Кирило Петрін 23 января 2024, 7:47
Коло півтора року був клієнтом банку, майже не користувався картою, але в серпні-вересні проводив декілька переказів між фізичними особами на суму до 100 тис грн за 2 місяці. Потім знову пару місяців не користувався рахунком і тут в кінці листопада запит від банку підтвердити свої доходи і всі свої операції! Доходи я свої надав- довідку ОК-5 за 8 років з моїм офіційними доходом, але документів у мене немає ніяких щоб підтвердити перекази між фізичними особами, ще й через декілька місяців. Наголосив банку, що всі мої кошти офіційно і чесно зароблені, з них платяться податки, а документів в мене немає і що я не в суді чи на допиті, щоб відчитуватись за кожен крок перед якимсь приватним незрозумілим банком! Як результат- заморожені кошти вже 2 місяці, банк не хоче ні розірвать договір ні розблокувати рахунок!!! Висновок- цей банк зроблений тільки щоб в Сільпо карткою розплачуватись, всі інші функції банку виконувати не бажає, а бере на себе дуже багато, ні в якому іншому банку не заставляють надавати документи під кожен переказ, тим паче на невеликі суми ще й через кілька місяців після операцій!
Закрийте вже нарешті мені той рахунок, не банк, а приватна шахрайська конторка.

23 января 2024, 9:12
цей банк зроблений тільки щоб в Сільпо карткою розплачуватись

оце ти довго думав для чого банк 😂

він точно не для мутних оборудок з нелегальною підприємницькою діяльністю
хоча це правило працює і в інших українських банках
Fantomas2020
Fantomas2020
23 января 2024, 10:51
Переводы денежных средств между физлицами не запрещены, клиент банка не обязан их все помнить и за что они были. Как вариант — можно одолжить денег взаймы наличными, а вернуть на карту безналом, пополнить кому-то мобильный, оплатить коммуналку, товары или иные услуги за кого-то и суммы затрат вернуть на карту. Это законные и безналоговые финансовые операции. Финшмон банков зациклен на крипте и на предпринимательской деятельности без регистрации. Хотя полно вариантов переводов между физлицами, которые не связаны ни с криптой, ни с предпринимательской деятельностью, которые не имеют налоговых последствий
23 января 2024, 11:27
клиент банка не обязан их все помнить

забов’язаний, йому перед податковою звітувати весною наступного року
до слова як з'ясувалось фізичні особи мають вести облік своїх доходів та расходів — ця прямо записано в законі

Звісно це варіант. Але не варіант забути про це. Кирило розповідає нам казку що він забув.

Это законные и безналоговые финансовые операции.

Якщо це дісно були оплати за інших з відповідною компенсаціюєю витрачений грошей.

На цьому заціклені мамкіни бізнесмени які намагаються зароботи та ухилитись від сплати податків.

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк власний рахунок 💰 / Отзывы о Банке власний рахунок 📝 / Заблокували рахунок, вимагають документи під кожну операцію, які були півроку тому