Елена Петро 20 июля 2023, 9:41
На моє нещастя зп карта все ще відкрита у них. Закінчився строк дії картки -переоформила у відділенні (графк роботи все такий же «зручний», за 4 роки з минулого відгуку майже нічого не змінилось), сказали як буде карта готова- — буде смс. 2 тижні чекала, потім поїхала до них дізнатися що і як (дзвонити на МІСЬКИЙ номер незручно в 2023 році!!!) -а карта лежить, хоч і шукали її хвилин 20… Чому смс не було — ніхто не знає… отакі передові технології…
17121958 18 июля 2023, 13:31
Отделение по адресу: Харьков, переул. Банный, 1
не можу встановити новий застосунок треба змінити фінансовий номер, онлайн кабінет заблокований, треба їхати в банк, зараз їхати не можу.заблокували все, я розриваюсь.на початку війни сину не змогли заплатити кредит.фінансовий номер не змінили, картку заблокували, замкнутий круг.я одержую зарплату в вашому банку.нажаль змінити банк не маю можливості.тисяча проблем!
gobegov 26 июня 2023, 8:32
Ще до війни оформлював розстрочку на придбання нового телефону. Все наче було ок, відсотки не капали після 24 лютого. Дзвонили раз на місяць нагадати про заборгованість, але ніякіх штрафів. повністю закрив кредит у застосунку, видалив його. і черех два місяці з’ясувалося, що в мене були непогашені 5 ГРИВЕНЬ! у застосунку це не відображалось — жах. Це абсолютно ненормально.
VolodimirXaos 23 июня 2023, 16:34
Сьогодні 23.06.2023 р. на пенсійну картку в АТ «ОТП БАНК» прийшла пенсія 2760 грн.
Банк її списав за постановою приватного виконавця Хоменко В. В. (Про постанову від 02.06.2023 р. і арешт банк не повідомив)
Це абсолютно протиправно!
Згідно Закону України № 3048-IX від 11.04.2023 р. до припинення або скасування воєнного стану припиняється звернення стягнення на пенсію!
І в постанові про арешт вказано — крім коштів, накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом! І арешт накладається не на рахунки, а на кошти — отже навіть неважливо, який рахунок (хоча у мене рахунок пенсійний). А пенсію списувати/арештовувати протизаконно.
Більше того, виконавчі написи, за якими відкриті виконавчі провадження, визнані судом такими, що не підлягають виконанню.
Є рішення суду першої і апеляційної інстанції (постанова апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття з 14.06.2023 р.).
Протиправні виконавчі написи вчинені «чорним нотаріусом» Хара Н. С., якій анульоване свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю у зв’язку з неодноразовими порушеннями нотаріусом законодавства при вчиненні нотаріальних дій, які встановлені рішеннями судів, що завдало шкоди фізичним та юридичним особам.
Про що банк було проінформовано.
Закон № 3048-IX однозначно забороняє звернення стягнення на пенсію. Причому незалежно від того, чи визначено якійсь рахунок для користування 13400 грн на місяць — це різні незалежні пункти вказаного закону.
Та навіть і до воєнного стану закон не дозволяв списувати 100% пенсію повністю (тільки 20%).
Мою пенсію протизаконно списано. Розпочинається вимушене повне голодування (оскільки коштів нуль). Попереджаю про можливі наслідки. Дії банку де факто — це доведення до критичного для життя стану.
Цю інформацію також направив до Мінфіну, НБУ, Мінюсту, у соцмережі, журналістам та ін. Також у випадку, якщо зі мною щось трапиться, юристи волонтери займуться цим питанням ОБОВ’ЯЗКОВО.
Fortuny 22 июня 2023, 22:52
При користуванні гривневим рахунком за кордоном банк рахує час від часу завищений курс.
До прикладу на 19.06.2023 1PLN=10.73₴
1€=52.83₴
БУДЬТЕ УВАЖНІ!!!
Latviec 26 мая 2023, 21:08
Отделение по адресу: Харьков, переул. Банный, 1
Вкрай не рекомендую цей банк! Списали гроші за платіж здійснений за додатком банку. Гроші не дійшли до адресата, але й назад на картку не зарахованi. При дзвінку до тех. підтримкi, допомоги не надали. Значить грошима користуються шахрайським способом. У мене тільки таке пояснення цієї ситуації! Сьогодні п’ятниця, питання не вирішили з четверга! Чекатиму понеділка і поїду у відділення. І ще хочу додати з приводу їхнього застосунку ОТП смарт. Це недороблене диво постійно висне та нестабільно працює. При дзвінку до тех/підтримкi адекватної відповіді немає! У мене немає слів…
Сергій Шепель 22 мая 2023, 11:35
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Лазарева, 6
В Черкассах работают хамы, отношения к клиентам зависит от настроения администрации, не кому не рекомендую этот банк, самый ужасный банк…
qbik 19 мая 2023, 10:58
Отримую зарплату на їхню картку. Коли оновлював зарплатну картку, то обманом оформили мені кредитну картку (сказали, що кредитка обов’язкова для отримання нової зарплатної картки).
Якось вирішив скористатися цією кредиткою, зразу погасив борг по кредитці в межах пільгового періоду. І майже через 2 місяці я випадково побачив списання 1 копійки. Це для того, щоб мені можна було нарахувати штраф за невчасне погашення кредиту?
AAnaastasiaa 16 мая 2023, 15:55
Це найгірший банк який тільки буває.
Світлана Лященко 13 мая 2023, 7:34
Отделение по адресу: Киев, пр-т Воздухофлотский, 48/2
28 квітня, ознайомившись на сайті банка, що в цій установі можливо отримати переказ із-за кордону. Беру маленьку дитину і в банк, отримати завітні 200 євро. Але моя радість була розбита об кам’яно-люб'язну відмову від касира відділення. Касирка відділення ну дуже люб’язно розповіла мені, що отримати переказ можливо тільки якщо я є клієнт банку. У зв’язку з тим, що клієнтом я не була і не збиралася ним бути мені було відмовлено в отриманні переказу. Показати графу в тарифах банку даний пункт касирка не змогла або, навіть і вставати зі стулу не захотіла. Був здійснений дзвінок у центр підтримки де мене запевнили, що я все ж таки можу отримати переказ, але я вже відійшла від відділення. Оператор центру підтримки запевнив мене, що розбереться з даною ситуацією та повідомить. Але вже 13 травня, а я так і чекаю…ні не чекала бо зрозуміла, що банку все одно на якогось клієнта з його 200 євро. Не бажаю вас успіху у вашій діяльності.
ALFA21 10 мая 2023, 17:15
Ситуація наступна, в ОТП маю кредит, до війни все було добре, все вчасно сплачувала, з початком війни вся сім«я залишилися без роботи. Але кілька місяців ще була змога вносити мінімальні платежі, далі сплачувала кожного місяця хоча б частину мінімальних платежів — це було три місяці, потім знову сплачувала повністю мінімальний платіж і ще частину коштів на погашення заборгованості по тим мінімальних платежам, які прострочені. Банк в смс начебто запропонував списати частину боргу, зателефонувала за номером який був у смс і у відповідь замість пропозиції по списанню боргу отримала погрози що приїдуть додому і заберуть речі з дому, що відправили запит до соціальної служби на позбавлення мене батьківських прав і все це за борг в 4500грн. Нажаль, ні у них не було запису розмови, як це зазвичай буває, і я теж на запис не ставила. Яке право банк має на те щоб мені погрожувати позбавленням батьківських прав? Це їхня етика спілкування? Те  *** навіть не представилось, а відразу почав погрожувати. Телефон банку за яким телефонувала 0672317596.
nsns3212 19 апреля 2023, 16:32
продлили карту истекшую еще на 2 года без моего ведома, насчитали по ней долг и терроризируют звонками погашением
карты уже давно не физически
в отпсмарт номер карты своей посмотреть не возможно, чтобы пополнить
вывел все деньги с других фоп счетов из этой помойки
отп пробивает новое дно каждый день
еще данные коллекторам угрожают передать за 10 грн
kieverror 29 марта 2023, 3:38
Отделение по адресу: Львов, пр-т В. Чорновола, 41
отп банк террорист банк — закрыли без никакого ведома счета, когда вдруг случайно на кассе хотел оплатить покупку, оказалось счета закрыты, начал писать в банк — заблокировали на линии, не дозвониться, в чатах тоже заявляют лишь одну как террористы вещь, типа вам отправлено письмо, там все объяснения, на каком основании закрыты счета?! почему бояться контактировать со мной? может потому, что я слишком много их подпольных схем грабежа граждан Украины раскрыл и постоянно им жаловался на их мошенничество в отношении клиентов? может потому что они бояться мне выдать выписку по счету, чтобы у меня были доказательства, что они занимаются незаконной деятельностью, и позволяют своим клиентам тратить вопреки законам больше 100.000 грн в валюте? и за это полагаются штрафы со стороны НБУ? а может просто хотели ограбить на деньги, которые остались на счету, не столько важно, что там не большая сумма, но ее просто не перевести со счета, потому что счета закрыты, писем нет, деньги исчезли со счета, просто отп банк грабит народ Украины во время войны! отвечать бояться, деньги возвращать которые своровали тоже бояться, на связь не выходят, как рашистские террористы ведут себя!
Helen23 14 марта 2023, 12:59
Был арест счета, естественно банк не уведомил ни в смс/почту/приложение/звонок о том, что блокирует счет по таким-то вот постановам (как это делает приват — письмо на почту, моно — уведомление в приложении, кстати моно сейчас вообще не блокирует счета, а также ряд других банков. сейчас блокируют счета в Украине банки — отп, укрсиб, приват, райффайзен, да и всё пожалуй — не советую никому иметь дело с этими банками!!! Есть множество других, таких как: моно, пумб, а-банк, пивденный, укргазбанк, ощад. Хотя возможно это мне с ними повезло, а у вас другая история).
Значит, пока мой зарплатный счёт был арестован, а виконавче провадження было свыше 100тыс.грн, я оспаривала в суде решение, через полгода выиграла суд и мои 100тыс превратились в 5тыс грн, я их оплатила и закрыла провадження, исполнитель всем банкам отправил постанови про снятие ареста, все сняли, а ОТП Банк вернул обратно, на корректировку. и тут началась моя длинная история. Вернее продолжилась.
Исполнитель зачем-то разделил задолженность на 2 постанови и затем создал — зведене провадження (для внутреннего документооборота), и в банк отправил постанову на арест именно от зведенного провадження, а когда провадження были оплачены и закрыты не смог отправил единую постанову про снятие ареста, а отправил по отдельности. И ОТП Банк это не принял… И я осталась без зарплаты на неделю! При этом я оплатила все провадження, ВИНАГОРОДУ — 10% от суммы задолженности!!, ВИТРАТИ виконавцю! А Банк в свою очередь плевал на клиента, на его доказательства, т.к. по закону он принимает постанову только от того органа который выдал! т. е. мои права здесь вообще не учтены! Я просто жду когда они между собой бумажками обменяются, учитывая их обеды, выходные и рабочее время с 9 до 18.00.
В чём ошибки этих виконавчих проваджень:
1. Исполнитель создаёт ЗВЕДЕНЕ провадження (это какой-то ужас!), вы не сможете оплатить и закрыть одно из проваджень, они закроют пропорционально оба по частям, вы не сможете закрыть одно из проваджень в зведеном, пока не оплатите второе, третье.);
2. Никогда не сотрудничайте с банками: ОТП, райф, приват, укрсиб (дорого, ненадежно);
3. Как только столкнулись с такой ситуацией, следите очень внимательно, по горячим следам решайте. Если по исполнителю — звоните их куратору по области, ДВС мин.юст; если по банкам — пишите звернення в НБУ.
AzamatAitaliev 7 марта 2023, 1:46
Отделение по адресу: Днепр, ул. Центральная, 12
Доводилося працювати в данному відділенні, менеджером, що до клієнтів, то постійні платні послуги, навіть для співробітників банку, додаток який вони дають працюю жахливо, відсотки по кредитуванню, також жахливі.
А от як колишній співробітник скажу, що коли ти приходиш сюди на роботу, то тобі треба або знати все наперед, або не йти працювати.Маю на увазі те що керівник відділення, не вчить аспектам роботи, а ще окрім того, що не вчить, вимагає понаднормовий план, тобто ти не просто менеджер банку, а ще й промоутер який має роздавати листівки і нав’язувати послуги банку людям.
Також у керівника даного відділення Одесі, є дуже цікава звичка, присвоювати клієнтів (за яких менеджер отримує кошти) собі, під виправданням, що з зарплати віддам готівкою!!!
А що саме цікаве, після цього є зауваження, що до недостатнього виконання плану.
Як банк не рекомендую, як місце роботи також, хоча якщо дуже хочеться буди промоутером, то це гарний варіант 😐
Хоча колектив крутий, окрім керівника звичайно 🙃
Антон Бец 20 февраля 2023, 17:51
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 43
Все дуже зручно, швидко та зручно. Оформлення депозиту з купівлею валюти навіть на грані часу — все оформлено в той же день. Особлива подяка менеджеру Олені.
Iryna1975 20 февраля 2023, 13:44
Отделение по адресу: Одесса, пр-т Шевченка, 4-А
Являюсь клиентом банка уже около 20 лет. Всегда всё устраивало. Но вот уже год как банк плюет на своих клиентов с высокой горочки. Чтобы снять какую-то сумму в валюте без предварительного заказа, обычно это до 1000 у.е. было раньше, банк помимо процентов за обналичку решил подсовывать договор оферты на 100 грн. Вот просто так по беспределу. Заказ денег у них занимает минимум 3 дня, а с учетом выходных все 5. Приезжаешь в отделение снять свои деньги, заказанные неделю назад, а у них с пятницы нет связи. Это как вообще? Сегодня понедельник! И никто не может назвать даже приблизительное время начала нормальной работы отделений. Снимаю деньги и бегу подальше от этих беспредельщиков! Если они раньше не убегут с нашими деньгами. И, да, в других банках выдают 2700 долларов в день, ОТП и тут отличился, у них это 2600.
IRINA199220 19 февраля 2023, 16:38
Зараз перебуваю за кордоном. Звернулась до банку в смс чаті, стосовно закриття картки звичайної, не кредитної. Картку заблокували, але попередили, що плата за смс інформування буде все одно проводитись. Я проінформувала працівника, що не користуюся взагалі карткою, на що мені повідомили, якщо я хочу закрити рахунок повністю або відключити інформування щоб я повідомила про свої дані паспорту та коду. Потім працівник повідомив, що мій залишок по рахунку перед закриттям треба перевести або на благодійність, або на інший рахунок банку отп, або зняти у відділенні. Я повідомила, що в Україну не відомо коли повернуся для зняття залишку, на благодійність не бажаю перевести кошти, а іншого рахунку не маю. Запитала, що хочу щоб залишок перевести на мобільний. На, що мені повідомили, що так не можна. Добре, наступний етап. Я запитала працівника чи отримаю на емейл листа про закриття рахунку. Мені повідомили, що дані листи не відправляються та не має потреби в такій довідці для закриття звичайного рахунку. Я хочу мати документальне підтвердження стосовно закриття рахунку,
не важливо який це рахунок звичайний або кредитний. Щоб в майбутньому в мене не було ніяких проблем. Дані довідки мені видавалися в різних банках, де я була клієнтом. Якщо я хочу замовити таку довідку то треба сплатити за неї 300 грн. Я просто в шоці, добровільно примусово або благодійність, або на рахунок банку перевести дані коштів. (Залишок був копійчатий, але… так не повинно бути) Чому я повинна платити кошти за надруковпну довідку про закриття мого рахунку.
Сергей Горбовский 18 февраля 2023, 9:35
17 февраля произошёл сбой программы клиент банк для юридических лиц, была пятница и моей организации понадобилась копия платежки для участия в тендере …из за этого сбоя соответственно ничего не получилось …в банке никто ничего не знает когда восстановится доступ, на следующий день заблокировали доступ к кабинету, Горячая линия банка не работает, а менеджер отвечает что разблокировка возможна только в рабочий день, то есть из-за технического сбоя в пятницу и блокировки кабинета в субботу банком фирма не может взять участие в тендере.Самый *** банк!!! и это не считая того что полгода назад со счета предприятия незаконно вывели деньги!!! Реакций ноль! На все вопросы юридического лица один ответ в Рабочее время …а в рабочее время ответ менеджера, я не знаю звоните на горячую линию!!!
Nighthawk 16 февраля 2023, 14:36
ОТП-єдиний з українських банків, який під час воєнного стану не лише заморозив нарахування золотих балів МС Більше, але й тупо забрав у клієнтів можливість їх витратити. А оскільки термін їх дії у ОТП усього рік, скоро вони «згорять». Це вже якийсь рівень безмежного жлобства керівництва банку. Усі інші учасники програми MC Більше або відновили нарахування золотих балів за покупки (Укрсиб, ПУМБ), або й взагалі не зупиняли їх (Аваль), а ті, що призупинили (Кредобанк, Креді Агріколь) хоча би дають можливість витратити ці бали на сертифікати. ОТП-самий хитрограний і самий жлобський. Нє, вони типу пропонують донатити на ЗСУ, але знаючи гівняність банку, ніхто не проконтролює, куди ці гроші підуть… Цигани, натуральні цигани, а бавляться у пафосних європейців…

Курс валют в ОТП Банке

USD 39.6 40