Rebel
Rebel
Зарегистрирован:
27 ноября 2009

Последний раз был на сайте:
24 июля 2021 в 11:02
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 52485
Подписчики (87):
viktory2001
viktory2001
15 лет
Igoc1975
Олігарх .
45 лет, Львів
987
987
meag
meag
48 лет, Вараш
Mandarinka2013
Mandarinka2013
90 лет, Киев
uliymua
uliymua
yakost
yakost
slexus
slexus
shtanc
shtanc
Oksana77777
Oksana77777
42 года
wadoss
wadoss
киев
frollof
frollof
все подписчики

Rebel - блог

Пол:
мужской
Город:
Київ
Место работы:
IT
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

І знову про цифрову аутентифікацію

16 июля 2021, 21:28   + 0 голосов 8 комментариев

Питання по діджиталізації.

На https://portal.pfu.gov.ua/ бачу 2 «нормальні» варіанти реєстрації: 1) КЕП/ЕЦП 2) id.gov.ua. Який варіант порадите використовувати, та чому?

1) По ЕЦП знайшов таку інструкцію.
2) А id.gov.ua, як я зрозумів, працює через BankID: BankID використовується для реєстрації на id.gov.ua, а потім id.gov.ua використовується для portal.pfu.gov.ua.

 

Формат глобальної кризи

9 июля 2021, 10:45   + 30 голосов 1 комментарий

Було «цілком очевидно» (с) :), що пандемія COVID-19 не пройде безслідно для світової економіки. Від початку експерти та «експерти» малювали різні прогнози щодо падіння та подальшого відновлення.

Наразі схоже, що ймовірний сценарій це подвійне дно:

1. Обмеження логістики вдарило по економіці.
2. Проблему залили баблом, що дозволило мінімізувати спад.
3. Після скасування обмежень вилізла скажена інфляція (яку дехто сприймає як глобальне відновлення економіки — ВВП ж росте!).

В результаті виникло щось типу бульбашки, але за допомогою незвичного механізму і у неймовірно короткий термін. Як вона може луснути:

4. Кран з баблом прикручують (ФРС вже морально готує ринок до цього).
5. Активи просідають у ціні.
6. Бізнес/спекулянти, які виросли виключно за рахунок роздутих цін, починають вилітати в трубу.
7. В якийсь момент процес (вильоту гравців) набуває лавиноподібного характеру.

Загальна концепція: криза виникає не у момент обвалу економіки від обмежень пересування, а внаслідок перегріву економіки після зняття цих обмежень. Психологічно цей момент також є правильним: настрій «народних мас» на підйомі, всі бачать зростання та очікують на його продовження.

Питання: чи є шанси у світової закуліси (ФРС & Co) здійснити м’яку посадку перегрітої економіки?

 

Результат

29 июня 2021, 22:26   + 30 голосов 2 комментария

Вже давно припинив активно цікавитись футболом. І тому нещодавно отримав цікаві відчуття. Глюк в Матриці.

Останнім часом багато часу зайнято роботою і «справами по господарству», тому іноді надовго відключаюсь від соцмереж (до речі, рекомендую — корисна штука). Знав, що наша збірна гратиме перший матч проти Нідерландів. Через кілька днів після матчу відкриваю Twitter, а там — «яку гарну гру показала збірна України», «чудовий матч» і все в такому ж дусі. Ну, думаю, невже, обіграли?! Але ні, виявляється програли. Все як завжди, як і багато років тому, в часи, коли Динамо громило Барселону.

Власне, це історія нашого менталітету у багатьох сферах, а футбол — лише гарна ілюстрація: «гарна» гра, багато галасу, і… відсутність результату. Щось із цим потрібно робити. :)

 

Справжня зрада

29 июня 2021, 10:34   + 45 голосов Написать комментарий

Вагнергейт таки наздогнав Зе, тому після довгого прикидання шлангом він вирішив зіграти на випередження і самостійно зізнатися. У відпускний сезон. Після(між)ковідний період, коли нікого нічого не цікавить крім відпочинку або дачі. Тим паче, що навесні Грозєв обіцяв випустити кіно влітку. І, очевидно, дотримає слова.

Багато чого вже сказано і ще буде сказано. Хтось скаже, що це необережність недосвіченого Бубочки.

Сам Зе каже, що, мовляв, садити літак було б нецивілізовано (киває в сторону Лукашенка) і що то «на Україну давили ззовні», а він (чи «вони» — бо це воно завжди каже про себе «ми»), весь такий твердий і непохитний вирішив не прогинатись і скасував операцію.
Тобто знову прикидається шлангом.
По-перше, це суцільна маніпуляція: 1) Україна садила б літак без погроз його збити, 2) нам можна дещо більше ніж Лукашенку, 3) затримували б не журналіста а 33 терористів 4) то був рейс Мінськ-Стамбул і терористів міг прийняти Ердоган і передати нам.
По-друге, для припинення операції незламний найвеличніший лідер сучасності мав би просто сказати тверде і непохитне «ні», а не здавати інформацію союзнику ворога.
По-третє, Зе любив робити обміни з РФ. Так любив, що пролюбив весь обмінний фонд (створений цинічним баригою) і тепер (вже давно) обмінів нема. А 33 терориста — гарне поповнення обмінного фонду. Зе сам позбавив себе можливості проводити обміни.

Можна ще багато написати. Можна подискутувати, чи грамотно Зе обрав час для зізнання, чи вдасться йому зараз вийти сухим з води і т.п. Але я не бачу у цьому сенсу.
Він перейшов межу, точку неповернення. Це звичайнісінька державна зрада. А зрадник є звичайнісіньким ворогом України.

P.S. Якщо хто хоче поблювати, то от вам чудове минулорічне «інтерв’ю», яке бере агент Люся: youtube. Воно й тоді виглядало як шмат дечого. А нині й поготів.

 

Післяобідня ложка

23 июня 2021, 22:12   + 60 голосов Написать комментарий

Дуже сумно чути позитивну оцінку зустрічі Байдена та Путіна від журналістів П та Ц. Маю на увазі скасування додаткого пакету військової допомоги, про яке написала Politico. Журналісти кажуть, що зради нема, оскільки додаткова допомога була б потрібна на випадок відкритого нападу РФ. А оскільки на зустрічі Б та П домовились залишити поточну ситуацію без змін, то й додаткове озброєння Україні не потрібне. А якщо РФ нападе, от тоді ця додаткова допомога буде направлена до України.

Дивна логіка у журналістів. Згідно статті Politico додатковий пакет військової допомоги включав у себе засоби ППО (без згадки конкретних моделей).

Засоби ППО потрібні для стримування саме відкритої масованої атаки проти України. Це реальний запобіжник. Повітряний підготовчий удар по Україні триватиме не більше однієї доби. Для чого і для кого поставляти ці засоби ППО після початку атаки — загадка. Тим паче, що мало поставити засоби ППО: потрібно навчити особовий склад роботі з ними, інтегрувати в загальну систему оборони, провести маневри для перевірки отриманих навичок, розгорнути склади із запчастинами, підготувати сервісників… Це робота далеко не на один день.

Натомність нам кажуть, що Б та П домовились про відмову РФ від подальшої ескалації.

В сухому залишку: РФ провела підготовку, Україна не отримала додатковий реальний фактор стримування РФ, зате є «домовленість». Як відомо, домовленість з РФ не варта паперу, на якому вона укладена (доведено Будапештським меморандумом). А ця домовленість і на папері не зафіксована — і цінність її відповідна.

 

Привиди приводів vs реальність

23 июня 2021, 21:34   + 0 голосов Написать комментарий

Дуже сумно, то там то тут, чути у 2021 році заклики чогось не говорити або чогось не робити, бо це може дати привід РФ напасти на Україну. Напад здійснюється за наявності реальних умов для успіху і на основі оцінки реальних факторів. Крапка.
А привід ...
За наявності умов для успіху привід буде знайдений. І навпаки — за відсутності таких умов, буде знайдений привід не атакувати.
Висновок простий: потрібно робити реальні речі для зміни реального співвідношення сил на свою користь. І менше мучити язик пустопорожньою балаканиною про приводи.

 

BankID

17 июня 2021, 13:21   + 0 голосов 8 комментариев

Панове, поясніть по BankID та іншим ЕЦП. От, наприклад, 1551.gov.ua пропонує на вибір 3 варіанти: заповнити інфу вручну, або надати доступ до даних про себе через BankID чи НБУ ID.
1) «НБУ ID» — це хіба не той самий BankID?
2) Якщо я даю сторонньому сайту доступ до даних через BankID Приват, то чи можу я обмежити список доступної інформації?

З bankid.org.ua:
Банк передає державному сайту необхідну інформацію (наприклад, П. І. Б. і скановану копію паспорта)

Я вважаю, що далеко не всім системам потрібно мати доступ до мого ІПН, всіх паспортних даних і т.п. У випадку того ж 1551 достатньо знати мою адресу прописки.

Цікавлять ваші думки по темі і біля неї — досвід використання, що варто використовувати, а з цим не зв’язуватись і т.д. і т.п.

 

Проблема 89

12 июня 2021, 9:13   + 45 голосов 4 комментария

Якщо хтось користується Firefox і після оновлення до версії 89 відчуває, кхм, певний дискомфорт ...

  1. В рядку адреси набираєте about:config.
  2. Знаходите параметри за словом «proton», для всіх де true міняєте на false.
  3. browser.newtabpage.activity-stream.newNewtabExperience.enabled також false.
 

Трам-пам-пам

20 мая 2021, 10:22   + 0 голосов Написать комментарий

Місяць тому я написав про збільшення активності бойових дій на Південному Сході України після відходу Трампа.

Портніков говорить, що активність бойових дій на Близькому Сході не залежала від президента Штатів, але при цьому сам же наводить статистику, за якою при президенті-республіканці кількість обстрілів Ізраілю була в рази меншою ніж при демократах.

У світлі цих фактів значно тривожніше виглядає речення з прощальної промови Трампа: I am especially proud to be the first president in decades who has started no new wars.

 
 
Страницы: 123456