Отзывы о компании — 43

Жахлива контора
777Oksana7772021-04-16 13:04:05
Незаконно отримали номер телефона мами і тепер тероризують її дзвінками з погрозами з приводу боргу сусіда. Тепер питання, а звідки номер? Сусід його не знає. От тепер давай свої особисті данні комусь. Повний неадектват. Тюрьма за ними плаче.
ШАРАШКИНА КОНТОРА. БАРЫГИ ЗЕКИ
onegine2932021-02-21 17:27:29
Компания занимающаяся збором персональных данных, для дальнейшего вымогательства погасить несуществующий долг якобы вашего знакомого, или человека из «вашего окружения», деятельностью этих барыг являются угрозы, шантаж, психологическое давление, словом вакханалия полнейшая, просто игнорьте этих мошенников!
Застерігаю від співпраці з цією МФО !!!
Valentine20202021-02-12 16:25:52
В житті була складна ситуація в листопаді 2020р., оформив позику в Кешбері, потім ще одну — душе швидко, за це вдячний компанії. Обидві позики достроково погасив.

Проте у Кешбері (ТОВ ФК «Інвест Фінанс») є ВЕЛИЧЕЗНІ проблеми з безпекою особистих даних клієнтів. Невідома особа у грудні 2020р., використавши мої особисті дані, оформила позику на моє ім«я. Те, що я не отримував на свої картки грошей, свідчать виписки за грудень місяць по всіх карткових рахунках.

Невстановлена особа змінила мій номер телефону та банківську картку на свої. Решту даних (мої П.І.Б., ідент. код і.д.) використали мої.

Після виявлення цього факту, я звернувся до поліції з відповідною заявою, надіслав на ТОВ » ФК Інвест Фінанс" лист з описом ситуації, що склалася, проте вже майже 2 місяці, а від Кешбері немає жодної відповіді, натомість на сайті продовжують нараховувати відсотки.

Тому додатково я звернувся зі скаргою до Нацбанку та із заявою — до Кіберполіції. Чекаю від них результаів розслідування. Також планую звертатися до суду на цю компанію про визнання договору недійсним, адже не бачу іншого виходу.

Припускаю, що крадіжкою особистих даних може займатися хтось із праціваників компанії, хто має доступ до цих даних.

Дана МФО просто ігнорить ваші листи.

Ще й до того, ця МФО надає ваші особисті дані своїм партнерам: потім чекайте шквал дзвінків від інших МФО з пропозицією кредиту.
Нормальная организация
5/5
Ekateryna862021-02-11 17:56:52
Брала кредит, так как молодому бизнесу банки дают совсем мало и то не всегда. Обратилась сюда. Заявку приняли быстро, сумму согласовали нужную. Да, проценты. Да, нельзя допускать просрочек. Но это не банк, это частная организация. Но сервис работает чисто, правдиво и если четко знаешь, на какие условия идешь и выполняешь — проблем нет. Ребятам хочу сказать спасибо.
Звенья одной цепи
cher2ser2021-01-31 10:18:05
Никогда не брал кредиты, трезвонят чтобы я отдал долг брата, который и сам мне должен. Вначале кредит7, потом глобалкредит, сейчас эти… пишут моим контактам что я их от своего имени «залучил в кредитну справу боржника» ну не у#@ки? видимо вся эта братия лежит под кем-то довольно влиятельным, иначе не понятно как до сих пор не прикрыли этот беспредел. Але, куда полиция смотрит???
Поміняли номер телефону і відправили гроші на карту Шахрая!
680553112021-01-28 17:41:20
Завів свої дані в даній конторі, але відмовився брати кредит бо не влаштувала сума, на наступний день взяли шахраї, поміняли номер телефону і картку в особистому кабінеті без мого відома, я тільки пізніше отримав на електронну пошту інформацію, що кредит оформлено. Оформлено без мого відома, паролів ніяких не називав. Висновок один, у даній конторі такі випадки часті, так як таких як Я — багато. Вони хоч і розуміють свою тупість, але кредит не анульовують, *** контора, щоб вона закрилась, ШАРАГА!!! Не звертайтеся до них, бо вони не гарантують безпеку Ваших даних і тоді будуть вимагати гроші з Вас.
ШАХРАЇ
AllaTeresh2021-01-09 15:18:09
Раніше не чула про цю компанію і в послугах кредитування потреби не маю. Вранці на Різдво на мій телефон приходить повідомлення, що якийсь ПІБ боржник (я такого не знаю) залишив мій номер як контактний при оформленні кредиту в цій конторі. Після цього СМС почалися дзвінки. 20 разів на день!!! (сьогодні 3 день) дзвонять з різних номерів і автовідповідач мені говорить, щоб я проконтролювала погашення чийогось кредиту. Це що за терор?!!! Може спочатку треба перевіряти, які телефони вам дають??? При оформленні кредиту зателефонувати і спитати, чи підтверджую, чи знаю таку людину.
Дряни
ai0992020-12-17 09:52:46
Эту шарашкину в месте с учредителями нужно притянуть к ответственности за угрозы.Звонят чрез каждые 10 минут с разных телефонах.При этом я никаких кредитов не брал а они все равно трезвонят.
все микрокредиты закрыть.
Уроды
Bera2020-11-18 20:53:55
получила смс от этой шараги, что кто-то взял кредит и меня записали поручителем. перезвонила в эту шарагу, что их клиента не знаю. Мне начали угрожать, вплоть до «найду и прибью», « не мои проблемы что не знаешь», «я знаю, что ты ее знаешь. ты вернешь ей долг». Сейчас продолжаются звонки с 10-15 номеров. Дышат и воют в трубку. Завтра иду писать заявление в полицию. Есть записи всех звонков.
Телефонные террористы
185790522020-11-13 16:38:38
Постоянные звонки и СМС с угрозами (вы нарушили закон...). На просьбы прекратить, переключают на «специалиста» и сбрасывают. Решения вопроса нет