Спам-дзвінки

1/5
Дмитрий2024-08-01 13:46:24
Сьогодні мені дзвонили кожні секунд 5-10. Скарга в НБУ відправлена. Будемо розмовляти з приводу моєї забороговоності після НБУ

Комментарии к отзыву - 12

emistt111emistt1112024-08-05 14:46:56
Вітаю, підкажіть чи можете дати зразок скарги до НБУ...! Хочу теж написати скаргу на них! emistt111@gmail.com
ЄГрошіЄГроші2024-08-08 09:26:17
Дякуємо за зворотній зв'язок! Ми цінуємо Вас і бажаємо вирішити цю ситуацію якнайкраще. Для того, щоб ми могли розібратись і допомогти Вам з цим питанням, будь ласка, перейдіть за посиланням і заповніть форму на нашому сайті: https://e-groshi.com/complaint/.
ЄГрошіЄГроші2024-08-08 09:25:00
Дмитро, ми дякуємо Вам за відгук! Ми цінуємо Вашу співпрацю з нами і бажаємо розібратись з цією ситуацією. Для того, щоб ми могли краще розібратись і допомогти вам з цим питанням, будь ласка, перейдіть за посиланням і заповніть форму на нашому сайті: https://e-groshi.com/complaint/.
Natali45uyNatali45uy2024-08-16 08:16:09
Аналогічно дзвонять, ще й родичам надзвонюють.
ДмитрийДмитрий2024-08-16 21:13:43
Вони ще говорять про те що це законно, мов 30 хвилин на добу автодзвінки. В моєму випадку вони замовкли на 1.5 тижня десь після скарги в НБУ, но після цього знов за своє в 1 день почали дзвонити кожні 5-10 секунд, відімо НБУ закрили на них очі чи їх захищає ось цей закон про 30 хвилин на день - не знаю но після того як я ї залякав поліцією, то вони замовкли, але сказали що мов будуть з цього понеділка (12.08.2024) розглядати продажу мого кредиту до колекторів, але поки що ніяких ні колекторів, ні СМС, нічого) На мій взгляд краще вже колектори, бо з ними вище шанс домовитись, ніж з цією конторою, яка ні іде на лояльні умови (1 раз пішли, але зная мою ситуацію із-за якої вмене не вийшло заплатити, вони почали цей довбанний спам!!! О якої людності може їти річь з ціми животними? Уж краще колектори, хоча кому вони ще продадуть... Но все ж, я не хочу розмовляти з представниками Є-Гроші). Треба діяти, на мій взгляд у цієї МФО не треба щоб було ліцензії! Треба захищати себе та свої права. Так, я повинен гроші повернути, но то як поступає МФО в цієї ситуації... Як бандіти з 90-х, але методом технологій! На мій взгяд сама лояльна і краща МФО - My Credit (дзвонять тільки тобі та завжди йдуть на лояльні умови), на другому місті SmartiWay, які звісно теж дзвонять родичам, но на законих основаніях, бо в самому договорі є номери (беруть самі при отримані кредиту, з твоє телефоної книзі, хитрі, но на законних основаніях к ним претензій нема з приводу дзвінків 3 особам. Вони не займаються крадіжкою номерів 3 осіб десь ще, яким займаються Є-Гроші и не тільки...). Але вони лояльні та зразу не дзвонять 3 особам, а спочатку з тобою будуть розмовляти + раз-2 на день може бути автодзвінок (АЛЕ НЕ СОТНІ ЯК У Є-ГРОШІ!)
Natali45uyNatali45uy2024-08-20 08:35:38
Теж написала скаргу в НБУ і знов буду писати Спроба зняття з картки продовжуються
Natali45uyNatali45uy2024-08-20 08:35:43
Теж написала скаргу в НБУ і знов буду писати Спроби зняття з картки продовжуються
Natali45uyNatali45uy2024-08-20 08:36:45
Natali45uyNatali45uy2024-08-20 08:48:59
Natali45uyNatali45uy2024-08-20 08:50:35
В мене теж трьом подзвонили Якось дістали телефони з книги А спроби з картки зняття досі продовжують відображатись кожного дня по два рази на день
bogomazovbogomazov2024-08-31 00:59:53
Так це повна скам контора, НБУ має знести її
ДмитрийДмитрий2024-09-03 20:04:16
Продали Кредитором інвестор. Так ось, вони себе ведуть ровно так же як і Є гроші при просрочці, ровно, один в один. Напевно це кодекторська контора від самих Є гроші. Написав скаргу в НБУ, к тому же ні вони, ні Є гроші мені не дали ніяких документів з приводу легальності дій з приводу мого кредиту колекторською конторою. Вже є питання з цього приводу. Якщо АФК мені прислали на пошту, то ці... Нема документу = питання легальності дій. Що Є гроші, що ці Кредитпром, ведуть себе як бандити. Чіловічності 0. Подзвонити і якось вирішити питання з приводу мого кредиту? Ні. Спамити автодозвоном кожні кілька секунд? ДА! Мені особисто не хочеться повертати кредит бандитам! Саме забавне це те що вони відразу так, даже не намагалися подзвонити особисто. Сподіваюсь НБУ відбере ліцензію у цих кредитпромпозор! Ні документів підтверджуючих того що вони є законним власником мого кредиту, так ще й поводять себе як бандити!
Отзыв успешно отредактирован
Получить кредит