ukrx 17 апреля 2024, 17:06
Скачал приложение Говорит, идите пешком в банк.
Тетяна Ноур 10 апреля 2024, 14:48
Зателефонував 29.03.2024 оператор банку, запропонував оформити розстрочку на витрачені кошти з карти. Пояснив, що процент за користування буде значно менший та погасити можна достроково без проблем. 10.04.2024 погасили, але банк списав 2800 грн відсотків (за 12 днів користування)! На гарячій лінії пояснили, що навіть при достроковому погашенні буде списаний процент за весь період, на який була оформлена розстрочка, тобто за всі 12 місяців. Про що при оформлені оператори мабуть соромляться сказати. Отже будь те уважні, бо банк обманює
У 2019 році брала телефон у розстрочку, банківським працівником була нав’язана карта Маніна Кармані. Погодилась і ось вже мій косяк пішла прострочена заборгованість, виконавче провадження і почалось. У 2024 році нарешті розгреблась з провадженням борг погасили, провадження закрили. Все думаю клас не винна банку, а тут фігвам називається, останні декілька платежів від виконавця банк вирішив зарезервувати (бо є ще діюче провадження, але борг у іншій установі), і вишенька на торті, на оцю зарезервовану сумму увага банк нараховує відсотки! Тобто такий собі кругообіг грошей, мало їм напевно виплатили, треба ще! Найгірший банк з яким мала справи! Якщо можна було б поставити мінус в оцінці було б напевно -мільйон!
Oleksavm 4 марта 2024, 23:20
Банк порушує закони України, а саме :26 березня 2022 року набрав чинності Закон від 15.03.2022 № 2129-IX «Про внесення зміни до розділу XIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про виконавче провадження».
Тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України:
• фізичні особи можуть здійснювати видаткові операції з рахунків, на кошти на яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом щодо такої особи не перевищує сто тисяч гривень;
• юридичні особи — боржники можуть здійснювати видаткові операції з рахунків, на кошти на яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, виключно для виплати заробітної плати в розмірі не більше п’яти мінімальних розмірів заробітної плати в місяць на одного працівника такої юридичної особи, а також сплати податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
• припиняється звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника (крім рішень про стягнення аліментів та рішень, боржниками за якими є громадяни російської федерації);
• визначені цим Законом строки перериваються та встановлюються з дня припинення або скасування воєнного стану! З МОГО РАХУНКУ БЕЗ МОГО ВІДОМА БЕЗ ПОВІДИМЛЕНЬ БЕЗ СМС Було знято остаток коштів держави -субсидії на оплату комунальних платежів в рахунок по листу виконавчої служби! Не з моєї пенсії по інвалідності в розмірі не більше 20% як передбачено законом, а знімають навіть субсидію! На них закони України не діють! При звернині кажуть- нам всеодно які то кошти у вас на рахунку! Не раджу банк нікому -тут плюють на всі закони держави!
DHappiness 25 февраля 2024, 16:35
Найгірший банк з усіх точок зору, яким я коли-небудь користувався.

Користування було вимушене через вимоги роботодавця. Не знаю, які умови були запропоновані саме роботодавцю, але у відношенні безпосередньо до клієнтів банк залишає лише негативне враження своїми послугами. Не кажу про працівників, кажу саме про політику.

Комісія, коміся і ще раз комісія. За все є комісія і найгірше тут те, що більшість з них прихована. Банк навмиснр ускладнює можливість побачити за що буде стагнута комісія. В Америці була б можливість відсутидити значну суму за таку недобросовісну політику банку. Наразі в додатку вже пишуть комісію при переказі коштів, але таке враження, що ця інформація з’явилась лише після того як я написав офіційну скаргу у компанію. Якщо я не помиляюсь пройшов місяць після того як мене м’яко послали зі своєю скаргою і ця інформація з’явилась у додатку.

Сам додаток, що старий, що новий — безтолкова річ. Старий мав більше функціоналу. Новий хіба що для перевірки балансу. Раніше ліміти в додатку нічого взагалі не вирішували, змінюєш і толку нуль, всеодно потрібно було дзвонити, щоб тобі встановили потрібний ліміт на зняття, переказ і т.п. Зараз — не знаю, не користуюсь через наявність комісії. В інших застосунках банків можна зробити переказ з картки ОТП без комісії.

Маю преміум пакет, яким перестав користуватись через те що вигоди з цього преміуму ніякого немає. Тобто вся пропозиція заключається в тому, що я маю змогу отримати вищий кредитний ліміт, начебто зняття коштів умовно без комісії в будь-якому з банкоматів України (так заявлено) і це за умови оберу коштів або наявності депозиту. Тобто по факту, клієнт мнгі ставить умови, замість того щоб надати пропозицію. Я даю їм свої кошти в користування, а вони мені ставлять умови, коли і за що вони будуть з мене брати за це гроші… Відчуваєте любов до клієнтів?

Коротше, суть банка в тому, щоб обіднити Вас, дрібницями, надокучливо, неприємно, просто використовувати Вас, а не дати можливість збагатитись. Жодної клієнтоорієнтованості. Якщо бажаєте щоб ви не були головним у тому як розпоряджатися своїми коштами — велкам в ОТП.

Ну і на останок. СПОНСОР ВІЙНИ!!! Закликаю усіма способами припинити користування цим банком.
AlexeyBeley 19 февраля 2024, 20:13
Отделение по адресу: Львов, ул. И. Франко, 20
После того как я предоставила банку документы по своим источникам дохода, мне позвонили из банка и рекомендовали САМОСТОЯТЕЛЬНО, ПО СВОЕЙ ВОЛЕ, написать заявление на закрытие счета. Приехав в отделение, я ничего не подозревая плохого, так как уже делала так в других банках написала заявление на закрытие счета, думая что деньги мне сейчас выдатут в кассе, та как операционистка мгновенно закрыла мою карту, но операционистка сказала, что деньги по регламенту банка я получу только через 45 дней.
Я выяснила, что в Законе про Банки и про Платежные услуги — 45 дней это срок выдачи справки про закрытие счета, счет закрывается моментально после проведения последних операций по счету после выдачи остатка по счету. У меня нет никаких обязательств перед банком либо по счету, то есть банк обязан сразу выдать или перечислить остаток по счету после получения заявления на перечисление средств.
Больше 10дней назад я написала заявление на имя директора отделения что прошу перечислить остаток по счету на мой счет в Приватбанке, но до сих пор деньги не перечислены. То есть банк заставляет вас написать заявление на закрытие счета, а потом прикрываясь своим регламентом, который противоречит законам Украины самовольно пользуется вашими деньгами, а руководство банка игнорирует инструкции своих клиентов относительно их денег. Вообщем банк полностью соответствует стране к которой он относится и наживается на украинцах во время войны.
Михаил Лейбук-Галин 16 февраля 2024, 8:28
Отделение по адресу: Харьков, переул. Банный, 1
Это настоящие сволочи, которые в пердиод активных боевых действий и экологической катасрофы бегают по судам и оформляют свои бумажки. Несколько раз оповещал о том что мои родители у меня на обеспечении, у них в г. Торецк разрушили 9-ти этажный дом, обчистили все квартиры в доме, у дедушки также дом разрушен. Я объяснил что платить не смогу кредит в период войны, т.к. я лично потерял работу, потерял Заказчиков у которых сгорели склады, бизнес и т. п. Мы переехали в другой город, снимаю 2 квартиры (родителям и себе). В общем я сообщил также что после окончания войны — в течении года я смогу начинать оплату кредита. Но как видите никто не хочет даже слушать, бесконечно звонили из Call-центра и одно и то же: я уже устал пояснять одни и те же причины, каждый день по 6−8 раз. Это капец.
bob3008 13 февраля 2024, 13:21
Мала неприємний досвід співробітництва з банком. Заберу свої кошти і більше ніколи сюди не звернусь. Мені випустили фізичну карту в Берегово, я попросили переадресувати її в Мукачево. Зранку отримала дзвінок, що карта на відділенні, заберіть її. Прийшла в Мукачево, там карту знайти не змогли. Писала на гарячі лінії, вони також не змогли сказати, де фізично знаходиться карта. Ну я вже готова була забити, просто перевести кошти в інший банк, але співробітниця вмовила перевипустити карту, аргументувавши, що вона безкоштовна. Я погодилась, а зранку з мене списали 35 гривень за перевипуск. Самі загубили, а я ще маю платити. Я розумію, що це дрібниці, але про них також треба розказувати клієнту, а не казати, що це безкоштовно. Плюс, банк не вважає документи з дії офіційними, хоча там фото є. Розчарована.
Игорь О. 11 февраля 2024, 23:50
Банк занимается постоянным воровством денег с зарплатных карт клиентов. Три года назад обнаружил списание по 10грн со всех зарплатных карт наших сотрудников, предлог — СТРАХОВАНИЕ ОТ МОШЕННИЧЕСТВА по банковским картам (зарплатный проект) при разбирательстве сотрудники банка лгали о доп.соглашении с руководством нашей компании, и пр. пришлось писать отказ от услуги — которую никто не просил и не соглашался. И ВОТ СНОВА 09/02/2024 — списано 15грн за внимание «СТРАХОВКА доставки банковской карты» срок действия старой карты истекает 7.2024. завтра в понедельник зайду в отделение на разговор
Сергій Кузнєцов 9 февраля 2024, 16:24
Є прострочена заборгованість 270 грн. Я хотів поповнити картку через їхній додаток, але банк відмовився прийняти кошти. Без жодного пояснення причини.

Зв’язок через месенджери не працює, бо вони поставили всюди кнопку Надати номер, але із зрозумілих причин мій фінансовий номер відрізняється від публічного.

Лише через сайт зміг додзвонитися, дуже поганий зв’язок з банком, і лише після декількох спроб менеджер сказав, що поповнити через додаток неможливо, бо була прострочена попередня оплата. Чули десь про такий нонсенс в інших банках? 🤦

Також прийшла якась дивна смс, де місцем оплати вказано Сергій Плісков. А це як зрозуміти?

Погане обслуговування, банк добре постарався, щоб ускладнити життя своїм клієнтам
megajinn 2 февраля 2024, 13:40
Отримати пластик можливо тільки у відділенні в Україні. Довірена особа може отримати тільки по довіреності, складеної в банку або у нотаріуса.
Тепер, коли закінчився термін дії моєї картки OTP Platinum, перейшов на Моно, бо там і довірена особа може отримати, і за кордон вони відправляють.
alexiassoa 23 января 2024, 8:20
Обслуживание ужасное! Пришли открывать дебетовую карту в отделении, на нас посмотрели будто мы пришли ее открыть чтоб не платить за обслуживание. Она нам сразу решила отказать в открытии счета ибо мы официально не трудоустроены, видимо подумала что мы мошенники или же что-то другое. В итоге причина отказала «вы не работаете официально» и сказала что открыть карту нам не могут. После чего мы позвонили на горячую линию банка и нам сказали что открыть могут оказывается, просто видимо из-за личной неприязни персонала нам не открыли.
Ldldodmdk 16 января 2024, 11:20
Вже доволі довго являюся користувачем отп банку, брав кредит вже у час воєнного стану незважаючи на те що був прийнятий закон що банки не мають права взимать пеню за неуплату кредитів, це робилося и проценти знімалися великі. Буквально недавно узяв *кредит* у розмірі 300 гривень, почали телефонувати кожен день, дівчина погрожувала та хамила. Ніколи не звертайтесь до цього банку!!!
Минфин
Ответ администратора
22 января 2024, 12:51
Відгук не зарахований (на 22.01.2024).
mickle 16 января 2024, 8:41
Зробив пізно увечері покупку на eBay карткою ОТП банку. Оплата пройшла, але через пару хвилин отримав смс, що моя картка заблокована. Виявилось, що її заблокувала «служба безпеки» банку. З якого біса? Картку розблокували, але це що, після кожної покупки ви її блокуватимете? А навіщо тоді всі ті заходи безпеки, що ви застосовуєте в процесі онлайн оплати?
Це ще не все. Давно помітив, що не можу зайти в інтернет-банкінг. Думав, щось треба переоформити… Виявилось, ні! Інтернет-банкінга у них більше взагалі немає! Є тільки «додаток» для смартфонів. Такого я навіть уявити собі не міг. Днище, відстій. Банк завжди відрізнявся жлобством, але зараз б'є рекорди. Нагадує орбана.
AnnaDav 10 января 2024, 16:01
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 43
Звернулась жо відділення ОТП Банк, для вирішення складної фінансової операції, за адресою Жилянська 43.П'ять банків, до яких я зверталась перед цим, не змогли вирішити моє питання, та просто «футболяли мене».Приємна дівчина Любов, менеджер прайвет відділу, зустріла мене з посмішкою та зацікавленістю в моєму питанні.Оперативно відповіла на мої запитання, проявила емпатію до мене. Приємно вражена, що в Банках ще залишились досвідчені та приємні співробітники.Моя вдячність
cvety 30 декабря 2023, 20:31
Сегодня решил воспользоваться активно рекламируемой банком услугой беспроцентного пополнения карты через city24.В результате пополнения с меня было снято 4.7%, что явно не соответствует рекламным обещаниям банка.Позвонил на горячюю линюю банка и получил ответ, что у них договор с city24 и по этому надо обращаться туда.Интересная позиция.Рекламируют одни, а 'кидают«другие.Возможно это совместное творчество.Буду делать выводы по отношению к этому банку.
Vova3331 27 декабря 2023, 21:51
Всім роду Цей банк без обмана із людьми
Mb2440475 27 декабря 2023, 14:27
Отделение по адресу: Киев, пр-т Воздухофлотский, 48/2
22 декабря 2023 мы зашли в отделение банка (Воздухофлотский проспект 48\2). Планировали забрать депозит. Сумма для банка небольшая, а для семьи пенсионеров существенная. Обслуживала оператор — очень молодая, с длинными темными волосами. Она была такая симпатичная, улыбчивая, приветливая! Ни имени, ни фамилии мы не знаем. При этом работала четко, выверенно, быстро. Определенный опыт с работы с банками у нас есть и чаще грустный. Под впечатлением «обволакивающей симпатии» мы взяли только проценты, оставив в банке основную сумму. В целом, о банке судить не могу, но как «миллион начинается с монеты», так и репутация банка зависит от каждого сотрудника. Отзыв пишу не из-за возможной премии, не знала о ней. Но если выиграю, передайте эту сумму этой девушке или на благотворительность.
anyanechvalllll 22 декабря 2023, 14:45
Сьогодні зранку зайшла в банк, перечепилась,і впала
Хворі ноги, сама встати не можу
Дівчина адміністратор підвела очі, подивилась як я сижу в сльозах на підлозі,і не можу встати
і сіла далі дивитись у компʼютер.

Сиділа в нерозумінні,істериці, сльозах хвилини 4, поки це не побачив чоловік, який мене підняв з підлоги
Хороші та чуйні люди у вас працюють👍🏻
Не буду мати ніяких справ більше з вашим банком.
djadjavit 21 декабря 2023, 18:17
Отделение по адресу: Харьков, переул. Банный, 1
Много лет был клиентом банка. Много было и кредитов и кредитных карт. Исправно платил все платежи во все время войны. Закрыл даже 2 кредита только в этом году. И как вы думаете отнеслись в банке? Правильно закрыли все возможности пользоваться кредитами или кредитными картами, спросил у поддержки в чем причина. Мне оператор ответил, что дело в том, что я живу в Харькове. А что не так? По мнению отп банка клиенты из Харькова уже все? не клиенты? Позор, банк предатель своих клиентов.

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о ОТП Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.