cyzep
15 ноября 2017, 20:50
Строят в промзоне Отрадного массива, Соломенский район столицы — улица Качалова, 40. Причем промзона таки близко: авторынок, хладокомбинат и ж/д станция, а еще цементный завод «Полимин», от которого цементная пыль.
Планировки мне здесь нравятся — квартиры просторные, хоть и эконом-класс. Есть даже 5-ти комнатные, и двухуровневые (на 3 и 5 комнат). Еще огромный плюс, что в 2-х комнатных и больше квартирах — предусмотрены 2 сан.узла, полноценных 3-5 кв.метров — в разных частях квартиры, чтобы можно было разминуться)))
Предлагают скидку при 100 процентной оплате. Однокомнатные от 16300 кв.м. Чем больше комнат — тем дешевле. Только квартира будет без ремонта, только со стяжкой. Лифтов мало. Но мне там понравилось, уютно как-то. Парк не далеко.
Недалеко от этого ЖК строятся и построены ЖК «Микитська Слобода», ЖК «Отрадный», ЖК «Женева», ЖК «Л-КвартаЛ», ЖК «Смарт Хаус». Когда построят всё — могут быть пробки в часы пик. Скорее — будут)))

Но думать буду и рассматривать еще варианты по городу — это точно.
Bogdan Vaskovsky
10 ноября 2017, 21:52
Ходили пішки двома шляхами від метро: якщо йти по парку паралельно дорозі — вийшло далеко — майже 25 хв.
в теплу гарну погоду відмінно, парк красивий, класне чисте повітря, йти приємно було… але взимку або з сумками так не походиш)) швидший шлях вийде якщо піти уздовж стоянки, переходити ж/д шляхи і потім по доріжці через якийсь лісок… виходить 15 хвилин… але я б там ввечері не ходив, а дитину свою не пустив би навіть вдень туди…
але в принципі і маршрутки ходять близько від дому, при необхідності можна скористатися… з транспортом там не проблема…
Про ЛЕП… це головна причина по якій цей варіант для нас неприйнятний. навіть незважаючи на те, що дуже сподобався і парк і дендраріум поруч… по нашим нормам, звичайно, там все відповідає, але якщо враховувати, що в цивілізованих країнах допустима норма магнітного випромінювання в 10 разів менше, то мене дуже сильно насторожує така близькість до дому. тим більше, що навіть якщо на даний момент ближні ЛЕП резервні, це ще не означає що вони не будуть працювати в майбутньому як основні… ну, це звичайно не означає що все так погано. і безумовно для менш недовірливих там цілком буде комфортне місце для життя. я просто з недовірливих — не зміг би поруч жити з цими ЛЕПами за вікном ...)
Ответ застройщика
Обрий
IBKObrii
ІБК ОБРІЙ
14 ноября 2017, 17:43
Шановний Богдан, дякуємо за відгук! В свою чергу хочемо відзначити наступне.
Піклуючись про безпеку і спокій своїх інвесторів ІБК ОБРІЙ літом 2016 року звернулась до державного підприємства «Київський експертно-технічний центр Держпраці» з проханням провести дослідження електромагнітного поля, радіаційного фону і складу атмосферного повітря на будівельному майданчику житлового комплексу по вул. Тираспольська, 43 в Подільському районі Києва.
Згідно з результатами досліджень на території розташування паркового кварталу не виявлено негативного впливу на організм людини від ліній електропередач.
Були проведені виміри в різних точках будівельного майданчика: місці будівництва дитячого майданчика, прилеглих до ЛЕП територій житлових будинків, на рівнях різних поверхів житлових приміщень, в також місць, де будуть розташовані офіси, та інфраструктурні об’єкти. Виміряні значення порівнювались з гранично допустимими рівнями. Можемо заспокоїти всіх, що отримані дані в сотні та тисячі разів нижче норм.
Також буди перевірені радіаційний фон та концентрація шкідливих речовин.
Радіаційний фон відповідає вимогам норм радіаційної безпеки, а концентрація шкідливих хімічних речовин в атмосферному повітрі не перевищує гранично-допустиму концентрацію.