Банк відмовив у користуванні, після зарахування коштів на рахунок ФОП

JonnyLimony 22 июня 2024, 10:35
Я з багатодітної сім'ї, в нашій сім'ї 10 дітей. 5 з нас військові і захищають нашу країну з перших днів повномасштабного вторгнення. Я волонтер і також проводжу продаж дронів для військових, і всіх потребуючих по нижчих цінах, ніж на ринку.

Нещодавно я відкрив рахунок ФОП в А-Банку. До мене звернувся клієнт, ми домовились про продаж йому дронів. Підписали договір, я виставив йому рахунок і він його оплатив. А вже через годину, як гроші зайшли мені на рахунок — Банк вирішив відмовити мені у користуванні без пояснень, без отримання документів від мене. Просто зупинили і все.

В свою чергу я відправив скан-копію договору та рахунків, згідно яких мені було зарахування. Відправив переписки з клієнтом, та все марно. Банк відмовив у користуванні а також відмовився повертати кошти готівкою в касі.

Так, тепер я повинен поставити дрони замовнику, проте не можу закупити їх через те що банк тримає кошти. Тому дрони у нашій країні довго їдуть на фронт, якщо звісно в даній ситуації вони взагалі заїдуть. Звісно зараз банк дасть відповідь розпочавши з того, що я читав умови обслуговування і можуть припинити обслуговування бо їм так захотілось. Проте ми живемо в умовах війни, і блокувати рахунок людей, які стараються допомогти нашій армії — це ганебний вчинок. Тим більш ганебний, якщо банк навіть не розібрався в ситуації яка склалась.

Тому якщо ви хочете відчути на собі халатність, дизмораль та проблеми — звертайтесь до А-Банку. Фахівці банку вам в цьому допоможуть.
Абанк
Підтримка Абанку 22 июня 2024, 14:27

Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.

За результатом перевірки, Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.

Рішення перегляду не підлягає.

Банк вчора через месенджер, який Ви обирали в АБанк24, надіслав Вам відповідне рішення та запит документів для переказу залишків. Взяли Ваше питання на контроль та чекаємо від Вас документи, які необхідні для переказу залишків. По їх отриманню ми зробимо все можливе для скорішого вирішення.

22 июня 2024, 11:00
Маскалям дроны нужнее! А Банк сам закупит.)
22 июня 2024, 11:08
Это не измена родине, и не подрыв суверенитета. Только бизнес.)
22 июня 2024, 13:22
Я з багатодітної сім'ї, в нашій сім'ї 10 дітей. 5 з нас військові і захищають нашу країну з перших днів повномасштабного вторгнення

До чого тут скиглення скільки вас там дітей якщо принаймі половина щ них вже дорослі включно з автором?

Я волонтер і також проводжу продаж дронів для військових…До мене звернувся клієнт, ми домовились про продаж йому дронів. Підписали договір, я виставив йому рахунок і він його оплатив

Яким боком тут твоє волонтерство якщо ти звичайний підприємець що продає товари своїм клієнтам?

Так, тепер я повинен поставити дрони замовнику, проте не можу закупити їх через те що банк тримає кошти

Ха, так ти ще й і не сам їх виробляєш, а просто перепродаєш!

Тому дрони у нашій країні довго їдуть на фронт

Ти сам є додатковим кроком в ланцюжку постачання дронів на фронт яке робить постачання повільніше.
22 июня 2024, 13:29
Проте ми живемо в умовах війни, і блокувати рахунок людей, які стараються допомогти нашій армії — це ганебний вчинок

Дядьку, ти не допомагаєш, ти заробляєш на перепродажу. Допомогають волонтери які закупляють гроші на зібрані від людей кошти і безплатно віддають дрони військовим.

А ти просто бізнесмен. Це не є чимось поганим, але й не роби з себе то чим ти не є.
22 июня 2024, 14:34
Я на сході буваю майже щотижня, і веземо багато гуманітарки. Так що не знаючи ситуацію ставиш твердження які не є дійсністю. Заробляю? Дай Бог і тобі такі заробітки)))
22 июня 2024, 15:40
Я на сході буваю майже щотижня, і веземо багато гуманітарки. Так що не знаючи ситуацію ставиш твердження які не є дійсністю.

яким боком твої поїздки відносяться до банку? Нияким.
як і те що вас десятеро у батьків — це взагалі ні про що, але де витискаєш в читача сльозу

весь відгук можна було вкласти в один абзац, але ти наваям роман замість цього
22 июня 2024, 16:14
Та бо бомбить вже, тому і наваляв
22 июня 2024, 16:21
На жаль у банка є право закривати рахунки при будь які підозрі
на жаль закон про фінмон позбавляє клієнта права на апеляцію

навіть якщо вся діяльність клієнта була в рамках закону — в такий ситуації єдиний вихід це забрати в банка гроші і піти в інший банк
22 июня 2024, 14:36
А чому ваш банк прийняв рішення, не перевіривши навіть документи?
23 июня 2024, 6:05
Рекомендую открыть счёт в АСВИО Банк. Мы открыли онлайн, за 15 минут. Платёжка на любую сумму в любой банк — 1 грн; СЭП работает по 4 протоколу (средства зачисляются в течении 20−30 минут в режиме 24/7), первые 4 месяца без оплаты за обслуживание счёта. И без этих неясных блокировок.
23 июня 2024, 6:43
Асвіо банк як і будь який інший український банк виконує вимоги закону про фінмоніторінг та блокує підозрілі транзакції
natashaGra
natashaGra
22 июня 2024, 15:14
Ниже есть отзыв с практически аналогичной ситуацией. Только в вашем случае банк хотя бы деньги переводит на другой счёт. В том случае клиент написал в НБУ и собирается подавать в суд
23 июня 2024, 6:04
Вчера дожали этот недобанк. Банк снял блокировку со счетов и дал 2 часа на перевод средств, после чего закрыл счёт. Видимо, жалоба в НБУ и образец иска в ЭлСуд, отправленный в чат поддержки, сыграл свою роль.
23 июня 2024, 6:46
Черговий перекур скаржиться що банк прискипливо ставиться до його діяльності.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Банк відмовив у користуванні, після зарахування коштів на рахунок ФОП