Обман

FSERGEI FSERGEI
14 июля 2016, 18:53
Никогда не пользовался услугами этого банка но получил письмо от Максима Мэдвидь
Юридичний підрозділ ВТБ Банк звертається до Вас з приводу того, що на Ваше ім‘я 26.09.2015 року, за допомогою нашої системи онлайн банкінгу, було оформлено терміновий кредит на суму 121 957,00 гривень.

На сьогоднішній день борг за кредитом не погашено. Станом на сьогоднішній день року Ваш борг з урахуванням штрафних санкцій (0,11% за кожну добу прострочення оплати) складає 51 000,59 грн.

У зв‘язку з цим, на підставі укладеного договору, керівництвом відділення було прийнято рішення про складання позову до суду на Ваше ім‘я.

Пропонуємо ознайомитись з належними документами.

ПРОШУ выяснить есть ли у вас такой сотрудник Максим Мэдвидьи и почему это пришло мне если я никогда не пользовался услугами банка?
ВТБ Банк
15 июля 2016, 11:47
Доброго дня, FSERGEI!

Останнім часом клієнти українських банків отримують фальшиві електронні листи щодо наявності певної заборгованості за кредитом.

У доданому до листа файлі (як правило, у форматі MS Word) містяться віруси. Рекомендуємо не відкривати додаток та видалити листа!

Повідомляємо, що VTB Bank не веде комунікацію із клієнтами за допомогою масових e-mail розсилок.

YuriySVik
YuriySVik
15 июля 2016, 7:47
15 июля 2016, 13:03
Здесь правило одно. НЕ ПЕРЕХОДИТЬ ПО ССЫЛКАМ В ПИСЬМАХ.

И хорошо, если у вас (у всех) обновлена операционная система компьютера и установлен антивирус.
19 июля 2016, 19:24
Qwerty, Ольгино
Народ у нас какой-то сильно верующий стал — верит всему, о чём читает в спам-рассылке.
19 июля 2016, 22:23
По умолчанию на Земле народ — «всему верующий». И в теории это правильно. Только злых людей всё больше становится…
20 июля 2016, 10:53
Qwerty, Ольгино
Не знаю, как в теории, а на практике…
Верующему сказали, что с завтрашнего дня белое — это чёрное, а чёрное — это белое и этого достаточно, чтобы полностью изменить его представление о внешнем мире…
Злых людей больше не стало, просто у многих вера такая, согласно которой есть верные а есть и неверные…
И неверных наказывать вплоть до лишения жизни — это истинный путь верующего, ну а если за это ещё и денег заплатят…
Пример Ниццы достаточно показателен, одной веры мало, нужно подкрепление евровалютой.