Треба заплатити банку за відкриття в ньому депозиту!!!)

Vitok Vitok
16 марта 2016, 0:36
1
Всі банки як банки а цей «чудо» банк бере ще гроші за відкриття депозиту. Карточка 300гр. з чимісь коштує плюс за обслуговування поточного рахунка(під депозит) є абоненська плата кожен місяць. Там ще втратити більше можна ніж заробити.Це банк працює не в правовому полі бо порушує закони України де вказано що банки зобов'язані повернути вклад і % по ньому, згідно умов договору. Сплата коштів банку зменшує як тіло депозита так і % по ньому тому є не законні. Але вони хитро роблять карточку пропонують купити зразу (тіпа вона тут не при чому до депозита) а без неї депозит не відкриють, а комісію вичислюють зразу коли кошти впали на рахунок, вона не значна за місяць і за неї судитись ніхто не буде, скоріше клієнт перестане бути клієнтом банку, але не законно втратить свої гроші. Хотя якщо завалити банк судовими позовами і скаргами в НБУ то ситуація може помінятись.

Комментарии (4)

+
0
ariekhova
ariekhova
16 марта 2016, 4:29
Марина, Херсон
#
Это в каком городе такое? Мне открыли депозит без какой либо карточки, комиссии за обслуживание счета нету, сколько процентов по депозиту указано в договоре, столько и получаю
+
0
Vitok
Vitok
19 марта 2016, 17:44
#
Тернопіль, комісія за обслуговування поточного рахунка, відкритого під депозит. Ви краще перевірте точність нарахованих вам процентів і прочитайте уважно договори що підписували з банком (чи не має там підводних каменів)
+
0
ariekhova
ariekhova
20 марта 2016, 16:03
Марина, Херсон
#
Такие вещи на этапе открытия надо уточнять, может это для гривневых депозитов или вы пакет услуг брали. У меня в валюте депо все четко, сколько указано, столько и начисляется, никаких дополнительных комиссий нету. На этапе открытия несколько раз переспросила за все комиссии, тоже все объяснили, так что все ок.
+
+13
Vitok
Vitok
21 марта 2016, 23:06
#
Так мені якраз це і сказали спочатку коли я питався про відкриття депозиту в гривнях без всяких пакетів послуг. Хотя яка різниця в чому відкривати депозит, умови то одні і ті самі, за виключенням %.Ви на їхні слова не ведіться ви краще читайте те що підписуєте бо там все хитро мудро прописано і мілким шрифтом.А про комісію не тільки я тут пишу на сайті, люди тоже таке пишуть

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться