Блокування рахунку

Юрій Сукач 9 июня 2024, 19:58
Заблокували рахунок по причині «Банк проводить перевірку оборотів за Вашими картками. Можете підказати як наш спеціаліст може зв’язатись з Вами? Або дзвінок на фін. номер, або у вайбер\телеграм» На рахунку залишилось 45531грн які не можна вивести! Сьогодні вихідний, кошти потрібні, чому я маю чекати стільки часу?
Звертаюсь до співробітників банку!!! РОЗБЛОКУЙТЕ МЕНІ МОЮ КАРТКУ

Також знімав 15 тисяч два місяці тому, які застрягли в банкоматі, сказали чекати максимум до 8 червня, так і не повертають ці кошти!!!

В суммі на картці заблоковано більше 60тисяч гривень!

Без причини заблокували мені картку та самі не знають за що! Звертаюсь до співробітників банку щоб РОЗБЛОКУВАЛИ МЕНІ КАРТКУ!!!
Абанк
Підтримка Абанку 9 июня 2024, 20:28

Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Детальна інформація щодо порядку розгляду зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Кожна ситуація індивідуальна, безпідставне блокування неможливе. У випадку блокування, наші Спеціалісти детально інформують про які зарахування є питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації.

Наші Спеціалісти зв'язались з Вами та надали перелік необхідних для вирішення питання документів. Очікуємо від Вас підтверджуючи документи. За результатом перевірки з Вами зв'яжуться.

По ситуації зі зняттям готівки, питання щодо оскарження знаходиться в роботі. Зі сторони Банку передано запит до платіжної системи. Регламент обробки диспуту від моменту Вашого звернення до відшкодування (або відмови від відшкодування) суми на картку – до 55 днів (в окремих випадках термін може бути збільшений). За результатом вирішення цього питання Вас окремо повідомлять профільні Співробітники.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
10 июня 2024, 8:44
Подробнее у себя в блоге я расписал как подать в электронный суд на банк:) никто без фактов нарушения закона не имеет право ограничивать средства клиента. Уверен у банка нет фактов вашего нарушения закона.
10 июня 2024, 9:29
Дякую, ознайомлюсь
10 июня 2024, 9:30
Всі документи надані, а від банка немає ніякої реакції, що я маю чекати з моїми заблокованими коштами???
natashaGra
natashaGra
14 июня 2024, 12:28
Если они вас по п.п.3.3.25 заблокировали, то скорее всего хотят отнять 30 процентов от средств на счетах в банке. Советуйтесь с юристом, пишите в НБУ, возможно в суд подавайте

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке