Безвідповідальність

Діма Дроган 22 декабря 2016, 12:34
Отделение по адресу: Львов, ул. Стрийская, 33
Я вже писав про мою ситуацію з не поверненням мені грошей при спірній транзакії, але подальші дії банку мене шокуютьть, отже коли я знімав гроші у банкоматі ВТБ (м.ЛЬВІВ вул. Героїв УПА-73) кошти не видало а з картки зняло, я написав заяву(26 вересня) на їх повернення, менеджер банку мені сказав зачекати 2-3 тижня поки йде розслідування, потім 30 днів після цього 50, вже пройшло майже 90 днів гроші мені ніхто не повернув, неодноразові звернення у відділення та дзвінки на гарячу лінію, не допомогли, коли я подзвонив сьогодні сказали що відділення на героїв УПА закрили, але мене з,єднали з іншим менеджером яка почувши про мою проблему просто кинула трубку, після повторного дзвінка мені оператор сказав що менеджер зайнятий робою з клієнтами і мені прийдеться чекати їхнього дзвінка на протязі дня, в мене винекло питання а я хто?? не клієнт??? я вже чекаю 90 днів, коли б цьому банку не платили б кредит 90 днів вони б поводиили б себе би дуже активно, після цьго я зрозумів що без правоохоронних органів тут нічого не буде.
ВТБ Банк
27 декабря 2016, 16:26
Шановний Дмитро!
Банком було прийнято всі міри для прискорення розгляду Вашої заяви. Просимо Вас повторно перевірити залишок за Вашим картковим рахунком. Сподіваємося на розуміння та подальшу плідну співпрацю!