2022, 15:56
Два раза получал переводы, даже 3.

Первый раз зашел в отделение получить вестрен юнион, оформили мне карту скзали — теперь можно сразу получать на карту))
Круто реально.

И вот раз пришел перевод были проблемы с фамилией — служба поддержки помогла.

И сегодня такая проблема с фамилией тоже служба подержки помогла)

Спасибо ребята от души)
Вы нормальные, лучше чем, приветбанк,.
Добра вам и побольше клиентов.

А А-банк комиссию отменил на переводы на карту, а вот приветбанк нет (

Ещё раз спасибо большое
Підтримка Абанку 14 марта 2022, 16:08
Благодарим Вас за отзыв и Вашу поддержку, нам очень приятно. Постараемся и дальше радовать Вас.😊

Курс валют в Абанке

EUR 43.2 44