Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Подвійна франшиза від ТАС або мінус 18% від страхового випадку)

1/5
matveevich2024-04-03 20:48:49
Це дно!
Справа 04235/20/2024/46

При виторможувані на ожиледеці розгарнуло машину з висуванням передньої частини кузова на ліву смугу, на якої нікого не було. Через десять секунд автівка їдучая по лівій смузі не змогла зупинитися і вдарила машину в ліве крило. З учасником в дтп оформили європротокол, в якому обирається тільки малюнок з фактичним розташуванням машин.

Коли завітав до цієї адреси Світлана Галагуз повідомила мені про мою винуватість в ДТП, без зайвих питань. Ціна цієї вини 2500 грн. (франшиза) якою не було б в випадку відсутності вінуватості. На мої оскарження вона відповіла «ви самі обирали хто вінуватий в європротоколі».

Після двох тижнів очікування та експертизи з експертом від ТАС на станціїї тех обслуговування, Світлана Галагуз скидує повідомлення у вайбер з нарахованою сумою в 27700 + якісь копійки, моя помилка була в тому що вчасно не зробив скріншот. Таку ж саму суму мені озвучив експерт, якого я попрохав повідомити мені про суму розрахунку при першій можливості. Для того щоб почати робити автівку заздалегідь за свої кошти. З часом повідомлення в вайбері змінилося на 25.263 грн, а також Світлана Галагуз знову вираховує франшизу з цієї суми)).

Окрім всього вище описаного, на мої дотепні запереченя в культурному форматі. Світлана Галагуз почала перебивати мене і декілька разів к ряду питати «що вам від мене треба?» на що я кинув слухавку. І це все при тому, що сама «компанія» нарахувала мені 15.934 грн із загальної суми з якої двічі вираховували ФРАНШИЗУ. Також це був не перший і не другий раз в розмові в якої Світлана Галагуз вела себе недотепно, не давала можливості ставити питання та всячи висловлювала свої ГОРДІСТЬ перебивая в розмові.

Запчастини купував за свої кошти, весь ремонт робив також за свої, загальна сума ремонту 20.000 грн, частин на 12.000. А висновок робіть самі…
Страховая группа «ТАС»
5 апреля 2024, 9:46
Добрий день!
Відповідно до умов договору ви застраховані за договором добровільного комплексного страхування транспортних засобів «Повний автозахист», програма «Легке КАСКО», Опція 1+2 — передбачає страхування за страховими ризиками «ДТП з вини» та «ДТП без вини» («Пряме врегулювання»).
Відповідно до п. 7.3 Договору: «негайно повідомити та викликати на місце події підрозділ поліції. У випадках, передбачених чинним законодавством та цим Договором, Страхувальник (Водій ТЗ) може скористатися
правом не викликати представників поліції на місце події, а належним чином оформити Повідомлення про ДТП («Європротокол»). Європротокол може складатись при ДТП за участі двох учасників, кожен з яких має чинний поліс ОСЦПВ, за умови відсутності травмованих (загиблих) людей, а також за згоди водіїв цих транспортних засобів щодо обставин скоєння ДТП…».
Ви скористались даним правом та оформили Європроткол. Вивчивши обставини, вказані в заяві про настання події та надану схему ДТП в Європротоколі, встановлено, що Вами були порушені п.12.1 та 12.3 ПДР України.
Саме тому, відповідно до п. 20.3 договору було вирахувано франшизу в розмірі 2500 грн.
Відповідно до п. 20.10.1.3.1., розмір матеріального збитку при пошкоджені визначається згідно з калькуляцією вартості відновлювального ремонту, що складена Страховиком із застосуванням відповідним чином сертифікованого в Україні програмного забезпечення. На підставі огляду експерта страховик прорахував суму збитку, в розмірі 25 263,98 грн.
Відповідно до п. 20.10.1.5 Договору, якщо відшкодування витрат на проведення відновлювального ремонту ТЗ (з урахуванням зносу на умовах п. 20.10.1.3.3) здійснюється безпосередньо на рахунок страхувальника/вигодонабувача, то виплата страхового відшкодування здійснюється двома частинами: перша частина – у розмірі 70% попередньо розрахованої суми страхового відшкодування, друга частина – у розмірі різниці між фактичною вартістю відновлювального ремонту застрахованого транспортного засобу (ЗТЗ) та першою (вже виплаченою) частиною страхового відшкодування, але в будь-якому випадку не більше 30% попередньо розрахованої суми страхового відшкодування – виключно після надання документів, що підтверджують факт проведеного та оплаченого відновлювального ремонту ЗТЗ, а саме акту виконаних робіт та фіскального чеку та/або платіжного доручення та/або квитанції та/або іншого фінансового документу, що підтверджує факт оплати, які оформлені відповідно до чинного законодавства України.
В наданій заяві на виплату страхового відшкодування вами вказано особистий розрахунковий рахунок.
13.03.2024 року вам було виплачено першу частину страхового відшкодування, а саме: (25263,98 грн. – 2500 грн. (франшиза) )*70% = 15 934 79 грн.
04.04.24 ви були в офісі та подали заяву на доплату другої частини. На зараз від вас чекаємо фіскальний чек та/або платіжне доручення та/або квитанції та/або інші фінансові документи, що підтверджує факт оплати по наданому вами акту виконаних робіт.
З повагою, СГ «ТАС»

Комментарии к отзыву - 0