Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Горячая линия Манифою — 9

Ruslan21076 января 2022, 16:52
Керівнику ТОВ«МАНІФОЮ»
ЗАЯВА
Протягом 2 місяців на мій телефонний номер надходять дзвінки. Та SMS повідомлення з вашої кредитної організації, з приводу, того що Озерянська Вікторія Вікторівна взяла кредит та я повиний її сповістити про те щоб вона погасила заборгованість. Я офіційно заявляю, що з цією людиною не спілкуюсь, про те що вона звернулася до вас з питання отримання кредиту я не знав та не давав їй дозвіл на використання своїх персональних даних, а саме використання мого номеру телефону. Також після звернення на гарячу лінію вашої організації до мене надійшов дзвінок від ваших колекторів, які в грубій формі спілкування почали тиснути на мене з проводу того, що я брешу і не хочу свідомо їй повідомляти про її заборгованість. Ваші дії є не законними тому наполегливо прошу перестати мене турбувати телефонними дзвінками та текстовими повідомленнями.
Kredit202117 ноября 2021, 21:53
Керівнику ТОВ«МАНІФОЮ»
ЗАЯВА
Протягом місяця на мій телефонний номер надходять дзвінки. Та SMS повідомлення з вашої кредитної організації, з приводу, того що Чигорко Оксана Григорівна взяла кредит та я повинна її сповістити про те щоб вона погасила заборгованість. Я офіційно заявляю, що з цією людиною я не спілкуюсь, про те що вона звернулася до вас з питання отримання кредиту я не знала та не давала їй дозвіл на використання своїх персональних даних, а саме використання мого номеру телефону. Також після звернення на гарячу лінію вашої організації до мене надійшов дзвінок від ваших колекторів, які в грубій формі спілкування почали тиснути на мене з проводу того, що я брешу і не хочу свідомо їй повідомляти про її заборгованість. Ваші дії є не законними тому наполегливо прошу перестати мене турбувати телефонними дзвінками та текстовими повідомленнями.

Swetfedo12 ноября 2021, 15:33
Керівнику ТОВ«МАНІФОЮ»
ЗАЯВА
Чому мені продовжують дзвонити щодо кредиту Тамари Решетнікової. Повторюю, що дану людину я не знаю, чому мій телефон? Прошу перестати дзвонити. Я перезвонила Вам, мені в грубій формі відповіли, що шукайте її самі та розбирайтеся. Яне знаю її, не маю ніяких про неї данних. Якщо не перестанете дзвонити, буду вимушена звертатися до Національного банку щодо порушення ЗАКОНІВ УКРАЇНИ та Конституції
Swetfedo10 ноября 2021, 11:51
Керівнику ТОВ «Маніфою»(Money4You)
Звертаюся до Вас з приводу телефонного тероризму, який влаштували мені ваші працівники, а саме:
СМС та телефонні дзвінки з поводу якоїсь громадянки Тамари Решетнікової. Дану особу я ніколи не знала і не знаю. Ніколи про неї не чула, ніяких контактів не мала. Якимось чином мій номер телефону опинився у Вас. Прошу пояснити: яке відношення я маю до якоїсь особи, до вашого товариства та чому мої персональні данні у Вас. Чому Ви порушили ЗУ« Про щахист персональних данних», ЗУ «Про інформацію» та ст 32 Конституції України щодо моєї особи.
Вимагаю припинення порушення моїх прав та виключити мої данні з Ваших реєстрів. У разі невиконання буду вимушена звернутися до Національного Банку України та до уповноваженого ВРУ з прав людини та суду.
Luda8013 октября 2021, 13:45
Прошу надати відповідь на електронну адресу LudaKravchuk@ukr.net
Luda8013 октября 2021, 13:43
Керівнику ТОВ «Маніфою»

Кравчишин Людмили Олегівни

ЗАЯВА
Протягом останніх місяців до мене телефонують працівники вашого підприємства, а також з вашого підприємства мені регулярно надходять голосові повідомлення, повідомлення на VIBER про те, що невідома мені особа, до якої я не маю жодного відношення – Ярмошук Юлія Володимирівна має заборгованість перед ТОВ «Маніфою» і я маю її погасити.
Дзвінки та повідомлення з погрозами та вимогами сплатити кошти за іншу особу завдають мені не аби які незручності, змушують мене хвилюватись. Крім того, нічні дзвінки позбавили мене нічного сну та спокою.
Вкотре повідомляю, що я не маю жодного відношення до Ярмощук Юлії Володимирівни та ТОВ «Маніфою».
Звертаю вашу увагу, що дії працівників ТОВ «Маніфою» є незаконними по відношенню до мене, за які передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність.
Вимагаю припинення порушення моїх прав, а саме: виключення із бази ТОВ «Маніфою» всіх моїх персональних даних (ПІБ, номеру телефону тощо) адже я не давала дозвіл на їх використання і поширення, припинення дзвінків та повідомлень з вимогою оплати чужих боргів.
Відповідь на мою заяву вимагаю надати у встановлені законом строки.
У випадку ігнорування цієї заяви та продовження порушення моїх прав, буду звертатись за захистом до Національного банку України та правоохоронних органів.
foxis4 апреля 2021, 16:35
Доброго дня! Звертаюсь до Вас з приводу телефонного тероризму, який Ви мені влаштували з причини нібито мій телефонний номер вказаний як номер, з початку пояснювали як поручителя, в подальшому з'ясувалось, що поручителів у Вас взагалі не має, а є тільки контактні особи, і якимось дивним чином мій особистий номер телефону опинився і Вас як контактний для Чернишової. Хочу щоб Ви пояснили мені, як в порушення законодавства України «Про захист персональних даних» та закон України «Про інформацію», без моєї згоди Ви могли внести мою персональну інформацію до своїх реєстрів. Також прошу повідомити мені всі реквізити договірних умов в яких фігурує мій телефонний номер та мої персональні дані, на обробку яких я згоди не давала
Gorbatovskaja26 февраля 2021, 14:56
На каком основании вы звоните мне, гражданке Украины, которая никогда кредитов у вас не брала, а должника который у вас деньги брал, не знаю и никогда не видела?
Pevunja24 августа 2020, 0:13
Оплатила кредит сына по договору 976030, код квитанции 2061-7390-4911-4042. Информация не отображается в личном кабинете.