lakretta 4 февраля 2023, 13:28
Операції з валютою, платежі за IBAN все максимально довго та не зручно. У вихідін та не робочі дні, зробити будь яку операцію не можливо. Консультанти в основному нічого не знають і допомогти нічим не можуть.
А ще весь документо обіг повинен відбуватися в тому відділені де відкривався рахунок. Це особливо «зручно» коли змінюєш місце проживання.
брав кредит в отп банк «швидка автівка» через компанію «Везем авто» вони обіцяли доставити авто протягом двох місяців зараз пройшло більше року часу ні авто ні повернутих коштів компанія шахрай яка ставе людей на коліна…
Марина Альохіна 5 января 2023, 23:10
Ужасный банк. У меня одно желание закрыть карточку и никогда не пользоваться услугами этого банка. И знакомых буду отговаривать. Как стягивать долг, так мне звонили на 2 украинских номера и присылали смс, а как узнать сколько мне нужно платить и в какой срок (это оказывается очень конфиденциальная информация)! Девушка по имени Яна сначала попросила прислать всю информацию по мне ФИО, паспортные данные и номер индификационного номера, а потом написала, что это не мой финансовый номер и она не имеет права дать эту информацию. Со вторым номером просто сразу написали что он не финансовый … Так откуда их сотрудники эти номера знают, чтобы долг вымагать… ??? А как узнать элементарную информацию… Так нужно проходить целый квест и играть в шарады…
Oleksii Alexey 21 декабря 2022, 17:13
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 66
Хотел открыть депозит в ОТР банке в городе Запорожье.
Позвонил на горячую линию. Мне дали информацию.
Я поехал в отделение по адресу бульвар Шевченко 18.
Но они решили не принимать клиентов, а заняться ремонтом.
Проехав 15 км к этому отделению, пришлось ехать в другое отделение ещё за 7 км.
Потратив 2 часа на очереди и тревоги, оказалось, что в отделении ОТР банках условия хуже и неприемлемыми для клиентов.
Совсем не те, что обещали на горячей линии.
Потратив 4 часа Моего Драгоценного времени и 6 литров бензина я депозит в ОТР банке НЕ открыл, так как меня принуждали дополнительно открыть вклад в гривне, который мне НЕ нужен!
Александр Рябина 13 декабря 2022, 9:34
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Якщо коротко, то прошу переглянути та звілнити ваших валютних контролерів. Я власне, перевожу всі свої багатомільйонні контракти в інші банки по причині шо вони парцють по принципу краще задовбати клієнта і запросити купу документів навіть на пару тисяч доларів/євро, ніж десь допомогти клієнту з валютними операціями. Вже ні один банк не запрошує інфорамацію, яку намагається запросити валютний контроль. Але ні, краще пере*** ніж недо*** (вибачте за мій «французький»). Загалом, перевожу повністю обслуговування в інші банки.
Azxc 9 декабря 2022, 21:42
Служба поддержки-хамки, которые не пытаются даже помочь в решении вопроса. Все технические проблемы возникающие в банке-это мои проблемы. Когда ложил на депозит все такие нежные и вежливые были. А как пришло время снять… Никогда в жизни больше не свяжусь с этим банком. И знакомым скажу то же самое.
pechkiv1 8 декабря 2022, 11:27
1. Очень жадный банк! Отсутствует бесплатная горячая линия. Для того, чтобы дозвониться, но городской киевский номер, надо иметь деньги на счету.
2. Как-то прижало воспользоваться их кредитом. Через неделю погасил сумму полностью, а через месяц пришло сообщение, что там что-то накапало и я им снова должен!
3. Один банкомат на весь город (в отделении), да и тот частенько не работает. Вчера заехал, хотел снять деньги — не работает! Заехал на следующий день, банкомат отработал штатно, даже СМС-ку прислал о снятии, но вот одна загвоздка — денег не выдал))) Оператор горячей линии успокоила, мол деньги вернуться. Прождал целый час открытия отделения, чтобы получить деньги через кассу, но опять облом, денежки оказались заблокированными и когда они разблокируются — не известно.
Никому не посоветую этот банк! Разве что врагам своим!
neonlight911 6 декабря 2022, 13:53
По убедительному настоянию работодателя открыл мультивалютный счет для ФОП, после того как валютные средства были зачислены и обменяны, доступ в систему был прекращен, уже — 2-е сутки никто из представителей банка помочь не может, сроков возобновления доступа не сообщают, с этим банком нам не по пути — 100% заберу средства и закрою счета.
За обслуговування картки банк 3 роки брав 100 грн на місяць. З Вересня 2022 року самостійно зробив плату 300 грн. В 3 рази. Не попередивши клієнта, я тільки сьогодні дізнаюсь що борг. На питання в банк, менеджер відповідає, ми самі приймаєм рішення про зміну умов. Тобто, завтра захочуть 1000 грн, будеш платити.
Якщо ви маєте кредит з % ставкою 33, то завтра можете мати 70%, і банк каже це ми так вирішили.
На питання що змінилось в обслуговуванні мого рахунку, кажуть нічього, просто плати 300 грн
OlenkaMol 30 ноября 2022, 9:41
Отделение по адресу: Львов, ул. Наукова, 96-А
Банк автоматично пролонгував гривневий депозит без можливості дострокового припинення на 3 міс, так як клієнт не попередив за 2 дні до припинення строку депозиту, що хоче забрати свої кошти і прийшов в день закінчення строку депозиту. Це при тому, що в країні війна, банк більше не працює, ніж працює, так як немає світла і банк маніпулює коштами клієнтів без поваги до часу, затраченого до вияснення цієї справи, тричі зверталась на гарячу лінію: добре -добре, зачекайте, ніяких конкретних відповідей і термінів. І це міжнародний банк, НІКОЛИ НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Anna0103 29 ноября 2022, 20:33
Отп банк вступив у зговір із компанією по пригону авто із США «Везем Шиппінг». Заманювали людей на програму «швидка автівка» люди довірились набрали кредитів, а компанія по пригону кинула усіх. Авто нема і не буде, а кредит сплачувати на користь банку потрібно.
Будьте обережні ОТП аферюги під виглядом цільового «швидка автівка» скривається споживчий кредит
1234 4567 25 ноября 2022, 17:12
Не раджу користуватися цим банком, якщо хочете щось купити онлайн, бо ну не можуть вони «за технічними причинами»…
Як доказ додаю переписку, яка демонструє «зацікавленість» банку у вирішенні моєї проблеми (Преміум-менеджер у телеграмм):

OTP Bank, [11/25/2022 4:53 PM]
Доброго вечора. Мене звати Іван.
Що вас цікавить?

Artem S., [11/25/2022 4:55 PM]
доброго дня. я хочу купити товар онлайн, на сайті https://shop.app/ вводжу свої реквізити, все перевірив, але мені видає There was an error adding this card. Ліміти встановив, чи потрібно ще щось зробити? мені приходить наступне смс:

Artem S., [11/25/2022 4:55 PM]
Vidmova:Tehnichno nemogluvo provestu operatsiu
25/11 16:43
Otrymannya kodu dlya C2C perekazu.
Kartka *7522.
Suma: 0 USD.
Misce: SHOP PAY.

OTP Bank, [11/25/2022 4:56 PM]
Відповідно смс проведення операції через даний ресурс з карти ОТП Банку є недоступною за технічними причинами.

Artem S., [11/25/2022 5:00 PM]
це ніяк не виправити?

OTP Bank, [11/25/2022 5:02 PM]
Ні, технічні умови проведення операцій діють для всіх клієнтів однаково.

Artem S., [11/25/2022 5:02 PM]
ну не знаю, от в monobank’у якісь особливі умови виходить…

Artem S., [11/25/2022 5:02 PM]
бо в них чогось проблем з цим сайтом не виникає

OTP Bank, [11/25/2022 5:04 PM]
Наведена інформація стосується ОТП Банку, а не Монобанку.

Artem S., [11/25/2022 5:04 PM]
круто, піду залишу відгук, дуже зручний банк, дякую!

OTP Bank, [11/25/2022 5:04 PM]
Маєте ще якісь питання на поточний момент?

Artem S., [11/25/2022 5:05 PM]
ні

OTP Bank, [11/25/2022 5:05 PM]
Були раді вам допомогти. Бережіть себе! 💙💛
Igor05 23 ноября 2022, 13:56
Оформив кредит на автомобіль по направленню компанії ВеземШиппінг звернувся у відділ отп банку так як мене запевнили що це 3-х сторонній договір і везем шиппінг є партнером банку і поручається за мій кредит, який без застави, якщо кредитний договір буде порушено мною то авто буде утримуватися банком _ я погодився на такі умови та підписав цільовий договір із банком.Усі кошти було перераховано одразу на везем шиппінг, грошей я у очі не бачив готівки не видавалося.Фірма яка мала доставити авто під ключ присвоїла всі мої гроші на з^язок не виходить.
Я лишився без машини, а кредит мушу платити.
Банк тепер заявляє що ніякого відношення до цього не має і що видав *споживчий кредит* та вимагає гроші. Погоджувався на цільовий кредит, а мені всунули споживчий
Іван Нагорняк 22 ноября 2022, 12:28
Банк мене обманув спільно із компанією, Везем Шиппінг,
Брав цільовий кредит для покупки автомобіля.Фірма по пригону мене киданула і я залишився без автівки. А кредит якимось чудом перетворився на, споживчий кредит,
Банк займається шахрайство і наживається на людях спільно із компанією, Везем Шиппінг, готівки на руки ніхто не видавав всі кошти одразу перераховувались на компанію. Залишився з кредитом та без авто.
Роздавали кредити на ліво- право без застави та доходів, а тепер банк включив задню і вимагає виплати по кредиту.
Катерина Калініченко 18 ноября 2022, 20:23
Звернулися з чоловіком до банку з метою взяти авто у кредит. У банку сказали, що вони співпрацюють тільки з 3 фірмами, через яких можна замовити авто Везем Авто, Ролідас на В8. Я обзвонила усі фірми і виявилося, що у Везем Авто найвигідніші умови, найнижчі відсотки. У банк я після того дзвонила рази 3 з одним питанням, чи не шахрай ця фірма? Банк запевняв, що це акредитовані партнери, багато років працюють разом, вони точно не шахраї (хай записи телефонних розмов моїх слухають) і ми вирішили взяти кредит на АВТО, програма називалася ШВИДКА АВТІВКА. Кредит на таку велику суму дали без проблем, що дивно. Без зайвих питань. У банку гроші на руки не дали і одразу перерахували їх фірмі. А на руки дали купу квитанцій, в яких було написано, що гроші ми отримали на руки… Під виглядом цільового кредиту нам продали споживчий (у мене переписка є з менеджерами, де чітко вказано, що це має бути кредит ЦІЛЬОВИЙ). Машини не має. Фірма шахрай. Вже перестала працювати. Міліція не хоче працювати від слова зовсім. Банк не проявляє розуміння. Не хоче переглядати умови кредиту, списати частину боргу…та будь-що. Ми справно виплачували усе на перед, поки не дізнались, що машини не буде. У кредитному договорі Везем Авто виступає поручителем, банк не хоче стягувати кошти з них. Адвокати в один голос стверджують, що банк був у змові. Дуже багато постраждалих. Я просто в шоці.
Минфин
Ответ администратора
23 ноября 2022, 0:15
Відгук не зарахований (на 23.11.2022).
Маргарита Попелек 15 ноября 2022, 13:09
14 лютого взяла кредит по програмі Швидка автівка «везем шипінг» який був поручителем, авто не має мене кинули. Не кому не хочу пропунували банк ОТП так як вони в змозі, питання не вирішується.
Минфин
Ответ администратора
18 ноября 2022, 13:51
Відгук не зарахований (на 18.11.2022).
natalia1976 14 ноября 2022, 9:54
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Лазарева, 6
График работы отделения в г. Черкассы не соответствует информации на официальном сайте, отделение работает с 9 часов, но в 9−10 сказали выйти из отделения, так как у них совещание, операционная касса должна работать с 9−15, менеджер банка Владислава (более полно представиться она отказалась) заявила, что касса работает с 9−30. На горячей линии подтвердили, что касса работает с 9−15. На мою просьбу позвать управляющую, менеджер сделала вид, что позвала, управляющей я так и не увидела. На менежерах банка нет бейджиков, кто тебя обслуживает дагадайся сам. Очень жалею, что стала клиентом данного банка, ни в одном банке не встречала такого отношения к клиентам.
Ivano123 14 ноября 2022, 8:04
Для купівлі авто із США звернувся в компанію «ВЗМ АВТО» які співпрацювали з ОТП для надання кредиту при купівлі. Оформив уредит у лютому 2022 року. Авто не отримав, компанія ВЗМ авто виявились шахраями. На даний момент лишився без авто та з кредитом. При зверненні в банк для вирішення питань щодо їхніх партнерів (фінансових поручителів) ОТП заперечує їх співпрацю. Чисто не логічно в ОТП все виходить. Кредит споживчий, кредитування по програмі «Швидка автівка», в особистому кабінеті «Авто кредит». При цьому вони не мають ніяких відносин до ВЗМ. Як так можно було працювати?

Відповідно висновок такий — що кредит виданий для відмивання коштів, тобто ОТП може бути, або є співучасником шахрайських дій разом з ВЗМ.

Шановні співробітники ОТП, ви тут є, ви моніторите ситуацію, явно ваші юристи все підлаштовують аби банк вийшов чистим, але дуже багато слідів залишили. Тому треба визнавати свої помилки, та йти на зустріч постраждалим. І це буде краще, ніж і далі приховувати поразку.
Vasyl1995 13 ноября 2022, 18:35
Узяв кредит на автівку саме в отп банку так як компанія ''везем шиппінг ''' співпрацювала із ними і була партнером банку! Шахраї ''везем шиппінг '' присвоїли мої гроші -залишився без машини і з кредитом. Банк себе вигороджує зв’язки з ''везем шиппінг '' заперечує і вимагає виплати по кредиту! Як видавати кредити без застави то вони перші а як відповідати за наслідки то ОТП ні при чому 🤬 брехуни і працюють із такими ж брехунами!!! а люди мусять платити за повітря
Pavel30101992 13 ноября 2022, 17:11
Отделение по адресу: Одесса, ул. Преображенская, 59/61
В грудні минулого року захотів купити авто у компанії ВЗМ шиппінг, але не вистачало коштів. Компанія запропонувала кредит від ОТП банку за програмою швидка автівка, а партнерських умовах. Вже на наступний день мені зателефонували з банку та одобрили кредит. Все оформили швидко та зручно. Але якщо б я знав що авто не приїде і мене кинуть то я б ніколи не погодився на ті кляті умови. Зараз банк потребує гроші за авто якого немає. ВЗМ авто шахраї!!! Банк теж шахраї так як видати кредит без застав та страховок в такій сумі звичайно ніхто б не ризикнув, а тут все швидко та зручно. І при тому що зразу банк кинув кошти на рахунок компанії не відкривши мені рахунок на який мали зачислити кошти, а все як по схемі.

Курс валют в ОТП Банке

USD 39.6 40