Уряд прошу звернути увагу

Krosavchenko 5 апреля 2022, 19:43
Доброго дня, Шановний уряд, прошу звернути увагу на роботу цього банку.
Банк не зробив ніяких канікул, не змінили відсотки та інших дій для допомоги гражданам України. Наразі по карті встановлен ліміт 5 000 грн для будь яких операцій у місяць, нараховують проценту ставку та вимог п’ють повного погашення кредиту за карткою. Всі інші банки в Україні вже зробили якись лояльні умови по роботі з заборгованості. В мене ніколи не було ситуацій, коли я б не виконувала умови договорів за кредитами, про це свідчить моя кредитна історія у будь-якому банку України.
Цей банк не працює для громадян України, не ставиться з розумінням до ситуації в нашій країні. Дуже прошу звернути увагу на роботу цього банку та його відношення до рекомендацій нашого уряду та президента Зеленського В. О.
Абанк
Підтримка Абанку 5 апреля 2022, 20:22
Доброго дня! Нам шкода, що у Вас склалося таке враження.

Насамперед хочемо звернути Вашу увагу, що Банк не порушував чинного законодавства та дотримується рекомендацій Національного Банку України, виконуючи свої зобов'язання у повній відповідності. Механізм кредитування в Банку тісно пов'язаний з іншими банківськими програмами (депозити та ін.), неповернення наданого кредиту, відсотків та винагород може негативно позначитися на функціонуванні Банку в цілому.

Розуміючи ситуацію, що відбулася, ми пішли назустріч Клієнтам і надали кредитні канікули з перенесенням обов'язкового платежу. У разі не внесення жодних платежів пеня та штрафи не нараховуються, невнесення платежу не впливатиме і на Вашу кредитну історію. Але при цьому інші умови договору залишаються незмінними, тобто нарахування та списання відсотків проводиться у стандартному режимі.
Ми просимо Вас погашати заборгованість у міру Ваших фінансових можливостей та разом з Вами сподіваємося на якнайшвидшу стабілізацію ситуації в нашій країні.

Три літри
Три літри
5 апреля 2022, 19:49
Тут место для отзывов.

Обращения к правительству надо отправлять на почту правительства.
Lolik1837
Lolik1837
5 апреля 2022, 19:58
Какой то сюр!!! Очень многие решили, что закон НБУ о «кредитных каникулах» означает, что можно и долги не отдавать и что проценты не начисляются за использование кредитных средств и что за «оплату частями «платежи не снимаются

Господа — ВНИМАТЕЛЬНО прочитайте материал о кредитных каникулах, а ИМЕННО —

«» Теперь, в случае допущения просрочки, заёмщик освобождается, в частности, от обязанности уплаты кредитору неустойки (штрафа, пени) и других платежей, уплата которых предусмотрена документами.

Важно, что новые правила не предусматривают отмену процентов за пользование кредитными средствами. Такое начисление правомерно со стороны кредитора. Кредитные каникулы — это отсрочка уплаты долга, а не его прощение. Также кредитные каникулы — это право кредитора, а не его обязательства.»

То есть заемщик освобождается только лишь от штрафов и пени за просрочку, но никак не от процентов за использование кредитных средств. А многие решили, что халява настала и можно и долги не отдавать и проценты за них.

П.С. ОГРОМНАЯ ПРОСЬБА — прекратите врать, что в каком то одном плохом банке берут проценты за использование кредитных средств, а все остальные банки вошли в положение и не берут проценты за использование кредитных средств. Это чушь и неправда. Как раз таки банки, ДАЖЕ СЕЙЧАС, проценты берут за кредитные средства и имеют на это ЗАКОННОЕ право.

Курс валют в Абанке

EUR 43.2 44