Нефтегазстрах
Исключены из МТСБУ за задолженности в фонды МТСБУ
Меню

Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
5
Vit2016
18 июня 2018, 14:37
Приятно удивлена оперативностью рассмотрения моего заявления по страховому случаю, который произошел в конце апреля. Возместили все по чекам. Спасибо операторам за консультацию и понимающее отношение к моей проблеме.
Написать комментарий
без оценки
AnastasiaSolomk
26 октября 2016, 15:58
Я і мої родичі вже більше 12 років працюємо в «Укрзалізниці». Ця робота дуже сумлінна і нелегка, однак на співробітниках ще й заробляють: всіх працівників примушують оформлювати страхування у «Нафтагазстрах»! І от мені цікаво: чому саме їм випадає така честь?
Детальніше про них я дізналася із залізничної газети, яку роздають у вагонах при відправлені. На одній із шпальт була стаття-реклама «Нафтагазстраху», в якій детально було розписано всі особливості нового страхування.
Наскільки я пам’ятаю, «Нафтагазстрах» пліч-о-пліч з «Укрзалізницею» вже досить давно. Але розквіт компанії настав саме за правління колишнього президента України Віктора Януковича, тоді коли власником став Антон Пригодський.
Коли ж я вирішила почитати про «Нафтагазстрах» детальніше, то зовсім розчарувалася. Виявилося, що Антона Пригодського ще називають «сірим кардиналом» Партії регіонів, а з Януковичем Пригодський полюбляє грати в гольф! В мене виникає одне питання: КОМУ я повинна платити гроші?! Не може страхувати українських громадян людина, яка другом називає одного із катів українського народу.
Власника «Нафтагазстраху» не раз підозрювали у хабарництві. Він був причетний до деградації «Укрзалізниці», яка сталася за його керівництва «Лемтрансом». Які результати може пообіцяти така людина?
Колишня влада і так завинила перед Україною не на жарт, надто багато поганого сталося за вини Партії регіонів.
Окреме питання, звісно, до пана Войцеха Балчуна — можилво, він навіть не підозрює, які схеми прокручуються за його спиною. Прошу — зверніть увагу на те, що коїться в середині «Укрзалізниці» та «Нафтагазстраху» зокрема, бо з такими темпами «Укрзалізниця» дуже скоро зубожіє! Я щиро сподіваюся, що новий режим правління – не просто слова, одягнені на ту ж стару систему «відмиву» грошей.
Комментарии (9)
Реклама