Отзывы о компании — 119

Yana552024-03-30 18:47:47
Сьогодні зняли кошти без мого відома з картки, так була просрочка пару днів, хотіла сама заплатити, але не встигла самі автоматом зняли.
2 апреля 2024, 11:49
Добрий день. Для більш детальної перевірки зверніться, будь ласка, до нашого сервісу з вказанням деталей за цією поштою: info@creditplus.ua
Mrsandreevan2024-02-25 15:23:51
Просрочка, 100 звонков/день. Оператор Жанна (код 423) просто тварь. Законы не соблюдаются. Подбираю юриста, будем списывать незаконные, огромные проценты через суд, либо будем пытаться договориться на оплату только тела кредита. Надоели. На контакт не идут.
1 марта 2024, 15:19
Добрий день. Просимо вас звернутися з листом на нашу пошту info@creditplus.ua, щоб відділ якості проаналізував ситуацію та розглянув можливі варіанти погашення для вас. Нам важливо розібратися. Будемо очікувати на ваше звернення.
vlad20042024-01-31 14:52:16
Просрочив 4 дні, на уступки не ідуть, я кажу поверну кошти як отримаю, кажуть будуть приймати рішення по поверненню, не можливо домовитись, в інших компаніях можливо.
9 февраля 2024, 16:09
Вітаємо. Дякуємо, що обрали CreditPlus. У разі неможливості погашення всієї суми в нашій компанії є можливість вносити платежі згідно з графіком (тобто частковими оплатами).
09973319282023-12-21 14:14:49
Добрый день, взяла кредит вовремя не отдала так как были проблемы с работой, компания наяривает по 20 -30 раз в день, пишет в вайбере требует оплату. В
26 декабря 2023, 16:25
Добрий день. Товариство зобов'язане інформувати вас про стан вашого кредиту — особливо, якщо допущене протермінування, та нагадувати нашим клієнтам про внесення платежу. Відбувається не більше ніж дві повні комунікації на день.
Anton342023-12-07 15:59:35
Зняли практично останні гроші з картки по кредиту сина, де я не підписувала ніяких документів на згоду. Періодично терроризують дзвінками по кредиту сину. Організації байдуже, що я не брала кредитів. Не було не рішення суду, ні листа від державного виконавця. Не дотримано ні рамок закону, ні рамок моралі. Чому CreditPlus ніхто не перевіряє на відповідність законодавству? Напевно по тій ж причинні чому банки розводять руками на звернення громадян, а поліція навіть не розглядає такі справи. Образливо за країну…
11 декабря 2023, 16:16
Добрий день. Ми працюємо в межах чинного законодавства. Треті особи не несуть відповідальності за кредити наших клієнтів. Ми б хотіли перевірити ситуацію, що склалась, тому будемо вам вдячні, якщо зв'яжетесь з нами зручним для вас способом: електронною поштою на info@creditplus.ua або за номером 0 800 753 363
SteaveS2023-12-07 06:57:58
ніяких прострочек немає і інколи не було!!!
Не дивлячись на це відверто брешуть!!! Рекламу дають з відвертою брехнею не вказуючи реальні умови!!! Коли ткнули їх лицем замість визнати свою помилку і принести вибачення почали доказувати що про додаткові умови клієнти повинні догадуватись самостійно!!! Жахливий сервіс, все побудовано на мошейнічестві, дуже не рекомендую мати з ними справу!!! Чомусь при розмові з операторами, оператори постійно указують що треба робити 🤦🏼🤦🏼🤦🏼
11 декабря 2023, 16:23
Вітаємо. Шкода, що у вас склалось таке враження. Усі умови акції завжди вказані на банерах, а деталі продубльовані в описі публікації або за закріпленими посиланнями. Але нам важлива думка кожного нашого клієнта, тому дякуємо за ваш відгук.
Jajwg2023-11-29 21:39:32
Если просрочите кредит то ждите много очень звонков… С… Советую не связываться с этой шарашкиной конторой. Ещё и угрожают. Я закрыл кредит и больше сюда не обращусь
4 декабря 2023, 12:12
Добрий день. Наша компанія діє в межах чинного законодавства і не здійснює понад дві комунікації на день. Шкода, що ви допустили протермінування, ми радимо вносити за можливістю часткові оплати в разі неможливості внесення всієї суми, щоб не псувалась ваша кредитна історія. Ми вдячні за ваш відгук, нам важливо почути кожного клієнта.
4/5
KriptoOleg2023-11-23 11:43:42
Перший раз дали меньше суму, все інше як в договорі
23 ноября 2023, 12:18
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук — ми цінуємо думку кожного.
Avkdrop2023-11-17 13:32:14
Якщо ви чимось будете не задоволені, ваш відгук не опублікують на офіційному сайті. Бо їм таке не подобається) публікують тільки позитивні)
20 ноября 2023, 13:17
Вітаємо! Відгуки про компанію є не тільки на офіційному сайті компанії. Ви можете ознайомитись з ними на таких платформах як Play Market, Google Maps тощо, а також у наших соцмережах. Більшість клієнтів задоволена нашим сервісом. Незадовільний зворотний зв'язок клієнтів, у яких з певних причин є питання до сервісу, детально опрацьовуються нашими спеціалістами, і ми робимо усе можливе, щоб виправити ситуацію та змінити їхню думку про нас.
Avkdrop2023-11-17 11:58:23
Неодноразово брала тут кредит. Опинилась у скрутному становищі попросила зробити реструктуризацію. 8 днів чекала (в цей час нараховували 450 гривень в день відсотків) на разі прислали листа, з відмовою
У реструктуризації і будуть продовжувати рахувати в день 450 гривень відсотків. Все дуже хитро. Обов’язково читайте договір! А краще не звʼязуйтесь, бо якщо щось трапиться — лояльності не чекайте!!!
20 ноября 2023, 13:30
Усі звернення розглядаються в терміни передбачені законодавством, кожна ситуація розглядається в індивідуальному порядку, Товариство завжди йде назустріч де це можливо. Шкода, що у вас склалося таке враження, будемо раді за нагоди покращити вашу думку про наш сервіс.