Я вподобав цей банк з першого візиту.

Zedantone1 2 мая 2023, 20:59
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 74-А
Доброго дня! Пишу всім, і особливо клієнтам банка. Сьогодні я відвідував одне із відділень банка в м. Київ. Інтер'єр — прекрасний, меблі м’які, світла та простору достатньо. Дуже милі уважні і професійні спеціалісти. Мені надали змістовну консультацію, сприяли вирішенню поточних питань з котрими я завітав. У банку я був в безпеці і затишку. Не чутно різких парфумів, гучних відеореклам та різної ілюмінації з нав’язливою рекламою. Все зроблено для того щоб клієнт приходив знову. Мені дуже приємно було від уваги та професійних порад представників і спеціалістів, не зважаючи на свій ледь стомлений стан (я напередодні пропрацював добу й не спав), але тримався молодцем. Я вирішив нагальні питання, і залишив приміщення.
Головне — в мене є бажання стати одним із клієнтів цього прекрасного банка. Порада відвідувачам, будьте ласкаві — йдучи до таких установ, беріть з собою гарний настрій, тримайтесь відповідно, вдягайтесь належно та поводьтесь так щоб іншим не спричиняти клопоту — стресу, поважайте працю банкірів адже вони — теж люди такі як і всі ми, вони бережуть наші кошти, цінності, надають прекрасні банківські послуги, продукти, працюють в цілому над покращенням фінансової ситуації. Особисті респект і пошана керуючому відділенням — у Вас чудовий колектив! Сердечна подяка Вам за Вашу працю.

2 мая 2023, 21:17
Афигеная новость, мне что ехать в Киев ради посещения отделения банка который массово позакрывал свои отделения в Украине?
Danilich
Danilich
2 мая 2023, 22:34
Кококо я несколько таких банков несколько могу перечислить, где стоят диваны и не пахнет парфюмом и с сетью отделений куда побольше чем универсал
а вот где пюрешкой пахло — идея банк, восток
SergeyNina
SergeyNina
3 мая 2023, 0:18
Отличный отзыв. Но у банка осталось очень мало отделений и практически во всех областях их нет вообще. Да, в Киеве повезло, но что делать Харьковчанам или другим бывшим клиентам банка
Zedantone1
Zedantone1
4 мая 2023, 22:21
Привіт! Я дякую, що ви звернули увагу на мій відгук… Я старався дуже — слова підбирав потрібні — щоби вийшло все так як я свій візит планував — а вийшло краще і візит і відгук, боявся що дурниць понавигадую — але — це правдивий відгук. Хочете вірте, а не хочете то не вірте. Я — чесний. Всім — успіхів!
4 мая 2023, 22:46
В Одесе нет отделений — закріли из сразу после появления Монобанка — очень паскудно себя банк поступил. И этому нет оправданий.

Курс валют в Универсал Банке

Курс валют в Универсал Банке