Обмеження ліміту карти

Вікторія Гаращенко 31 августа 2024, 0:18
Тиждень тому перерахувала на рахунок матері 10700 грн, і відразу її карту обмежили. Типу ви перевищили ліміт переказів. У мами картка для пенсійних виплат. Відправили вже кучу документів відповідь одна- що документів не достатньо і перевірка не пройдена. Мабуть ще ДНК тесту не вистачає. Перший раз з таким стикаюсь. А саме цікаве, що переказ в 10700 грн. був перший, не враховуючи виплати пенсійного фонду. Взагалі не розумію, на яких умовах і лімітах ви працюєте. Або відразу повідомляйте своїм клієнтам, що на ваші рахунки взагалі не можливо щось перерахувати, бо відразу буде обмеження по всім пунктам.
абанк
Підтримка àбанку 31 августа 2024, 10:25

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

За наданими Вами даними не було отримано інформації про клієнта, який дійсно має обмеження фінансового моніторингу зі сторони банку. Встановити зв'язок на жаль не вдалось

31 августа 2024, 4:39
А саме цікаве, що переказ в 10700 грн. був перший, не враховуючи виплати пенсійного фонду

Тобто цікаве? Ви самі пишете що раніше мати отримувала лише пенсію і тут раптом до неї на рахунок впали гроші в сумі що мабуть дорівнює двом пенсіям.

Взагалі не розумію, на яких умовах і лімітах ви працюєте.

на тих які мати вказала при оформлені картки і там явно була сума лише в обсязі пенсії.

Або відразу повідомляйте своїм клієнтам, що на ваші рахунки взагалі не можливо щось перерахувати

Можна перераховувати: я на свій і більше кидав. Але в мене і вказано що дохід більше відповідно банка не здивує ні 20 000, ні 40 000.
Вікторія Гаращенко
Вікторія Гаращенко
31 августа 2024, 9:51
Можливо ви праві, але чому тоді банк не скасував мій переказ, якщо у його клієнта встановлений ліміт і зробив проблему для свого клієнта. А якщо хтось випадково не туди гроші перевів, це тоді теж проблема клієнта виходить. Це дуже добре, що ви допомогаєте близьким і знаєте ліміти їх рахунків.
31 августа 2024, 9:59
Перекази не скасовуються. Взагалі.
Гроші можна повернути іншим переказом але банк не може таке робити з грошима клієнта.
31 августа 2024, 13:54
Может, тут уже писали про такой случай. Деньги прислали по ошибке и владелец полетел в бан. В итоге разблокировали счет, деньги вернули отправителю
31 августа 2024, 15:35
Гроші вернули — це не значить що платіж був скасований.

Це значить що був виконаний новий переказ
31 августа 2024, 15:47
Я про это:«Гроші можна повернути іншим переказом але банк не може таке робити з грошима клієнта»
31 августа 2024, 16:44
Це так і є. Банк не має права на власний розсуд оперувати грошима клієнта. Це навіть прямо прописано в законі.
31 августа 2024, 17:18
По своей хотелке нет, а предложить такой вариант вполне
31 августа 2024, 19:52
Ти мене не зрозумів.

Я не заперечую що банк може запрошувати клієнту повернути гроші. Такі випадки у відгуках описані багато разів. Якщо клієнт погоджується то банк робить цей платіж.

А от відмінити його неможливо бо не передбачено це в платіжних системах. Ось що я хотів автору сказати.

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9