Artem6374 28 декабря 2019, 2:16
Отделение по адресу: Харьков, ул. Кооперативная, 13/2
Сьогодні в день хотів поповнити картку MonoBank, через касу Універсал Банк, на 100$ бо MonoBank назвав партнерів, і поблизу був саме Універсал Банк, ну хтож знав що саме іза того, що працюють не грамотні, недосвічені, без загального розуміння відношень до людей, люди цеж таке до них можно як завгодно відноситись, відправляти їх кудись, куди не зрозуміло по-хамськи себе повів касир, приходжу кажу мені треба поповнити картку на 100$ жіночка брюнетка с пофарбованим волосям в блондинку, подивилась гроші, порадившись с сусідкою касиром зробили висновок на пару, і говорить я можу тільки 60 $ поповнити а 40 $ ні питаю чьому, я вчьора у Востока їх купив, і вона мені заявляє ми с ветхай валютою не працюємо, або не можемо прийняти не помятаю дослівно, говорю, і що мені робити, вона мені говорить ну там де купували там, і поміняйте на нормальні 40$ доларів я як людина яка зіткнулась перший раз з цим, не знаючи що мені втирають маячню, пішов розбиратися до Востока я там влаштував розборки що ви мені даете купюру яку не приймає банк, я розповів все детально Востоку і вони сказали що долар на долар не міняють, а те що банк порушуе якщо не помиляюсь, правила НБК, це вже не наші проблеми, вони мені надрукували кретерій по якому банк може примати купюру, викликали головного він мені детально пояснив, я набрався терпіння, і звернувся до підтримки MonoBanka, розповів їм все детально, на що вони попросили фото 40$ а потім адресу банка який не прийняв, і говорять треба зачекати деякий час, минуло 12 хв, я знову, пішов до тієїж жіночки, нагадав що я в вас, сьогодні був, і ви мені відмовили на що вона мені відповіла так я памятаю, і говорить ви вже це ви писали на службу підтримки, я говорю яка різниця хто мені просто потрібно поповнити на картку 100$ говорю одразу не можно було це зробити Вона говорить ні я питаю тільки через телефону підтримку на що вона мені відповіла да, знаете загальне враження банка впало, це просто не є логічним я повинен був, витратити свій час, побігати туди сюди, а потім витрати свого часу ще звернутися на гарячу лінію задля того щоб до неграмотної, недосвіченої, людини дійшло що ту купюру можно було прийняти. Дуже не приємно бо я витратив на це 1 час, бо мені його ніхто не поверне, іза того що людина гадає або взяти або не брати, одним словом на кафейній гущі ворожує. MonoBank молодець він цінує своїх кліентів ставлю, в цьому плані йому найвищу оцінку бо саме він допоміг мені, достукатись.
Универсал Банк
28 декабря 2019, 9:52
Доброго дня!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми хочемо розглянути Ваше питання індивідуально. Будь ласка, уточніть в особистому повідомленні Ваш контактний номер телефону та зручний час для зворотного зв'язку.
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.
Полезный комментарий
Artem6374 28 декабря 2019, 13:21
Дякую Олександру, за швидку реакцію на пикуче питання, бо в таких випадках дійсно треба реагувати негайно. Олександр дав мені надію, і бажання, а це не мало важливе, користуватися послугами Універсал Банку в подальшому, і показав, що вони цінують, і клієнтів, і людей які користуються послугами Універсал Банка, я Вам дуже вдячний за розуміння, Олександ красно дякую Вам !!!

gepard76
gepard76
28 декабря 2019, 8:25
Монобанк та Універсалбанк це не одне і теж?
corsww
corsww
28 декабря 2019, 9:05
Когда уже люди поймут, что доллар НЕ является национальной валютой Украины, никогда им не был и не будет. Поэтому покупая или продавая их вы должны знать, что вам будут пытаться втюхать ветхие купюры так же как и не принимать. Такая ситуация может и уверен   возникает в любом банке. Так что жаловаться на это бессмысленно.
Artem6374
Artem6374
28 декабря 2019, 13:21
Полезный комментарий
30 декабря 2019, 11:01
Грамоттій!!!???

Курс валют в Универсал Банке

Курс валют в Универсал Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Универсал Банк 💰 / Отзывы о Универсал Банке 📝 / Я так зрозумі,в що у Універсал Банка сидять в касі не освітчені( безграмотні ), і без загального поняття культури, і вихованості. (Питання вирішене 28.12.2019)