mincurrency
Мінфін про Валюту Мінфін про Валюту
Зарегистрирован:
11 ноября 2020

Последний раз был на сайте:
15 января 2021 в 17:54
Просмотров профиля:
Сегодня: 1
Всего: 1831
Подписчики (8):
dariiamekhgmailcom
D Mekh
21 год
Shir
Shir
21 год, Днипро
marinadsv
marinadsv
blaze31
blaze31
twice
twice
ag11121967
ag11121967
91113173
Станислав Туголуков
kshymchak
Катерина Шимчак
Киев

Мінфін про Валюту - блог

Место работы:
Мінфін про Валюту
E-mail:
auction@minfin.com.ua
Офіційний блог сайту Мінфін про наші валютні сервіси. Тут ми розповідаємо про всі зміни і збираємо ваш фідбек.
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

Як отримати більше переглядів на оголошеннях

15 января 2021, 12:31   + 0 голосов Написать комментарий

В середньому одне оголошення на Валютному аукціоні збирає близько 3-5 переглядів на день. Якщо ви хочете збільшити кількість переглядів, рекомендуємо прокачати облікові записи (обмінникам) та оголошення (звичайним та PRO-користувачам).

Що можна зробити власникам облікового запису типу «Обмінник»:

 1. Додати фотографію пункту обміну. Користувачі більше довіряють обмінникам, які розміщують реальні фото на впізнаваній місцевості. Щоб додати фото, перейдіть до редагування оголошення (значок «олівець») у вкладку «Фотографії» та прикріпіть найкраще фото вашого обмінного пункту.
 2. Додати опис послуг. Сервіс не може передбачити всі унікальні особливості вашого пункту обміну, але ви можете вказати їх власноруч. Щоб додати опис, перейдіть до редагування оголошення (значок «олівець») у вкладку «Параметри». У графі «Додаткові параметри» опишіть ваш пункт обміну.
 3. Вказати графік роботи пункту. Це необхідно для того, щоб сервіс міг давати підказки користувачам щодо вашого часу роботи.
 4. Вказати місце розташування. Користувачі люблять прокладати маршрут до пунктів обміну, які вони обрали. Вкажіть адресу вашого обмінника, щоб сервіс міг прокладати маршрут і до вашого пункту обміну.
 5. Користуватися автопідняттям. Автопідняття – це функція, доступна всім пунктам обміну на Валютному аукціоні. Оголошення від вашого обмінного пункту буде підніматися нагору списку кожні 5 хвилин, ніби ви щойно опублікували його. У такого оголошення більше шансів потрапити у поле зору клієнтів.
 6. Виділити оголошення. Оголошення можна виділити кольором серед інших. Це платна функція.

Що можна зробити власникам облікового запису типу «PRO-користувач»:

 1. Вказати місцезнаходження (найближче метро та/або адресу). Вкажіть район, у якому вам зручно буде обмінювати валюту – це допоможе зв’язатися з людьми, які також проживають в даній місцевості. Важливо: щоб угода пройшла безпечно, рекомендуємо робити наступне: обмінювати валюту в людних місцях вдень (ні в якому разі не погоджуйтеся їхати вночі за невідомою адресою!) та приходити для обміну з другом або колегою. Так ви зможете відчути себе більш захищеними.
 2. Користуватися автопідняттям. Автопідняття – це функція, доступна всім PRO-користувачам на Валютному аукціоні. Оголошення буде підніматися нагору списку кожні 5 хвилин, ніби ви щойно опублікували його. У такого оголошення більше шансів потрапити у поле зору клієнтів.
 3. Виділити оголошення. Оголошення можна виділити кольором серед інших. Це платна функція.

Що можна зробити власникам облікового запису типу «Звичайний користувач»:

 1. Вказати місцезнаходження (найближче метро та/або адресу). Вкажіть район, у якому вам зручно буде обмінювати валюту – це допоможе зв’язатися з людьми, які також проживають в даній місцевості. Важливо: щоб угода пройшла безпечно, рекомендуємо робити наступне: обмінювати валюту в людних місцях вдень (ні в якому разі не погоджуйтеся їхати вночі за невідомою адресою!) та приходити для обміну з другом або колегою. Так ви зможете відчути себе більш захищеними.
 2. Підняти оголошення. Це платна функція, яку можна використовувати необмежену кількість разів протягом дня.
 3. Виділити оголошення. Оголошення можна також виділити кольором серед інших. Це платна функція.

Вдалих угод!

 

Пост-звіт: робота над Валютним аукціоном та реакція на ваші коментарі

25 декабря 2020, 14:40   + 35 голосов Написать комментарий

Пройшов місяць з моменту, як було перезапущено Валютний аукціон. Для багатьох його трансформація стала шоком: відтепер звична для всіх дошка оголошень перетворилась на сервіс з додатковими функціями та можливостями.

Нам важко було прийняти рішення стосовно змін в той час, як інші сайти залишили все як є. Однак на ринку стало з’являтися все більше нових користувачів, які цікавляться пошуком обміну валют онлайн, і це підштовхнуло нас діяти. Тепер резиденти Валютного аукціону мають змогу запропонувати новій, діджиталізованій аудиторії те, що вона шукає – безпечний обмін валют.

Зараз жоден нелегальний пункт обміну не може потрапити до вкладки з обмінниками, адже без ліцензії в ній неможливо зареєструватися. Таким чином ми убезпечуємо користувачів та зберігаємо репутацію ліцензійних пунктів обміну, як раніше мали конкурувати з нелегальними колегами по ринку із завищеним курсом в одній і тій же вкладці. Також до сервісу тепер долучаються ті, хто хоче звернутися за обміном у банк, а вже ті, хто оцінюють та розуміють всі ризики, шукають приватних осіб для обміну валюти.

Розвиток неможливий без змін, а зміни не завжди даються легко. У сервісу був ряд недоліків та багів, які нам не вдалося відловити під час бета-тестування. Однак ми активно працювали над їх усуненням.

Наразі ми розв'язали такі проблеми:

 1. збільшили кількість нулів після коми у курсах валют (тепер курси валют показуються більш точно);
 2. усунули проблему із заповненням курсів (дані по курсах валют у постійних оголошеннях пунктів обміну не зберігались, наразі цей баг усунено);
 3. розширили інформацію про дату закінчення підписки і суму списання у особистому кабінеті;
 4. додали можливість редагувати ім'я для користувачів PRO-версії приватних осіб;
 5. налагодили роботу статистичних даних (коректний показ графіків і курсів).

Також ми додали:

 1. фільтр оголошень по станціях метро;
 2. нові крос-курси та криптовалюти.

Зокрема, хочемо подякувати користувачам Hauzer, bankir2015, SlavaObmen, Lana Lviv, kazanaha, wadoss, та багатьом іншим за пропозиції щодо покращення сервісу. Ваша участь спонукає нас працювати над сервісом вдвічі продуктивніше!

2020 рік добігає кінця, і він був важким для всіх без виключення. Однак ми віримо, що труднощі загартували нас, і у 2021-й ми увійдемо сильними та готовими до будь-яких звершень.

Команда Валютного аукціону бажає вам залишатися такими ж безкомпромісними та критично мислячими, якими ви є зараз. Саме така аудиторія спонукає нас виправляти помилки, прагнути до більшого та розвиватися й надалі.

Зовсім скоро опублікуємо новий звіт з виконаними роботами.

Вдалих свят!

 

Оновлення Валютного аукціону

30 ноября 2020, 18:19   + 0 голосов 49 комментариев

Отакої!

Відсьогодні всім нашим користувачам доступна нова версія сервісу «Валютного аукціону» — «Валютний аукціон 2.0».

ЩО ЗМІНИЛОСЯ:

Нові типи організацій

У попередній версії Валютного аукціону всі оголошення були нерубрикованими.
Однак зараз Валютний аукціон перетворився на сервіс із широкими можливостями. Всі оголошення розділені на три категорії:

 • банки,
 • обмінники;
 • приватні особи.

Прокладання маршруту

Відтепер ви можете прокласти маршрут до пункту обміну або банку, чиє оголошення вам сподобалось.

Можливість пошуку оголошень з фільтрами

Є старі купюри, яку ви бажаєте обміняти? Чи розглядаєте лише пункти обміну валют, де є кімната перерахунку і відеоспостереження? Вкажіть ці та інші параметри, і Валютний аукціон допоможе знайти пункт обміну, який відповідає вашим запитам.

Компактний режим

Якщо вам хочеться бачити більше оголошень на дошці Валютного аукціону — увімкніть компактний режим! Він допоможе вам осягнути ще більше пропозицій та обрати найвигіднішу з них.

Валютний аукціон 2.0 допоможе здійснити вигідний обмін валюти завдяки:

 • безпечності. Пункти обміну валют і банки надають нам ліцензії, які засвідчують їх законність;
 • геолокації. Сервіс покаже всі пункти обміну, відділення банків і приватних осіб, які розташовуються в заданій вами місцевості. А до обмінників і банків можна ще й прокласти маршрут;
 • оголошенням, які включають особливі умови. У розділі «Фільтри» вкажіть необхідні параметри, і Валютний аукціон допоможе знайти пункт обміну, який відповідає вашим запитам.

Що нового для PRO-користувачів Валютного аукціону:

 • розширений список міст (100+). До нас часто надходили прохання про додавання більшої кількості міст. Тому ми значно розширили список міст, додавши невеликі міста та обласні центри.
 • більше валют, у тому числі криптовалюти. Відтепер у сервісі можна розміщувати оголошення про 21 валюту, серед яких навіть біткоін.
 • розміщувати необмежену кількість оголошень на день, редагувати оголошення скільки завгодно, увімкнути автоматичне розміщення оголошення в топі раз на 30 хвилин у PRO-режимі за 980 грн на місяць.

Що нового для пунктів обміну:

 • необмежена кількість валют;
 • можливість додати декілька обмінників і керувати ними з одного облікового запису;
 • можливість редагувати оголошення скільки завгодно разів;
 • можливість розмістити фото пункту обміну, щоб допомогти клієнтам знайти саме його, а не обмінник конкурента;
 • один зручний кабінет для всіх пунктів обміну. Раніше потрібно було заводити декілька облікових записів для різних пунктів обміну і розміщували нове оголошення під купівлю і продаж кожної валюти. Відтепер усі пункти обміну можна вести з одного облікового запису.
 • легке та швидке редагування курсів. Щоб користувач побачив ваше оголошення, потрібно буде один раз заповнити профілі пунктів обміну, і після цього просто оновлювати актуальний курс. Ваші пропозиції будуть автоматично з’являтися на дошці оголошень.
 • відмітки на карті для прокладання маршруту. Користувачі бачитимуть пункти обміну, які знаходяться поблизу та навіть зможуть прокласти до обраного місця маршрут.

Корисні посилання:

Детальніше про тарифи для PRO-користувачів
Детальніше про можливості сервісу
Про те, як користуватися сервісом