Досвід з «КАСКО»

5/5
vika2805942023-09-01 18:59:56
В жовтні 2022, купивши нове авто, відразу оформила повне каско, так як машина нова, да і я новий новій. За перші перші півроку були два рази незначні пошкодження, у вигляді подряпин пластмасових деталей, які зачепила об гілки. Звернувшись в страхову ТАС, страховий випадок зафіксували, а далі, з моїм куратором в страховій, співпраця у нас не йшла. Мені навіть радили «поменьше сюди тарабанити, бо в наступному році нарахуємо таку суму, що будете не раді, при таких випадках, краще самі ремонтуйтесь». Я була в шоці і рахувала місяці і дні, коли договір з ТАС закінчиться, щоб обрати іншу страхову. В червні я потрапила в ДТП, де були значні пошкодження автомобіля, що дуже мене засмутило, ще і тим, що знову доведеться спілкуватися з моїм куратором, але, сталося диво, він звільнився і за мною закріпили дівчину Яну Осаулко. Це просто небо і земля у відношенні. Ввічлива, доброзичлива, уважна, приємна, завжди на звʼязку, вчасно зі мною звʼязалася по випадку. Далі були проблеми з автосервісом, вона сама туди дзвонила, щоб скоріше вирішити питання. Після цього випадку я відчула справжній сервіс на висоті. Тепер готова продовжувати договір з ТАС, звісно, якщо Яна і надалі зі мною працюватиме))) тому, шановне керівництво компанії, якщо у вас є якісь заохочення працівників, то щиро прошу застосувати їх до Яни Осаулко!!! Завдяки таким працівникам клієнтів каско буде точно більше) тому що працюючи з нею, знаєш хоча б, за що заплатив кошти,і всі нерви будуть в порядку)
Страховая группа «ТАС»
4 сентября 2023, 9:41
Добрий день.
Дякуємо за відгук та високу оцінку!
З повагою, СГ «ТАС»

Комментарии к отзыву - 0