Шахраї

1/5
JuriyDuvak2022-11-22 11:39:42
Директор медичного центру «Юрдентсервіс» закликає всіх стоматологів НІ В ЯКОМУ РАЗІ не заключати контракт з страховою компанією «Провідна».

За виконані роботи не розраховуються
Неможливо зв’язатись з київським офісом, трубки не беруть, не перезвонюють.

Моєму медичному центру заборгували 90 тисяч гривень, зв’язку з ними немає.

Комментарии к отзыву - 1

providna2020providna20202022-11-24 16:11:50
Шановний Юрію, доброго дня!

Дякуємо за Ваше звернення!
Ми провели внутрішнє розслідування за Вашою скаргою. З’ясувавши всі обставини по справі, повідомляємо наступне:

Всі рахунки, крім одного, були сплачені ще 16.06.2022 року. При цьому загальна сума зобов'язань перед Вашою клінікою була меншою за вказані Вами 90 тис грн.

На жаль, один з виставлених рахунків був сформований Вашою клінікою з помилками і підлягає переробці. Тому ми не мали можливості його сплатити.
Хочемо зазначити, що сума по цьому рахунку значно менша вказаної Вами у скарзі суми заборгованості.

Станом на сьогодні виправленого рахунку від Вашої клініки ми поки що не отримали. З Вашими колегами на зв’язку — з ними погоджено отримання коректного документу.

Оплата буде здійснена відповідно до належно оформлених документів, як тільки їх буде отримано.

Ще раз дякуємо за Ваше звернення. Обговорення суперечливих моментів в публічному просторі дає нам гарну можливість зробити нашу роботу більш прозорою.
Ми цінуємо співпрацю з нашими партнерами і робимо все можливе, щоб вона була плідною та довготривалою.

Сподіваємось на подальшу співпрацю. Гарного Вам дня!
Отзыв успешно отредактирован