Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
IraKravchuk
1 сентября 2020, 15:24
Раджу їхати на ексурсії до жк, читати уважно документи і спілкуватись з представниками.
Особисто мені сподобався жк Нова *** -заспа, місце положення зручне та цікаве планування побудови. Йдуть на зустріч в плані покупки квартири.
SergeyBilov
25 августа 2020, 19:09
Ищу хорошую квартиру за выгодную цену.
Данный жк понравился местоположением и развитой инфраструктурой, близко к городу
VladimirZov
18 августа 2020, 14:46
В зв*язку з останніми подіями і карантином, прийшлось «прижати трохи хвоста» з витратами. Але в моїх головних цілях купити житло. Даний застройщик запропонував вигідні умови придбання та і локація крута, траса вільна, швидко добиратись в місто. Схиляюсь до покупки кв в Новій *** -Заспі
Sonya12
29 июня 2020, 21:41
много начиталась о застройщике, пока сама лично не поехала и не проверила все. документы в порядке, стройка объектов идёт полным ходом (была в Ходосовке). в отделе продаж все показали и не осталось ощущения, что тебя где-то намахали.
мне — лайк. думаю об инвестиции в жк
Vryashnik
19 мая 2020, 21:36
мені подобається те, що тут все поруч, і дуже зручно добиратись до Києва. природа навколо надихає) і завжди можна швидко дістатись до роботи)
Anton82
25 апреля 2020, 21:33
недавно приобрели жилье в новой конче -заспе. долго думали, но здесь потрясающая природа и холмы ходосовские, нет высоток, в общем, ляпота)) поэтому остановились на нкз и ни разу не пожалели!
PavelMitrohin
23 марта 2020, 11:32
У меня сложилось положительное впечатление от застройщика. Ответили на все вопросы, документы предоставили, прошлись по комплексу, подобрали варианты и предложение. Мне лично подходит, и размещение, и цена, и то, что стройматериалы качественные, все делается на долгие годы. Скажу, что в этом направлении более оптимального варианта жилья, я не нашел.
OlenaKravec
16 марта 2020, 12:27
Удачное место положение этого Жк и выгодные условия продажи, склоняют к выбору купить здесь кв. Так же интересный дизайн городка в сочетании с красивой тихой природой, выставляют комплекс в выгодном свете.

Приглянулась мне Новая *** -Заспа
Vlada0210
6 марта 2020, 14:05
Добрый день,

У меня квартира в доме Подкова (ЖК Спутник), так дом не сдаётся больше 2-х лет. Кормят обещания. Задумаетесь прежде чем покупать у этого застройщика жильё.
MarinaKobzar
2 марта 2020, 9:41
Планирую брать кв в этом комплексе. Развитая инфраструктура, свободная трасса, удобно и быстро можно добраться к городу. В тоже время нет этого бешеного шума мегаполиса, красивая природа и дизайн
LudaKravchuk
22 февраля 2020, 11:44
Выбрала Новую *** -Заспу за приемлемые цены, свободную трассу и расположение. Выгодные условия покупки кв, до города 20 мин езды, хорошо развита инфраструктура
EvgeniyaZhi
16 февраля 2020, 20:26
1-Надійний забудовник
2-Ніякого людного балагану
3-Свіже та чисте повітря
Однозначно рекомендую!!!
signalist
7 февраля 2020, 20:06
Інвестував у минулому році в ЖК «Власна». Вніс частину коштів з розстрочкою на пів-року. На протязі часу до внесення остаточної суми моніторив хід будівництва а також відгуки на форумах, наприклад на domik.ua. Здача об'єктів затримується навіть не на місяці, а на роки! Пропало будь-яке бажання продовжувати стосунки з цим забудовником — написав заяву на повернення коштів. Забудовник не виконав умови договору, гроші не віддав. Мабуть, хоче їх привласнити. На мій погляд, ця ситуація відображує порядність компанії забудовника та її керівника. Досить показово, щоб не ризикувати, інвестуючи в будівництво, яке виконує ТОВ «АВМ девелопмент груп».
Gomonova
1 февраля 2020, 13:28
Відповіли доступно і ґрунтовно на всі запитання, які у мене були щодо забудови, у яку планую інвестувати. Провели екскурсію містечком. Досить непогано! І підходять до зведення будинків відповідально. щоб не будувати на швидку руку аби як, а зробити якісно і на роки. Тішить, що у нас в Україні є подібні відповідальні забудовники!
Kokhanskiy
4 января 2020, 11:50
наскільки знаю, компанія вже давно на ринку. розповім власні враження від спілкування з відділом продажу. я лишив заявку на сайті і мені одразу перелтелефонувала мила жіночка. я вказав сумму, яка для мене комфортна і мені підібрали декілька варіантів квартир, а також розповіли умови розстрочки. чесно, сумнівався спочатку. вирішив поїхати і подивитись, що ж за комплекс і взагалі, чи варто вкладати у цю нерухомість.
за запитом надали всі документи на дозвіл будування, був приємно вражений уважністю до деталей з боку працівників. незважаючи на пізній час, ми говорили достатньо довго, поки я не дізнався всіх деталей. не часто побачиш такий рівень обслуговування! тому, сміливо можу сказати, що компанія дійсно сучасна і працюють там професіонали)
тож, звісно маю ще подумати, але рішення внутрішнє вже прийняв)))
kateryna12
4 декабря 2019, 11:25
Живу у Новій *** -Заспі, і скажу, що жити тут, і у місті — дві абсолютно різні речі)) Так, звісно місто має свої переваги, так як метро, і… всьо)
Зараз на території новобудови є салон краси, садочок, кав'ярня, поруч — мегамаркет, і Мануфактура! звісно, ціни на одяг там хмарні, але це таке, за 15 хв на авто можна дістатись Оушен Плази))
Щодо транспорту, на авто звісно зручніше, але тут ходять постійно маршрутки до мануфактури від Видубичів, здається. Траса завжди вільна)
Природа тут головне! Скільки зелені, спокою і затишку — те, що я давно шукала.
Комунікація із забудовником у нас відбувається постійно, проблем, які б не вирішились ще не було)
Verkhoglyad
29 ноября 2019, 16:56
Общался с отделом продаж от АВМ, С Новой Конче-заспой. Очень приятные люди, видно сразу специалисты! Долго расспрашивал об документации, разрешениях, все объяснили, показали, даже на стройку провели и показали материалы :) Остался под приятным впечатлением! Думаю приобрести здесь таунхаус)
Parameeva
20 ноября 2019, 15:31
Приятно была удивлена после встречи с застройщиком. АВМ строят в нескольких районах, нам с мужем приглянулся в направлении Обуховского шоссе.
На осмотре предоставили все документы и разрешения на стройку, сходили на объект — тоже очень понравилось, особенно местность! Быстро добираться к городу, учитывая, что были мы там как раз в час пик.
Думаем инвестировать в квартиру в Новой *** -Заспе)
Oleh12
8 ноября 2019, 10:30
Вирішили придбати і собі таунхаус, щоб мати змогу проживати поруч з рідними, плюс, тут дуже якісна інфраструктура і швидко добиратись до міста.
VikaUmka
30 октября 2019, 13:52
Были с мужем недавно на осмотре в Новой Конче -Заспе. Понравилась очень местность, живописно и нет потока машин, по трассе мы доехали за 10 минут от Киева!

На въезде — пункт охраны и видеонаблюдение. Застройка малоэтажная и сразу ощущается простор. Провели экскурсию по квартирам, рассказали, из чего строится дом, показали визуализацию, как вообще будет выглядеть комплекс. Пока думаем над квартирой или таунхаусом)) Очень понравилось то, что у каждого есть свой дворик и место для парковки.

Нас комплекс впечатлил)
Страницы: 12