Відверті хами

Neox Neox
30 декабря 2015, 20:23
2
Банк наче і має ліквідність, але працівники відділення «Тургенєвське» по вул. Героїв УПА, 73 у м. Львові не горять бажанням віддавати Вам Ваші гроші.
Вони придумають Вам 1001 причину і зроблять саме Вас винним у тому, що Ви не можете отримати свої гроші. Особливою зухвалістю та зверхністю вирізняється економіст Ольга, що сидить одразу при вході. Якщо Ви очікуєте якусь люб'язність та теплий прийом з боку працівників — то Вам явно не сюди, тут сидять відверті хами. Навіть сам директор відділення Микульчин Василь Онуфрійович не може вирішити конфліктну ситуацію, що «заварили» його працівники, все, що може зробити пан Василь — це сказати вибачте за недолугість своїх працівників. В загальному повний негатив від установи в цілому.
Ответ банка
ВТБ Банк
4 января 2016, 14:08
Шановний Neox!
Для детального розгляду питання, просимо Вас надіслати Ваші дані та детальний опис ситуації, що склалася, на електронну адресу банку: info@vtb.com.ua
Надана Вами фнформація буде передана відповідальним співробітникам.
VТB Банк цінує думку кожного клієнта та у своїй діяльності в першу чергу враховує інтереси клієнтів та постійно працює над забезпеченням належних умов для якісного обслуговування своїх клієнтів.

Комментарии (1)

+
0
Dmitrik7
Dmitrik7
30 декабря 2015, 22:37
#
Конечно, региональному директору нужно отработать «сигнал», такое отношение к клиенту — недопустимо!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться