Відмовляються виплатити всю суму по ДТП на офіційне СТО

1/5
Kestner2021-07-03 17:40:49
СК «ІНГО«відмовляється провести виплату страхового відшкодування по страховому випадку 3753834 на офіційну гарантійну СТО ТОВ»ФОРВАРД АВТОЦЕНТР»(яка, до речі,є офіційним партнером СК«ІНГО») за пошкодженнями в ДТП 01.05.21 р. Транспортний засіб, що постраждав в ДТП ,2019року випуску, знаходиться на заводській гарантії саме в цьому СТО(3 роки гарантії або 100 тис. пробігу.Транспортний засіб на момент ДТП мав пробіг 25740 км(так зафіксовано на огляді 11.05.21р., коли була проведена офіційна калькуляція пошкодження на ТОВ «Форвард Автоцентр»)
Всі матеріали по калькуляції і фотозвіт знаходиться у місцевому представництві СК "Інго«м.Ужгород, вул.Київська Набережна, б.3
СК»Інго«відмовляється відшкодовувати в повній мірі пошкодження у сумі 42636грн(плюс їм, як офіційним партнерам запропонована знижка 2971 грн).Із суми 39665грн(зі знижкою)-вони пропонують 31000 на карту, хоча погашення має бути в повній мірі, бо страховка без франшизи!
Крім того,20.05.21р.була написана офіційна заява у місцевому представництві на голову правління АТ»СК«Інго» Гордієнко І.М., де викладено прохання надати копію звіту по якому СК «Інго» провела розрахунок збитків-на даний момент ВІДПОВІДЬ НЕ ОТРИМАНА.
Рішеня суда 17.06.21р визнало винним людину, що вчинило ДТП.
І крім того,є дивним аргумент працівників, що по їх власному досвіду -СК"Інго«не виплатить в повній мірі, бо ми живемо в Україні(Така їх відповідь)ЧУДОВА ВІДПОВІДЬ І АРГУМЕНТ, як на мене
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ страхову компанію

Комментарии к отзыву - 0