Віталій Ковальчук 19 декабря 2023, 18:54
працівники банку загубили зарплатну картку. А тепер все по порядку. в грудні 2023 року закінчилася зарплатна картка, в додатку з’явилася ще одна картка, звернувся в банк в м.Рівне щоб дізнатися що це за картка, працівник банку повідомив що це моя нова перевипущена картка яку фізично я за декілька днів зможу отримати у відділенні 30 листопада я прийшов в відділення де мене повідомили що ця картка була відправлена в Харків так як зарплатний рахунок відкривався там, звязалися з відділенням там повідомили що поки вони нічого не знають до 6 грудня.: грудня прийшов знову в відділення картки ніде немає написав заяву щоб мою нову картку перевідправили з Харкова в Рівне, на це все в банку сказали що потрібно почекати 10 днів. 19 грудня мій візит знову в відділення банку в м.Рівне і тут розпочалося саме цікаве касир, я так зрозумів що дівчатка на касі у них профі з усіх заплутаних питань бо за 4 роки обслуговування я жодного разу не потрапляв до АЛЯ менеджерів по роботі з клієнтами, спочатку довго і нудно шукала мою картку яка потипу уже була в них потім довго переглядала листування виявилося що картка до них так і за 2 тижні не прийшла я потратив у відділенні длизько 2 годин, потім пробувала звязатися з хаковом безрезультатно, потім десь ходила і прийшла із рішенням що моя зарплатна карта стала віртуальною і я можу її під'єднати до електронного гамаця і розраховуватися нею бо банк так вирішив, на моє запитання, а чому мене про такий дивайс від банку ніхто не повідомив і не питав тобто не отримував згоди знову десь пішла потім мені запропонували перевипустити нову картку уже за гроші і вже її привязати до зарплатного рахунку, на питання, а де ж моя картка сказала що вони не знають і будуть звязуватися з харковом. Домовилися що мені перетелефонують як отримають відповідь від Харкова, ввечері мені перетелефонували але нічого не змогли сказати виявилося що цю картку ніхто не випускав вона віртуальна бо на період воєнного часу банк не випускає пластикові картки, ваша стара картка дійсна ви можете нею розраховаватися, а готівку можете зняти тільки в банкоматі ОТП який є один на все Рівне і мабуть на область, бо інші банки не приймають прострочені картки, ну і навіщо вам готівка. Тепер щоб мені мої кошти перевести на картку іншого банку я з них маю ще раз заплатити комісію бо вони собі так вирішили. Хто може прояснити ситуацію? Обходьте цей банк сотою дорогою.
ask16 16 декабря 2023, 9:48
Приїжджав кілька днів тому працівник банку, з його слів, по адресі родички. Родичка пустила чомусь в дім. Шукав, добре що хоч в її присутності, паспорт і код. Звісно нічого не знайшов. Але не треба так робити. Вас не зобов’язані пускати на приватну територію і не маєте права щось шукати і забирати. Вам підрядчик чітко сказав, що пропуск здавав. Нащо приїжджати до далеких родичів? Це перевищення службових повноважень. Поліцію не викликали, поки. Не треба так робити.
Spring180 3 декабря 2023, 21:13
Розгорнулася справжня афера ОТП банку! Очевидно їх робота збивати побільше бабок з людей та накручувати відсотки!
На протязі 2021 року у мене був борг по кредитному ліміту. Кожного місяця сплачувались відсотки. Дотримувались чіткої суми по відсоткам. У кінці 2021 року нарешті оплатили кредитний ліміт — всю остаточну суму. Банк замовк. Все ніби добре.
І тут через 2 роки телефонує якась колекторська фірма і стверджує що мій борг їм продав ОТП банк! Сума в 2 рази менша тої що була по кредитному ліміту. Саме цікаве, що за ці 2 роки жодного разу ніхто не телефонував з ОТП банку. Отже, немає дзвінка тож і проблем нема! За 2 роки банк жодного разу не звертався з проблемою непогашеного кредитного ліміту!!! Також у 2021 році були написані електронні листи до ОТП банку стосовно погашення кредитного ліміту. Так, мій номер телефону був змінений на протязі цих 2-х років, тож банк міг не дозвонитись, але ж є електронна пошта з якої писались листи, тож банк міг хоч листа написати та попередити про борг!!!
Цікава ситуація виходить! Банк мовчить 2 роки! Жодного попередження про борг!!! Зато колекторська фірма знаходить контакти яких немає в ОТП!!! І вимагає погашення боргу!
Що відбувається? Що за борг? Чому банк мовчить? Якщо там дійсно накрутили відсотки, хоча і кредит ліміт закривався і відсотки всі сплачувались! Нешановний банк ОТП, ви порушуєте закон! Якщо ви впевненні що я маю борг, ви зобов«язані хоча б попередити про нього (хоча звідки він взявся бог його знає) і тільки у разі несплати ви також зобов»язані попередити про продаж боргу колекторській фірмі!!! Ви цього не зробили!!! Ви не знаєте моїх контактів, цікаво як тоді дізналась колекторська фірма???
Або інший варіант…
Можливо це були аферисти? Тоді знову питання до вас! Чому ці люди знають про останній платіж погашення кредит ліміту??? звідки ця інфа? ви перепродаєте конфіденціальну інформацію ваших клієнтів стороннім особам??? Це знову порушення закону з вашої сторони!!!
Andrei2023 30 ноября 2023, 19:38
Отделение по адресу: Киев, ул. Тимошенко, 18
Продал квартиру, получил оплату на валютный счёт ОТП в Украине.
Выдают купюры старые, с пятнами. В моей просьбе перевести на мой валютный счёт в другом банке в Украине отказали ссылаясь сначала на какую-то инструкцию. После того как другой банк сообщил, что вышеуказанных ограничений Нацбанком не установлено, на мою просьбу показать это ограничение, мне уже сказали, что «банк не мае технічної можливості робити такій переказ». А между прочим банк берет ещё комиссию 1%.
Т. е. за снятие 100 000 грн, комиссия 1000 грн за грязные старые купюры, заказанные заранее. Фу!
1965TN 29 ноября 2023, 22:05
Отделение по адресу: Днепр, ул. Рабочая, 168
Ежедневно захожу в банк. Никогда нет в кассе валюты. Обмен отсутствует. Грубят и хамят.
torhsititreyd 17 ноября 2023, 19:36
У зв’язку з недостатнью безпекою та халатністю співробітників банку які розголошують конфіденційну інформацію про доступ до клієнт-банку з рахунку нашого підприємства вночі с 16.11.2023 по 17.11.2023 були списані кошти у розмірі 189953,00, реакція банку на шахрайскі дії виникла тільки після останнього платежу, не зважаючи на те що майже всі платежи були створені у півночі, що дає підставу вважати що співробітники банку були в курсі шахрайської схеми.
liza11111 9 ноября 2023, 15:45
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 29
Робила зарплатну картку в цьому банку, шахраї, видали мені звичайну картку та я не отримала зарплату!!! Дзвоню на гарячу лінію, дуже довго вирішуюють це питання. Не звертайтесь до цього банку НІКОЛИ!!!
Наталія Могиленко 5 ноября 2023, 10:48
Отделение по адресу: Львов, ул. И. Франко, 20
Колись був один із самих надійних банків. Тепер обходьте стороною. Блокують картки без попередження, щоб розблокувати, потрібно пройти сім кіл пекла. Оператори на гарячій лінії некомпетенті. Служба безпеки банку — ваші дані відкриті й прозорі, будь-які шахраї мають доступ до ваших фінансових даних. За можливості, обходьте цей банк стороною.
Eleonora1974 1 ноября 2023, 13:54
Главный офис-это стопроцентная ОПГ по отношению к своим клиентам, которая сидит за семью замками в центре Киева и прямого контакта с сотрудниками, решающими все вопросы, нет. Блокируют карту мгновенно, которую потом просто невозможно разблокировать. Документы, которые получает Главный офис на Жилянской, или куда-то пропадают, или юристы их теряют, или еще что-то не слава Богу и, в итоге, ни отделения, ни контакт-центр не видит никаких документов о разблокировке карточного счета. Соответственно, твои деньги залипают в обороте банка.Обходите стороной этот банк. Есть другие банки, которые заинтересованы в своих клиентах.
stas1976 1 ноября 2023, 10:22
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 10
Банк вважає що люди існують для задоволення його потреб, відношення дуже зверхнє, інтереси клієнтів ні що. Обходьте цій банк стороною!
Mila47 23 октября 2023, 12:16
Отделение по адресу: Сумы, пл. Покровская, 5
Вже багато років являюсь клієнтом ОТП банку. Завжди користувалась інтернет-банкінгом на сайті банку. Але з вересня така можливість скасована. Банком пропонується встановити мобільний застосунок на телефон. Але для цього потрібно IOS 14.0. А на моєму айфон 5s IOS12, корпорація Apple вже не випускає оновлення для таких моделей.
Тому по закінченню терміну депозиту буду прощатися з банком. Дуже жаль, що банк орієнтований лише на клієнтів з телефонами останніх моделей
USV 22 октября 2023, 23:10
Около 3х месяцев назад заблокировали деньги на карте, попросили документы о происхождении средств, так как я ФОП с этим нет никаких проблем, вот только они не хотят принимать по электронной почте или телеграмму, просят приехать в отделение.
На вопрос как мне это сделать если я нахожусь заграницей, говорят вариантов других нет, только нужно приезжать. ДИЯ подпись им тоже не подходит!
Сначала думал что они просто максимально аналоговые, теперь понимаю, что они мошенники, которые без объяснения причины блокируют ваши деньги и не собираются их вам возвращать.
Тех поддержка общается грубо, счет закрыть удаленно отказывают.
Никому не советую работать с этим банком!
Вже біля 10 років Я є клієнтом ОТП Банку, та всі 10 років звонили менеджери ОТП та навязували взяти кредит. Хоча я просив не телефонувати бо набридли особово на вихідні коли зайнятий своіми справами!
І ось настав той час коли мені конче потрібно гривну в сумі 50000,00, а не 1 000 000, думаю куди першим підти в приват чи отп? Логічно було підти в ОТП оскільки я отримую з/п в ОТП і чого його бігать. Зробив онлайн заявку отримав відмову, думаю заїду вирішу данне питання в відділенні, працівники філії зробили все можливе та і там отримав відмову в зв’язку з першим запитом OTPSMART!
Думаю добре спробую в Приват… Приіхав та за 15−20 хвилин мені надали сумму в 50000,00 при чому просто піднявши ліміт на кошти, терміном 55 днів.
А тепер про то що не логіці не піддається… Отримую з/п в ОТР перевожу просто на ПРИВАТ і за 15 хвилин вирішую питання!
P. S. В разі як що банк бере на депозит гроші, а не надає кредити то ця схема схожа накопичення банком активів перед населенням на покриття своїх заборгованостей! І все це схоже на ситуацію з Банк Михайлівський., а саме про то як раптово закрився і вкладникам кошти не повернуті до сих пір!!!!
УВАЖНО!!! Угорський банк який був під санкціями, який по моєму до сих пір працює на расєЄ!
Graf91 4 октября 2023, 18:49
2 місяці тому мені заблокували всі мої рахунки і картки у цьому банку, коли я звернувся у підтримку банку у Telegram мені сказали що заблокували до пояснення походження надходжень. Я дав роз’яснення в чаті щодо походження моїх коштів. Нащо мені сказали що «На поточний момент ваші рахунки обмежено на витратні операції
Для уточнення можливості розблокування вам необхідно звернутись до відділення банку з документами що підтверджують походження коштів»
Я знаходжусь не в Україні і найближчим роки не планую повернутися. Про що я повідомив співробітика банку. Але він спеціально мені пропонує тільки один варіант. На моє прохання закрити мої рахунки співробітник також відповів що треба звертитися до відділення. Хоча у договорі прописано
«Клієнт може закрити Картковий рахунок, подавши до Банку відповідну заяву про закриття Карткового
рахунку зі свого Фінансового номеру мобільного телефону через Довідковий центр та/або за допомогою
облікового запису Клієнта в месенджерах Viber та/або Telegram, що зв’язаний із Фінансовим номером
мобільного телефону Клієнта, шляхом надсилання такого повідомлення/доручення на офіційний обліковий
запис Банку в месенджері Viber та/або Telegram (посилання на відповідні облікові записи розміщені на Офіційному сайті Банку)». Про відділення банку тут навіть і не сказано.
Моє прохання, пред’явити мені інформацію з договору що я повинен вирішувати це питання саме у відділенні, проігнорували. Тобто банк знає що я не повернуся в Україну, вирішив заволодіти моїми коштами і довгостроково користуватися ними ігноруючи договір
отп банк надав не достовірну информацію нотаріусу по рахункам загиблого воїна, в результаті матір не може отримати гроші, які є на технічному рахунку в банку
Slavik56 23 августа 2023, 10:16
Отделение по адресу: Киев, бул. Лепсе, 29
Сложилась такая ситуация 22.08.2023 мне пришла зарплата на карту ОТP в размере 5250 грн, часть этих денег я перевел на свою другую карту, в конечном итоге у меня было на карте ОТP 543 грн, но при попытке перевести либо расплатиться в магазине этими деньгами я не смог, в банке оператор сказал что у них синхронизация проблема в итоге получается он говорит что когда синхронизация будет произведена у меня будет на балансе минус 500 гривень хотя у меня должно быть плюс 500 гривен, с этой ситуацией мы давай разбираться посмотрели всю выписку пересчитали всё и в итоге оказалось что у меня должно быть плюс 500 гривен, но мне так и ничего не разблокировали я не могу не рассчитываться ни эти деньги перевести они мне говорят ждите пока там кто-то чем-то займётся и всё, вот весь ответ, в итоге получается, а те деньги что у меня есть на карте они их просто не возвращают
papademama 22 августа 2023, 20:11
Доброго дня. Поділюсь своїм досвідом роботи з Отп Банк.
Я мав кредитну картку Отп Банк. Отримав ще в 2020р. при покупці товару. Мані легка. Кредитний ліміт невеликий. Користувався активно, банк надав більший ліміт. Перед початком війни, так сталось, що ліміт був уже за 80 т і майже весь використаний. Після нападу русні декілька місяців був на простої, запаси не дозволяли оплачувати мінімальні платежі. Як зрозумів пізніше, перші платежі після початку війни, погашались за рахунок ще не повністю використаного ліміту. З цим зіткнувся не лише по карті Отп. Уже через пів року почав вносити кошти, але дякую спеціалістам банку, які пояснили, що це не дає відповідного результату (оплатами не встигав за щомісячними нарахуваннями). Я знав, що оплачуючи щомісячний платіж по факту оплачував тільки відсотки, але до погашення основного боргу часом руки не доходили.
Але мій коментар не про це.
Мені спочатку надходили різного роду смс від банку та дзвінки, але потім надійшла пропозиція «лояльного врегулювання ».
Щоб зрозуміти що це означає, тому що розуміння того що розрахуватися все одно потрібно, я зателефонував в банк. Мені повідомили, що з огляду на те, що раніше в мене була гарна кредитна історія та я виявляю бажання розрахуватися, банк може запропонувати часткову компенсацію боргу.
Були вирахувані сума оплати та встановлені строки оплати. І що дивно, ця сума яку за словами банку буде списано, значно більша за нараховані відсотки.
Чесно, я і не сподівався що це правда, але подумавши логічно — я оплачував на свою картку (користуюсь додатком Отп Банк), кошти і так мав вносити. Це була звичайно чимала сума, але думка про те що можу зекономити більше 50 т перемогла.
І ось через місяць, як мені і вказували, я отримав листом довідку про списання боргу!
Тому не знаю, чи це співпадіння чи дійсно банк піклується про своїх клієнтів під час війни, але дуже приємне таке відношення до боржника!

Читав в блогах щодо таго, що з банком можна «домовитись «щодо боргу ,і це цілком законно і легально. Намагався зрозуміти логіку, тому що в близького родича аналогічна ситуація, але поки не вирішується.
Як пишуть деякі клієнти все дуже індивідуально,і залежить від багатьох факторів.

Але все-таки головне результат, позитивний.
Дуже дякую банку за роз’яснення і фвнсову підтримку.
Минфин
Ответ администратора
26 августа 2023, 9:25
Відгук не зарахований (на 26.08.2023).
Natalia48 16 августа 2023, 10:47
Отделение по адресу: Киев, ул. Коновальца, 44
На початку літа 2022 закрила ФОП картку, котрий не користувалася до того моменту вже два року, заплатила борг (перепитала чи це все) і щаслива вийшла з відділення банку. На жаль, ніякої документації або маленького чеку про закриття картки не видали. Минуло менш ніж півроку як ОТП банк знову почав присилати мені повідомлення про борг. А потом і загрози про примусове стягнення боргу та задіяння колекторських заходів через дзвінки та смс.

Уникайте цього банку. Це як так працює, що закривши картку все одно нараховують борг? Це жах
KolyaJa 15 августа 2023, 15:43
Отримував я в цьому банку ЗП. Це жах… І не дай боже ви щось зробите чи з карткою чи з їхнім рахітським застосунком. То дізнаєтесь наскільки буває потужна бюрократія…
По телефону в вас нічьогісько не вийде… бо їм треба щоб ви назвали дівочу фамілію кота вашого сусіда. я якщо в нього собака то треба їхати в банк. Треба також знати де і коли ви розраховувались карткою причому 3 останні операції з точною сумою до копійок і точним часом до секунд коротше кажучи треба 3 останніх чека… а як нема то як не дивно треба їхати в банк. В моєму місті (Вишневе Київська обл.) нема ні відділення ні банкомату.
Але це все дрібнички через такі недоліки яб не став витрачати свій час та писати відгук Я просто відкрив пащу і все зробили. Але упирі вони ще ті!!!

Я працюю Системним адміністратором і моя компанія використовує (нажаль) це непорозуміння як свій банк.
Нещодавно ми підключили 2 канал інтернету щоб збільшити швидкість (балансування) та забезпечити безперебійність.
І після цього перестав працювати ОТП (точніше він працює але лише секунд 30 після чого викидає платіжку набрати не вистачає часу)… попрошу звернути увагу що перестав працювати тільки ОТП. Приват працює так само добре як і всі інші сервіси та сайти.
Очевидно раз перестав працювати повноціно тільки 1 сайт то проблема не в мене, а в них. Пишу на технічну підримку бо працювати то якось треба. і тут почалось :-)

Як не дивно дівочу фамілію кота сусідньої фірим не треба було…
Вистачило логін користувача
Але і толку від технічної підтримки дуже і дуже мало. Вони майже не читають те що я їм пишу задають ті самі тупі питання або повторюють те що я ім писав в попередньому листі.
Проаналізувавши ситуацію я зрозумів що вони мені не допоможуть бо їм начхати на клієнта іншої причини я не бачу.

Я поросив їх надати не секретну інформацію про їхні зовнішні ІП адреси щоб я міг якось виправити ситуацію на своїй стороні. А у відповідь ми не можемо надати вам цю інформацію, а на запитання як пацювати? через 2 години вони мене запитали яка інформація мені побрібна від банку? це капець…
Елена Петро 20 июля 2023, 9:41
На моє нещастя зп карта все ще відкрита у них. Закінчився строк дії картки -переоформила у відділенні (графк роботи все такий же «зручний», за 4 роки з минулого відгуку майже нічого не змінилось), сказали як буде карта готова- — буде смс. 2 тижні чекала, потім поїхала до них дізнатися що і як (дзвонити на МІСЬКИЙ номер незручно в 2023 році!!!) -а карта лежить, хоч і шукали її хвилин 20… Чому смс не було — ніхто не знає… отакі передові технології…

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке