Заблокували картку в перший день користування.

Олександр Возіян 16 августа 2024, 21:47
Відкрив карту А-Банку за порадою знайомих, спочатку все сподобалось, інтерфейс, дизайн і тд все ок. Потім мені надійшли перекази на картку у розмірі 88 тисяч, я встиг навіть надіслати 16 тисяч з цієї картки — повернувши борг. Надалі всім відома обмеження по картці та подальше блокування картки і розірвали зі мною договір без будь яких на це підстав.Тех підтримка отримала від мене абсолютно всі скріншоти, виписки та все що просили — я надав. Я не перевищив жодних лімітів по картці, не порушив жодних правил користування карткою, не робив ніяких шахрайських дій або чогось такого. Наразі на моїй картці заблоковано 66,166грн, написав заяву на переведення залишку коштів на картку іншого банку. В телефонній розмові з оператором також не отримав жодної інформації з якої причини було розірвано договір про співпрацю, не було надано можливості зняти залишок в касі А-Банку, те що дані кошти йдуть мені на реабілітацію після операції також нікого не хвилює, я зараз в неймовірно тяжкому положенні через те, що невідомо коли прийдуть мої кошти — користування якими безпідставно мені обмежили. Начитавшись відгуків тут, розумію що це розповсюджено і на що розраховувати не зрозуміло бо немає чітких термінів, а кошти життєвонеобхідні. Але при розмові по телефону с оператором, мене запевнили що кошти надійдуть протягом 3 робочих днів, а в техпідтримка в чаті не дає жодних термінів. Прошу допомоги в цій безглуздій ситуації, тому що нічого не порушуючи, надавши всі докази які від мене вимагались, законів України не порушено, шахрайських дій немає, але кошти які мені так життєвонеобхідні в цей момент — заблоковані та незрозуміло скільки їх чекати!!!
Абанк
Підтримка Абанку 18 августа 2024, 10:22

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду.
Полезный комментарий
Олександр Возіян 18 августа 2024, 10:44
ДЯКУЮ ЗА ДУЖЕ ШВИДКЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ! СВОЇ КОШТИ ОТРИМАВ!

17 августа 2024, 9:23
А с каких пор скрины это документ, который подтверждает легальность денег? Пиши прямо «я мамкин бизнесмен торгуют криптой»
17 августа 2024, 13:13
Треба уважніше читати текст,я спершу надав усі необхідні підтверджуючі документи, виписки, скріни, але так як договір розірвано за рішенням банку, Я НЕ ПОТРЕБУЮ РОЗБЛОКУВАННЯ КАРТКИ, я потребую якомога швидшого переведення моїх власних коштів на рахунок іншого банку !!!
17 августа 2024, 14:02
На быстрое можно не надеяться, хотя иногда бывает и быстро
17 августа 2024, 14:20
Це не може бути не швидко, тому що це банальне дебетування моїх коштів на інший вказаний мною рахунок. Тут немає що розглядати и вирішувати, договору про співпрацю вже немає, я вже не осблуговуюсь, А Банком за їхнім рішенням, на всіх рівнях я повідомив що дані кошти для мене життєвоважливі на реабілітацію яку я наразі не може проходити у зв‘язку із замороженням моїх ВЛАСНИХ КОШТІВ! Реакція банку та переведення коштів повиннно бути негайним, банк не є поліцією, судом або виконавчим органом щоб утримувати мої кошти і не давати до них доступу !
Валерка Котовский
Валерка Котовский
17 августа 2024, 16:41
У себя в блоге я расписал как подать иск на банк через электронный суд. Банк не имеет право блокировать средства клиента без решения суда или нарушения закона. Так же лимиты не были нарушены которые прописаны в ст 20 закону пвкфт 400 т за зарахування. Так же вы не обязаны ни какие документы подавать банку для отчётов, это он обязан дать вам обгрунтовани доказы что ты или твой отправитель связаны с легализацией или отмыванием.
Банк не имеет право разорвать договор если не было нарушено закон ПВК\ФТ или договор сгидно ст 1075 цку
webwolf
webwolf
19 августа 2024, 5:10
А в какой банк перевели? там у вас без проблем приняли такой перевод?
SergeyNina
SergeyNina
17 августа 2024, 23:18
Нельзя было на карту скидывать такие суммы сразу после регистрации. Данные не проверили ещё безопасники банка, вы перевели большую сумму и получили блокировку. Жаль и обидно что вам об этом не сказали сразу.
17 августа 2024, 23:37
Вже є як є, з будь якими іншими банками немає таких проблем щоб в односторонньому порядку розривали контракт і тд. Підтримка, а банку абсолютно некомпетентна, жодного аргументу не надала, жодного доказу будь чогось також, але це вже неважливо. Питання в тому , що банк не має права утримувати мої ВЛАСНІ кошти , я написав заяву, відправив реквізити, і чекаю свої кошти якомога швидше, про 3 дні, потім неділю і тд немає навіть бажання слухати , банк перекладає свої обов’язки на клієнтів, не я винен у тому що вони масово блокують рахунки людям, і я точно не винен в тому що без жодної причини мені обмежили доступ до моїх власних коштів!
18 августа 2024, 10:44
Полезный комментарий
ДЯКУЮ ЗА ДУЖЕ ШВИДКЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ! СВОЇ КОШТИ ОТРИМАВ!

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Заблокували картку в перший день користування.