Отвратительный банк

Tasia11 1 августа 2024, 11:43
НЕ рекомендую банк НИКОМУ, отчитываться надо за каждую копейку, мне заблокировали счет, от того что им просто так захотелось, у меня за месяц была маленькая сумма, а они мне пишут что я привысила, хотя на сайте у них есть табличка лимитов, для кого она создана? видимо так, для видимости
Мне вторые сутки не хотят разблокировать карту, при том, что я надала все что нужно.хотя из--за такой мелочной суммы, это смешно. Сотрудники в онлайн поддержке, отвратительные, я им задаю вопросы, они их игноритят и просто отвечают по шаблону.
Абанк
Підтримка Абанку 1 августа 2024, 14:48
Добрий день! Нам прикро, що склалась така ситуація. Для детального розгляду вашого питання та надання рекомендацій стосовно його вирішення необхідно отримати дані за якими Банк зможе ідентифікувати Вас як клієнта. Надайте, будь ласка, відповідь на особисте повідомлення на цьому сайті. Будемо раді допомогти у розв'язанні Вашого питання

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
1 августа 2024, 12:11
Сколько нулей сумма? Для кого-то 1 млрд баксов копейки
Валерка Котовский
Валерка Котовский
1 августа 2024, 15:29
По лимитам нет такого регламента блокировать счёт) сгидно постановы НБУ 110 пункт 5 дробь 2,

5/2. Банк під час моніторингу ділових відносин у разі перевищення максимальної сумифінансовихоперацій, яка заявлена клієнтом, зобов’язаний протягом десяти робочих днів проаналізувати його фінансові можливості здійснювати відповідні фінансові операції та за потреби з’ясувати причини перевищення.

Можно подать иск в суд просто и они заплатят на много больше чем заблокали, но я уверен они будут звонить и пытаться решить вопрос

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке