Rebel
Rebel
Зарегистрирован:
27 ноября 2009

Последний раз был на сайте:
19 октября 2020 в 13:31
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 47933
Подписчики (89):
Mandarinka2013
Mandarinka2013
89 лет, Киев
uliymua
uliymua
yakost
yakost
slexus
slexus
shtanc
shtanc
Oksana77777
Oksana77777
42 года
42651981
42651981
wadoss
wadoss
киев
frollof
frollof
kingcity
kingcity
49 лет, Львів
987
987
antonioban
antonioban
все подписчики

Rebel - блог

Пол:
мужской
Город:
Київ
Место работы:
IT
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

Нічого особистого, просто бізнес (цинічна рубрика)

16 октября 2020, 13:25   + 15 голосов Написать комментарий

Якщо Азербайджан успішно завершить визволення окупованих територій від окупаційних військ Вірменії, то на ринку озброєнь постане питання (воно, напевне, вже постало) актуальності російської зброї.

Звичайно, московити скажуть, що то вірмени не вміють користуватись російською технікою (можливо так і є). Але, при закупівлі будь-якого обладнання завжди грають 3 ключові фактори:
1) технічне обгрунтування
2) корупція
3) особисте враження топів/власника підприємства/держави

Навіть якщо московити праві щодо п.1, то по п.3 після поразки Вірменії їм буде дуже важко переконати клієнтів, бо конкурентам досить буде показати місцевому царьку (клієнту) статистику і результат війни і сказати — у цих була російська зброя і вони програли, а ті використовували турецьку та ізраїльську і виграли. Після цього жодні технічні аргументи не допоможуть. А підкуплених московитами чиновників царьок може й розстріляти за спробу купити «озброєння яке програє». Тому фактор корупції теж не всесильний.

Але допис не про московитів чи царьків. Мова про шанс потіснити конкурента.

На фоні цієї війни, замість активізації роботи по розробці власних дронів, можливо в кооперації з Туреччиною, замість роботи у напрямку модернізованих і ефективних (ефективних в т.ч. фінансово, бо ніхто не хоче розмінювати дорогі системи ППО на дешеві дрони, ситема має бути дешевою) систем захисту від дронів, Україна бере у Британії кредит для виробництва… катерів.

Ми маємо унікальний шанс збільшити обороноздатність держави і заодно поліпшити торгівельний баланс, натомність робиться все навпаки. :(

Ну потрібно ж вміти розставляти пріоритети. Це порівняно нова ніша на ринку і попит на товар буде лише зростати. Але вже «завтра» на цей ринок так просто не зайдеш.

Тим паче, що українська армія має реальний полігон (Донбас) для випробувань даної техніки: чудовий шанс зберегти життя військових і «заробити на війні».

 

Щодо «опитування» - 2

15 октября 2020, 17:30   + 60 голосов 2 комментария

Якщо ви вважаєте моє вчорашнє визначення цієї, кгм, ідеї занадто коротким (5 символів), то можете почитати розгорнуту версію від іншого автора. Я наведу тут лише її частину:
Во главе страны оказались умственно неполноценные люди. Это я сейчас не чтобы оскорбить. Это я официально заявляю — сознание и когнитивные способности людей, оказавшихся у власти в критический период, застопорилось примерно на уровне пятнадцатилетнего подростка.

 

Щодо «опитування»

14 октября 2020, 21:55   + 30 голосов Написать комментарий

КГ/АМ

* Навіть не знаю, чи можливо описати точніше.

 

Сєнька бєрі мяч фо ЗЕ інтервью

12 октября 2020, 21:18   + 45 голосов 2 комментария

Нікчема навіть англійською спілкуватись не спроможне.
42 роки — молоде (як для політика) покоління.
А за всіма атрибутами — дрімучий совок.

https://www.youtube.com/watch?v=Bc0G0Y7Rubc

 

Непереможна вірменська армія (війна 1991-1994)

12 октября 2020, 11:14   + 30 голосов Написать комментарий

Там, конечно, оказались никакие не армяне, там оказались псковские десантники ...

 

Донбас це Азербайджан

10 октября 2020, 17:52   + 90 голосов Написать комментарий

Багато хто сильно збудився через успіхи азербайджанської армії і вже збирається звільняти Донбас. Тому я, як завжди, пропоную провести порівняння і зафіксувати очевидне. :)

1. Кількість населення.
Вірменія — 3 000 000, Азербайджан — 10 000 000 (в 3+ рази більше). У нас ситуація зворотня: 40 000 000 проти 140 000 000 у Московії — в 3+ рази менше.
2. ВВП.
Вірменія $13 млрд, Азербайджан — $48 млрд. Україна $150 млрд, РФ — $1700 млрд.
3. Підготовка.
Азербайджан готував свою армію до сьогоднішнього успіху майже 30 років. Це за наявності традиційної переваги по пп.1 та 2. Там воює ціле нове покоління людей (!).
4. Карабах має погане сполучення з Вірменією, а сама Вірменія залишилась без сполучення зі своїм союзником, Московією.
Донбас має чудове сполучення з Московією і це сполучення не зникне ніколи.
5. Запаси техніки у вірмен обмежені. Запаси ж техніки у московитів для війни в масштабі Донбасу умовно нескінченні.
6. Поточна ситуація унікальна. Ми живемо в часи технологічного прориву у вигляді появи у промислових масштабах нового виду ефективної зброї — ударних безпілотників. І так сталось, що Азербайджан має цю зброю, а Вірменія не має ні безпілотників, ні ефективних засобів протидії. Але вже «завтра» такі ефективні засоби протидії будуть розроблені і стануть доступними «широким масам». Приберіть байрактари, і Азербайджан не зміг би досягти таких успіхів — навіть за умов тотальної переваги у кількості населення, грошей і техніки. Коли буде наступний такий прорив — ніхто не знає. А яка ймовірність того, що нову супер-зброю отримає саме Україна і її не буде у Московії?
7. Суть існування Московії це війна. Ми можемо скільки завгодно сміятись з поїдання млинців з лопати, але московити вміють, і, головне, люблять воювати. При всій свої відсталості, ресурси для війни вони знайдуть завжди. На відміну він адекватних людей, вони готові покласти все заради війни. На відміну від вірмен, які вирішили зекономити.
8. Московія має ядерну зброю. А Вірменія не має чим погрожувати (навіть віртуально).
9. В Азербайджані майже нема людей, які хотіли б, або були б не проти жити під вірменською окупацією. В Україні таких від 30% населення.
10. Активну роль в деокупації Карабаху грають переселенці та їхні нащадки. Наші переселенці (в середньому) не горять бажанням визволяти землі, з яких вони виїхали.
11. Окуповані райони Карабаху, на яких раніше проживали азербайджанці (а це величезна територія, яка за площею більша за заселений вірменами Нагірний Карабах, з якого все почалось) нині майже абсолютно порожні. А з місць, заселених вірменами після вигнання азербайджанців, після деокупації вірмени виїдуть, це очевидно. В результаті туди масово поїдуть заселятись азербайджанці.
А хто буде заселяти Донбас? Переселенці назад просто так не поїдуть. Решта теж. Уявіть: після деокупації Донбасу у вас буде можливість приїхати у заселений ватним, московитським, з промитими московською пропагандою, бідним, криміналізованим населенням. З величезною кількістю легкодоступної зброї. Ви поїдете туди?
12. Як було сказано — багато вірмен виїде з деокупованої території. А з Донбасу ніхто не виїде. З гуманістичної точки зору це добре. Але всі ці люди голосуватимуть за черговий «Окупаційний Блок Зе Життя». При нашому хиткому балансі виборців це може стати катастрофою для держави. Станом на сьогодні Україна просто не здатна переварити окуповані території.
13. Організація.
Азербайджан вимкнув Інтернет у перші дні операції. Азербайджанське ТВ постійно веде роз'яснювальну роботу з населенням: не поширювати інформацію про військових, про втрати, не поширювати відео/фото з прифронтової зони, не видавати розташування і т.д. і т.п. Я не пам'ятаю такого у нас — а хіба важко було ганяти такі ролики під час активних військових дій? Скільки народу загинуло через халатність, хуженєбудєт, ітаксойдьот, попріколу, через фоточки, відосікі і запеленговані просто дзвінки ...
14. Довіра.
Україна до такого не готова. Наш типовий мешканець не має довіри до влади і всюди бачить зраду. Більше того, він (мешканець) самому собі не довіряє. :) Хоча, потрібно відзначити, що довіру влада має заслужити. Але і мешканці мають заслужити довіру влади.
Це із розряду «шведської моделі боротьби з вірусом» яка у нас неможлива. Так само (на сьогодні) неможлива у нас і «деокупація по-азербайджанськи".

Висновок: Азербайджан грамотно використав наявні переваги, методично готувався, забезпечив тотальну перевагу і, що дуже важливо (!), вчасно (не проспав) використав момент слабкості супротивника і унікальну технологічну можливість для вирішення поставленої стратегічної задачі. Така сукупність факторів буває, мабуть, раз на століття. Це, до речі, сильно контрастує з роботою зебілів, які девальвують гривню на тотальному позитиві.

Україна — не Росія.
Білорусь — не Україна.
Україна — не Азербайджан.

Тому розслабтесь, панове. У даному випадку нам залишається виключно роль вуаєристів. :) Насолоджуймося вправною роботою азерів.

 

Перемир'я

10 октября 2020, 15:41   + 45 голосов 16 комментариев

Цікаво буде поспостерігати за результатами перемир'я у Карабаху. Судячи з наявних даних, поки що гра йшла в одні ворота. Азербайджан методично винищував техніку супротивника, а резерви Вірменії далеко не безмежні. Тому у багатьох виникає питання — навіщо азери погодились на припинення вогню і як довго воно може протриматись?

  1. Обом сторонам потрібен час на перегрупування та підтягування резервів. Основне питання у такій ситуації — у кого скільки тих резервів залишилось і скільки залишилось грошей для ведення війни?
  2. Сьогодні зранку, до початку перемир'я, обидві сторони по-максимуму обстрілювали позиції противника. Така поведінка означає, що реального бажання дотримуватись перемир'я поки нема. А тут є можливість викластись по повній, бо під час перемир'я підвезуть нову техніку та боєприпаси, а також, винищивши техніку супротивника можна потім помоніторити як швидко він її замінить і оцінити його поточні можливості.
  3. Ходять слухи, що Московія зробила Азербайджану пропозицію від якої неможливо відмовитись: у Вірменії розташована військова база РФ і, мовляв, Московія пригрозила відправити особовий склад цього угруповання у відпустку до Карабаху.

П.3 дуже цікавий. Як я писав раніше, через свою агресивну політику Московія втратила нормальне сполучення з Вірменією. Тобто задіяти вона може лише вже наявну на території Вірменії техніку та військових. За наявними даними це ~ 4 000 московитів.

З одного боку, звучить нібито це небагато. З іншого боку, заявлена чисельність армії Вірменії 45 000, Азербайджану — 130 000, участь у бойових діях бере лише частина, все населення Нагірного Карабаху до 150 000. Тому для такої місцевості 5 000 це серйозне підкріплення, особливо якщо пропустити, що московити добре укомплектовані технікою.

Припускаю, що така погроза справді могла зупинити Азербайджан. І найцікавіше починається саме зараз. Напевне Азербайджан зараз активно консультується з турками на предмет того, чи збережеться перевага азерів у випадку втручання московитських іхтамнєтів, чи буде вона достатньою, чи зможе Туреччина поставити достатню кількість озброєння для знищення ще й московського угруповання. Якщо військові скажуть «так», тоді звільнення окупованих територій продовжиться. І у такому випадку цікаво буде подивитись вже на реакцію Московії.

 

Те, про що так довго говорили більшовики ...

10 октября 2020, 11:24   + 0 голосов Написать комментарий

У Києві збільшили кількість ліжок: Олександрівська клінічна лікарня м. Києва — +70 (з 430 до 500), Київська міська клінічна лікарня №4 — +60 (з 395 до 455).

 
 

Майстерність не проп'єш - 2

8 октября 2020, 17:13   + 15 голосов Написать комментарий

Щойно я опублікував допис, надійшла свіжа статистика від митників.

За 9 місяців поточного року в Україну імпортували товарів на понад $38 млрд (у порівнянні з аналогічним періодом 2019 р. імпорт зменшився на $5,1 млрд або на 11,8%⬇).

Експортували з України на $35,1 млрд (зменшення експорту склало $2,1 млрд або 5.6%⬇).

Таким чином, торговий баланс у 2020 (за перші 9 місяців) покращився на $3 000 000 000.
А що відбулось з гривнею?
Отож. Думай-те. Хоча ні, думати вже запізно: тепер можете розслабитись і намагатись отримувати задоволення.

 
Страницы: 123456